🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
قیمت هر کیلو خاویار بلوگا

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا برای فروش در بازار ماهی تهران، مشهد، تبریز و سایر شهر های کشورمان متفاوت هست. قیمت های مختلف را تولید کنندگان برحسب بازار و درآمد خود اعلام می کنند. قیمت خاویار از طرف رایبد خاویار نیز برای فروش در فصول و زمان های مختلف در نوسان است.
هر کیلو خاویار بلوگا فیلماهی با احتساب اخذ مجوز سایتس و هزینه های گمرکی با احتساب نرخ ارز محاسبه و به مشتری اعلام میشود. البته این هزینه ها در وزن های بالا سرشکن و خود را نمایان نمی کند. خود بلوگا نیز برحسب اندازه و کیفیت در نوع های مختلفی وجود دارد که باید از نوع بلوگا آگاه باشیم. انواع خاویار بلوگا مرسوم در بازار عبارت است از بلوگا امپریال یا رویال، بلوگا درجه یک و بلوگا درجه دو که میتوانید خرید نمایید.

خرید خاویار ایران در اروپا

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا در کلیه بازارها و فروشگاهها با یکدیگر مختلف می باشد. خاویار بلوگا نیز یکی از انواع خاویارهای ایرانی اصل و معروف است که در ایران به میزان زیادی تولید می شود و موزد صادرات قرار می گیرد.  قیمت هر کیلو خاویار بلوگا بسته به نوع بازار هدف آن می تواند متغییر باشد. خاویار بلوگا با یک قیمت متفاوتی به بازار عرضه می شود. خاویار بلوگا خود دارای درجه بندی مختلفی می باشد که در این متن به آنها برای شما اشاره می نماییم. انواع خاویار بلوگا ایرانی عبارت است از:

  • سه صفر
  • امپریال
  • درجه یک
  • درجه دو

فروش خاویار صادراتی

قیمت خاویار بلوگا

قیمت خاویار بلوگا ایرانی بر اساس کیفیت و درجه بندی که دارند با یکدیگر متفاوت می باشد و از این طریق می تواند بالا و پایین رود. از بهترین انواع خاویار ایرانی خاویار بلوگا می باشد و این موضوع سبب شده تا خاویار بلوگا دارای قیمت تقریبا بالاتری نسبت به بقیه خاویارها داشته باشد.

انواع خاویار ایرانی

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *