🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خاویار هر کیلو

خاویار هر کیلو قیمت چند است؟

خاویار هر کیلو بستگی به نوع و کیفیت آن دارای قیمت مشخصی می باشد. به همین دلیل قیمت این محصول در بازار متفاوت بوده و شرکت های عرضه کننده با مشخص کردن نوع خاویار نرخ را اعلام می کنند. خرید و فروش خاویار هر کیلو در بازار با قیمت مشخص از مهمترین موضوعاتی ست که شرکت ها و خریداران آن را دنبال می کنند. به این ترتیب محصولاتی در بازار خرید و فروش می شوند که نرخ و نوع آنها مشخص بوده و می توان براساس نیاز خود آنها را تهیه کرد. از این رو خاویار در بازار ایران هم به صورت کیلویی و هم بسته بندی شده ارائه می شود. در این صورت مصرف کننده ها می توانند بهترین نوع آن را به شرکت ها سفارش داده و آنها را با قیمت روز خریداری کنند.

خاویار هر کیلو

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی چند؟

با توجه به اینکه خاویار ایرانی انواع مختلفی دارد، طبیعتا باید قیمتشان به صورت جداگانه مشخص بوده و خریداران آنها را راحت تر سفارش دهند. لذا وقتی خریداران اقدام به سفارش و خرید خاویار ایرانی می کنند، باید نوع آن را نیز مد نظر قرار داده و به آن توجه داشته  یکی از مهمترین انواع خاویار در بازار ایران، بلوگا بوده که باید از نظر قیمتی مشخص باشد. به همین دلیل می توان قیمت آن را از شرکت های مختلف جویا شد. ضعیف ترین خاویار بلوگا از ۶ میلیون تومان در هر کیلوگرم ارائه شده و بهترین از ۸ میلیون تومان به بالا می باشد.

خاویار هر کیلو

 

۵۰ گرم خاویار در ایران چقدر قیمت دارد؟

قیمت خاویار بسته بندی شده نیز در ایران مهم است. از این رو مصرف کننده ها بسته بندی هایی که مد نظر داشته استعلام قیمت می گیرند. از جمله پر تقاضا ترین انواع بسته بندی خاویار ۵۰ گرمی بوده که در بازار ۴۵۰ هزار تومان قیمت دارد. تمام شرکت ها و مراکز معمولا خاویارها را به صورت ۵۰ گرمی بسته بندی می کنند تا به صورت تکی به فروش برسانند. بسته بندی های ۵۰ گرمی در ایران برای خاویارهای ایرانی از شایع ترین بسته بندی ها می باشد. خریداران و فروشندگان خاویار بیشتر و معمولا از بسته بندی های ۵۰ گرمی استفاده می کنند. انواع بسته بندی خاویار ایرانی ارائه شده در فروشگاههای ایرانی را برای شما در این متن بیان می نماییم تا با تعدادی از آنها آشنایی پیدا کنید.

انواع بسته بندی خاویار ایرانی ارائه شده در فروشگاهها

 • ۱۰گرمی
 • ۱۵گرمی
 • ۲۰گرمی
 • ۳۰گرمی
 • ۵۰گرمی
 • ۱۰۰گرمی
 • نیم کیلویی
 • یک کیلویی

خاویار هر کیلو

خاویار هر کیلو

اما اگر به دنبال خرید خاویار هر کیلو صادراتی با قیمت مناسب هستید، باید از شرکت های تخصصی در این رابطه کمک بگیرید. معمولا بهترین خاویار صادراتی در بازار جهانی ۹۰۰ یورو قیمت دارد که باید آن را از مراکز تخصصی خریداری نمود. اگر به دنبال خرید خاویار هر کیلو صادراتی با قیمت مناسب و کیفیت عالی هستید حتما با مشاورین این سایت در تماس باشید چون این سایت و تمام سایت های رایبد خاویار به گونه ای هستند که خاویار ایرانی پرورشی که با آب دریا در گیلان و مازندران تولید شده را برای مشتریان خود به فروش می رسانند. خاویارهای صادراتی انواع مختلفی دارد که تعدادی از آنها را برایتان بیان می نماییم.

انواع خاویار ایرانی صادراتی

 • خاویار بلوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار فشرده
 • خاویار طلایی

خاویار هر کیلو

قیمت یک کیلو خاویار صادراتی ایران در بازار جهانی چند؟

قیمت یک کیلو خاویار صادراتی ایران در بازار جهانی چند است؟ برای آگاهی از قیمت های خاویار ایرانی در وزن های مختلف می توانید با مشاورین این سایت تماس حاصل فرمایید. معمولا در راستای صادرات انواع خاویار از ایران باید بسته بندی های خوب و درجه یک را مد نظر قرار داد چون خاویار باید با کیفیت و دارای تمام قوانین و مقررات و مدارک بهداشتی لازم باشد.

این تولیدات با نرخ اعلام شده از سوی شرکت ها ارائه می شود. معمولا خاویاری با بسته بندی اورجینال بالای ۲۵۰۰ یورو و بالای ۵۰۰۰ یورو بسته بندی ریپک شده قیمت دارد. خاویارهای صادراتی چون نیاز به داشتن یک سری مجوزها است پس دارای قیمتی بالا تر می باشد. قیمت یک کیلو خاویار صادراتی ایران در بازار جهانی معمولا از طریق رایبد خاویار مناسب می باشد چون این شرکت در خاویارهای صادراتی در وزن های بالا هزینه های حمل و نقل را به حداقل می رساند.

خاویار هر کیلو

قیمت خاویار در ایران

قیمت خاویار در ایران چند است؟ قیمت خاویار در ایران چند سالی است که گران شده است چون صید ماهی خاویاری دریایی ممنوع شده است و استحصال خاویار دریایی امکان پذیر نمی باشد و مقدار خاویار نیز کمتر شده اسن همین امر باعث شده تا خاویار در ایران با قیمت بالا در حال خرید و فروش باشد. خاویارهای پرورشی در ایران زیاد تولید می شود و از ازبین رفتن خاویارهای دریایی جلوگیری می نماید ولی چون خاویار پرورشی نیز نیاز به سرمایه دارد و هزینه های زیادی برای آن می شود آن هم گران است. خاویار محصول صادراتی است و خود این موضوع سبب بالا رفتن قیمت آن شده است. قیمت خاویار در ایران متفاوت می باشد و هر شرکتی تقریبا با یک قیمتی خاویار پرورشی خود را به فروش می رساند.

خاویار هر کیلو

فروشگاه اینترنتی

امروزه به گونه ای است که برای هر محصول و حتی خاویار نیز فروشگاههای اینترنتی زیادی تاسیس شده است. خاویار هر کیلو با قیمتی متفاوت در فروشگاه اینترنتی به فروش می رسد. فروشگاههای اینترنتی زیادی در سراسر کشور وجود دارد که خاویار را به فروش می رساند. تاسیس فروشگاههای اینترنتی در کشور باعث شده است که تا کار خرید و فروش خاویار راحترتر شود و خاویار ایرانی به روش اینترنتی و آسان تر به دست مشتری برسد. فروشگاههای اینترنتی خاویار را با قیمت مناسب تر به فروش می رسانند.

قیمت خرید خاویار در سال ۹۸

فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار

فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار یکی از فروشگاههای آنلاین در کل کشور است که انواع خاویار ایرانی را با یک قیمت مناسب برای مشتریان خود به فروش می رساند. خاویارهای پرورشی استان هایگیلان و مازندران که با آب طبیعی دریا پرورش داده و استحصال داده شده است از طریق این فروشگاه در سراسر کشور به صورت کاملا اینترنتی عرضه می شود. رایبد خاویار تنها فروشگاه آنلاین با برندهای معتبر و شناخته شده است که خاویار ایرانی اصل را با وزن های مختلف در سراسر کور عرضه می کند. در این فروشگاه خاویار ایرانی در وزن بالا با قیمت مناسب مورد صادرات قرار گرفته است چون در وزن های بالا هزینه های حمل و نقل در ین فروشگاه برای مشتریان کاهش می یابد. خاویار هر کیلو با کیفیت عالی در فروشگاه رایبد خاویار مورد خریدو فروش قرار گرفته است.

انواع محصولات قابل ارائه در فروشگاه رایبد خاویار

 • انواع خاویار
 • انواع ماهی های خاویاری
 • انواع وشت ماهیان خاویاری
 • انواع بچه ماهی خاویاری
 • انواع قارچ ترافل
 • انواع ظروف سرو خاویار
 • انواع کرم های خاویاری
 • و………………………

خاویار هر کیلو

خرید خاویار ایرانی

خاویار ایرانی یکی از محصولات ایرانی معروف است که در ایران مورد خرید و فروش قرار گرفته است. خرید خاویار در ایران و جهان از طریق سایت های اینترنتی رایبد خاویار به صورت آسان و با قیمت مناسب صورت می گیرد. خاویار ایرانی یکی از محصولات لوکس و صادراتی است که در ایران و تمام جهان در حال خرید و فروش می باشد. خرید و فروش خاویار ایرانی با وزن بالا مورد خرید و فروش قرار گرفته است. همه ساله خاویار ایرانی با قیمت مناسب از ایران به کشورهای دیگر صادر می شود. خاویارهای ایرانی از بهترین محصولات هستند که در ایران تولید می شود. انواع خاویار ایرانی ا در متن بالا برای شما اشاره کرده ایم.

خاویار هر کیلو

خایار صادراتی بلوگا

خاویار هر کیلو صادراتی که از ایران وارد کشورهای دیگر شده دارای نام خاویار بلوگا می باشد. خاویار هر کیلو بلوگا به گونه ای است که دارای تمام ویژگی های صادراتی می باشد و این موضوع سبب شده که هر ساله خاویار بلوگا در وزن بالا به کشورهای دیگر جهان صادر شود. خاویار بلوگا از فیل ماهی دریای خزر گرفته می شود. خاویار بلوگا دارای درشت ترین دانه ها در بین خاویار ایرانی می باشد. خاویار بلوگا دارای طعم و مزه عالی می باشد. اولین نمونه خاویار ایرانی که از ایران به کشورهای هدف فرستاده می شود خاویار بلوگا می باشد. فیل ماهی اویاری یکی از بزرگترین ماهی های خاویاری ست که دارای خاویار زیادی می باشد و خاویار این ماهی را پس از استحصال درجه بندی می کنند که در پایین این متن آن را برایتان بیان می نماییم.

انواع خاویار بلوگا صادراتی

 • سه صفر صادراتی
 • امپریال صادراتی
 • درجه یک صادراتی
 • درجه دو صادراتی

خاویار هر کیلو

روش مصرف خاویار

خاویاری که در ایران تولید می شود یکی از کامل ترین غذاها می باشد. مصرف خاویار دارای روش های مختلفی می باشد و هر کس بنا به سلیقه ای که دارد خاویار ایرانی را مصرف می کند. روش مصرف خاویار خاویار در ایران تقریبا متفاوت می باشد. خاویار را معمولا برای صبحانه مصرف می کنند چون دارای انرژی فوق العاده زیاد و بالا می باشد و بهتر بیشتر برای صبحانه مصرف شود. خاویار را تمام سنین می توانند به روش های مختلفی مصرف کنند. خاویار را بیشتر و معمولا به صورت خام مصرف می کنند. خاویار را با تخم مرغ آب پز مصرف می کند. برای طعم دار شدن خاویار را با سبزیجات معطر مصرف می کنند. با کره و مربا نیز خاویار را مصرف می کنند. روش های مصرف خاویار برای هر فرد متفاوت می باشد.

خاویار هر کیلو

خواص خاویار در بارداری

خانوم های باردار باید غذاهای مقوی مصرف کنن تا ویتامین های لازم هم برای مادر هم برای جنین تضمین شود. دوران بارداری یکی از زمان های حساس برای مادر می باشد چون جنیناز آن تغذیه می کند و بهتر است مادر از غذاهای بسیار پر کالری مانند خاویار استفاده نماید. خاویار ایران یکی از نایاب ترین غذاهایی است که دارای بهترین ویتامین ها می باشد و این موضوع باعث شده تا خاویار در دوران بارداری برای مادر و جنین خیلی مفید و لازم باشد و تمام پزشکان نیز توصیه می کنن از غذاهای با ارزش در این دوران استفاده شود.

خوردن خاویار در این دوران می تواند یکیاز عوامل ضمانت کننده سلامت مادر باردار و جنینش شوند. خاویار خواص بی نظیر و فوق العاده ای دارد که در تمام دوران بخصوص در دوران بارداری خیلی مفید می باشد. خواص شگفت انگیز خاویار باعث شده تا مادران باردار بتوانند از این غذا مصرف و از تمام خواصش بهره ببند و فرزند سلامی به دنیا بیاورند.

خاویار هر کیلو

قیمت خاویار طلایی

خاویار طلایی نامی است که امروزه در ایران شایع شده است و تمام افراد به دنبال خاویار طلایی هستند. خاویار طلایی همان خاویار آسترا می باشد. خاویار آسترا دارای رنگ قهو های است و رنگ خاویار آن روشن تر از بقیه خاویارها می باشد و این موضوع سبب شده تا این خاویار را امروزه به رنگ خاویار طلایی بشناسند. قیمت خاویار طلایی یا خمان آسترا مانند خاویارهای دیگر است ولی به سبب رنگی که دارد در مراکز فروش خاویار آن را گرانتر از بقیه به فروش می رسانند. قیمت خرید و فروش خاویار آسترا در ایران شاید متفاوت باشد. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]فروشگاه رایبد خاویار انواع خاویار آسترا را با قیمت مناسب در ایران برای مشتریان خود به فروش می رساند. [/box]اغلب افراد خاویار و یا همان تخم ماهی قزل آلا را به نام خاویار طلایی به فروش می رسانند ولی خاویار آسترا خاویار اصل طلایی می باشد.

خاویار هر کیلو

رفع چین و چروک دور چشم

خاویار یکی از بهترین غذاهایی است که دارای بهترین و مغذی ترین مواد می باشد و این امر باعث شده تا برای پوست خیلی مفید باشد. خاویار یکی از مواد عالی برای ترمیم و روشن شدن پوست می باشد و برای همین است که کرم های خاویار این روزها زیاد تولید می شود و دارای مشتریان بسیار زیادی می باشد. خاویار سرشار از اسید آمینه های چرب می باشد و این امر باعث شده تا استفاده بر پوست مخصوصا صورت بر روشن شدن آن خیلی تاثیرگذار باشد. با مصرف خاویار و استفاده از آن بر روی پوست می توانید از چین و چروک پوست جلوگیری نماید و حتی سیاهی دور چشم را از بین ببرید.

طریقه مصرف خاویار بر صورت

پوست صورت خود را کاملا بشورید و تمیز نمایید و بعد خاویار را به صورت ماسک بر روی صورت خود بمالید تا اینکه چند دقیقه بماند و بعد آن را بشورید این کار را برای صورت خود می توانید هفته ای دو بار برای پوست صورت خود انجام دهید و از مزایای آن استفاده نمایید.

خاویار هر کیلو

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *