🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خاویار ایرانی، از گذشته تا امروز

افزایش تجارت خاویار ایرانی در سال های اخیر

افزایش تجارت خاویار ایرانی در سال های اخیر

افزایش تجارت خاویار ایرانی در سال های اخیر بسیار زیاد بوده است زیرا نمایندگی های بسیاری در عرصه فروش ماهیان خاویاری در بازارهای داخلی و خارجی قدم نهادند. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار خوراک لذیذی است که از ماهیان خاویاری به دست می‌آید.[/box] گونه‌های مختلفی از ماهیان خاویاری در برخی منابع آبی نیم‌کره‌ی شمالی زندگی می‌کنند و تخم ماهیان خاویاری از گران‌ترین غذاهای جهان است و این در حالی است که دریای خزر به عنوان بزرگ‌ترین منبع ماهیان خاویاری در جهان بیش از ۹۰ درصد خاویار دنیا را تأمین می‌کند.

افزایش تجارت خاویار ایرانی در سال های اخیر

قیمت خاویار ایرانی ۳۰ گرمی

قیمت خاویار ۳۰ گرمی در ایران به آنچه مشتریان عزیز خریداری می نمایند مربوط می باشند. متاسفانه مدتی است به خاطر کاهش تولید خاویار دریای خزر، برخی کشورها مانند چین پایشان به این بازار باز شده و با استفاده از برند معروف خاویار دریای خزر، در بازارهای جهانی سودآوری می کنند. شما عزیزان می تواند در بهترین قیمت اصل ترین محصول های خاویاری را برای خود خریداری نمایید و از آنها با میل کردن در کنار هر یک از وعده های غذایی خود با فواید بسیار میل نمایید.

قیمت خاویار ایرانی ۳۰ گرمی

مراحل فرآوری خاویار ایران

مراحل فراوری خاویار ایران که دارای بزرگترین مزارع پرورشی می باشد را می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه از از پیشینه های بسیار با ارزش و از نظرات مشتریان عالی و درجه یک این نمایندگی بسیار معتبر استفاده و تجربیات بسیاری را کسب نمایید. خاویار را پس از تولید و پرورش بسیار بهداشتی به همراه بزرگترین و مجهز ترین دستگاه ها و غذاهای عالی خارجی برای ماهیان تخم خاویاری آنها را پس از تکمیل و طی کردن مراحل های بسیار زیاد از ماهی خارج کرده و در اختیار مشتریان قرار میگذارند.

قیمت خاویار صادراتی در رایبد خاویار

قیمت خاویار صادراتی در رایبد خاویار بسیار عالی و شگفت انگیز به دلیل بی واسطه بودن این برند می شود که اینکه فک کنید از کیفیت های پایینی برخوردار باشد. رایبد خاویار از نظر تولید با کیفیت ترین ماهیان خاویاری در بین تمام کشورهای جهان اولین و بهترین رتبه را کسب کرده است و مشتریان میتوانند برای تهیه و صادرات محصولات رایبد به راحتی و با دسترسی بسیار آسان بدون اینکه شخصا تشریف بیاورند و محصول را انتخاب نمایند آن را به راحتی برای صادرات و خرید  سفارش دهند.

قیمت خاویار صادراتی در رایبد خاویار

انواع خاویار ایرانی برای تجارت در کل کشور

[box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]انواع خاویار ایرانی برای تجارت در کل کشور بسیار می باشند که یکی از مهمترین آنها بلوگا امپریال برای صادرات است.[/box] خاویار بلوگا و از نظر کیفیت در بهترین رتبه و اولین برند جهان قرار دارد. در گذشته ماهیان خاویاری را با یک چکش پلاستیکی بیهوش می‌کردند و بعد خاویار آن را خارج و گوشت آن را می‌فروختند. ولی امروزه با عمل سزارین قسمتی از تخم ‌ها را از شکم ماهی خارج و تعدادی را برای بازآوری مجدد درون شکم ماهی باقی می‌گذارند و ماهی را به دریا باز می‌گردانند.

انواع خاویار

 • بلوگا
 • سوروگا
 • آسترا
 • بری
 • طلایی
 • فشرده
 • و…

انواع خاویار ایرانی برای تجارت در کل کشور

تجارت خاویار ایرانی

تجارت خاویار ایرانی از طریق مراکز های مهم خرید و فروش ماهیان خاویاری به تمام جهان صورت میگیرد. شرکت های پخش خاویاری بزرگ و برخورداری از قدمتی چندین ساله در ایران میباشند که شامل نمایندگی های خاویار ایران، رایبد خاویار، خاویار کالچر، میراث خاویار، دریا خاویار، و دیگر مراکز مهم خاویاری میباشند. امروزه این ماده غذایی گران‌بها کمتر مورد استقبال است. ولی آگاهی از خواص ارزشمند آن برای افراد یک کشور تولیدکننده لازم و ضروری به شمار می‌رود. میتوانید برای صادرات به سایت فروشگاه رایبد خاویار مراجعه و جهت خرید اقدام نمایید.

تجارت بین کشورهای

 • آسیایی
 • عربی
 • اروپایی

تجارت خاویار ایرانی

اما چرا خارجی ها قدر خاویار ایران را می دانند؟

این سوال ذهن بیشتر خریداران و مصرف کنندگان را بیشتر جلب کرده است. زیرا خارجی ها بسیار زیاد بر سلامتی خودشان حساس هستند و معمولا غذاهایی را که کلسترول ندارند و یا چرب نمی باشند را برای بدنشان هنگام خوردن ترجیح میدهند. بسیاری از ایرانیان به دلیل اینکه خواص محصولات صادراتی و ارگانیک کشور خود را نمیدانند با بی توجهی از آنها رد می شوند. در حال حاضر یکی از ارزشمندترین ذخایر آبزیان دریای خزر، ماهیان خاویاری هستند که قدمت ماهیان خاویاری به ۵۰ میلیون سال قبل یعنی عصر دایناسورها می رسد که به فسیل زنده مشهور هستند.

اما چرا خارجی ها قدر خاویار ایران را می دانند؟

خاویار و جذب توریست

خاویار برای جذب توریستان بیشتر به کشور ما ایران نیز نقش بسیار عالی را ایفا می کند.  خاویار  غذایی پرانرژی و مغذی است که مصرف آن به دلیل قیمت بسیار گرانش در کشور ما بسیار ناچیز است. این محصول صادراتی است و هم اکنون ۸۵ درصد مصرف در جهان به اروپا، آمریکا و کانادا مربوط می‌شود. خاویار یک ماده غذایی پرانرژی است که گفته می‌شود طعم و بوی بسیار خوشایندی هم دارد. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار اشرافی‌ترین صبحانه در جهان است.[/box] هرچند طعم و بوی آن ممکن است برای بسیاری اصلا خوشایند نباشد.

مهم ترین نوع خاویار بلوگا

 • بلوگا
 • امپریال
 • الماس
 • رویال
 • سه صفر

خاویار و جذب توریست

خرید خاویار ارزان و بدون واسطه

خرید خاویار ارزان و بدون واسطه را میتوانید از رایبد خاویار تجربه نمایید. شرکت رایبد خاویار دارای بهترین نمایندگی و فروشگاه آنلاین و همچنین بهترین و مرغوب ترین برندها در سطح کشور و نیز جهان می باشد که شناخته شده در بازارهای داخلی و صادراتی نیز است. خاویار را مشتریان هنگام خوردن در کنار وعده های غذایی خود میل می کنند. پیشنهاد میشود که برای جذب بیشتر خواص خاویارها و ماهیان خاویاری فرقی ندارد که از کدام گونه های خاویاری باشند آنها را هنگام صبح در کنار صبحانه میل نمایید تا انرژی کل روز در بدنتان ذخیره شود.

مهم ترین نوع خاویار با قیمت مناسب

 • خاویار مهی سیبری
 • خاویار ماهی اوزون برون

خرید خاویار ارزان و بدون واسطه

اهمیت خاویار برای تجارت

اهمیت خاویار برای تجارت بسیار مهم در بین مراکز خاویاری و نمایندگی های مهم کشور می باشد که بسیار نکته مهمی برایشان است. [box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]این مروارید سیاه در همه جا پیدا نمی شود و در بازارهای جهانی هم با نام ایران شناخته می شود.[/box] از معدود محصولاتی است که نیاز به هیچ بازاریابی و تبلیغ هم ندارد. خود مشتریان برای خرید از سراسر جهان صف می کشند. خانواده استروژنها به ۲۷ گونه و زیرگونه در جهان تقسیم می شوند که از این تعداد ۵ گونه در دریای خزر زندگی می کنند، دریایی که به تنهایی حدود ۹۰ درصد ذخایر ماهیان خاویاری جهان را در خود جای داده است.

اهمیت خاویار برای تجارت

خرید و فروش خاویار خزر

خرید خاویار و فروش به دلیل وجود دریای خزر می باشد. فروش انواع ماهیان خاویاری بر عهده بزرگترین و شناخته شده ترین نمایندگی های معتبر ایرانی با بیش از چندین سال سابقه می باشد و مشتریان برای خرید انواع محصولات میتوانید به سایت فروشگاه ما سر بزنید و می توانند به سایت فروشگاه و نمایندگی انلاین خاویار ایران مراجعه نمایند و با بهترین قیمت محصولی اصل را خریداری کنند. توجه داشته باشد که در بسته‌بندی خاویار تقلبی، عموما طراحی‌های بچگانه و با طرح‌ها و رنگ‌هایی شلوغ و در آمیخته با متون لاتین، روسی یا ترکی دیده می‌شود.

خرید و فروش خاویار خزر

نحوه خرید و تجارت خاویار خزر

نحوه خرید از رایبد خاویار به بهترین صورت شکل می گیرد. برای تهی و پاسخ به سوالات متداول خود هنگام خرید از قیمت ها و کیفیت محصولات میتوانید به سایت فروشگاه معتبر و نمایندگی عالی و برند در جهان مراجعه نمایید. خاویار خود به تنهایی به عنوان اشرافی ترین صبحانه جهان محسوب می گردد. بسیاری آن را به شکل خام و یا همراه با تخم مرغ و آغشته به زرده میل می کنند و گروهی نیز به اندازه نوک قاشقی از آن را همراه با سبزیجات معطر یا قطعه کوچکی از نان و کره می خورند و بوی ماهی مانند آن و طعم منحصر به فرد را بسیار دوست دارند.

نحوه خرید

 • آنلاین
 • سفارش از یک هفته قبل
 • انتخاب محصول
 • خرید حضوری
 • و…

نحوه خرید و تجارت خاویار خزر

خرید عمده خاویار ایرانی

خرید عمده خاویار ایرانی را میتوانید از نمایندگی خاویاری رایبد در کشور انجام نمایید. خرید انواع خاویار ارزان به صورت عمده و علاوه ان به صورت جزیی برا تک تک مشتریان و خریداران و نیز برای فروشگاه های زنجیره ای بسیار بزرگ استان ها و کشورهای همسایه برای بسیاری از نمایندگی ها و شرکت های تولیدی بزرگ ایرانی همچون رایبد خاویار آسان می باشد و امکان پذیر است. ارزش این ماهیان علاوه بر گوشت، به سبب تخم آنهاست که به مروارید سیاه مشهور است. برای به دست آوردن خاویار از یک ماهی بین ۱۲ تا ۱۶ سال وقت نیاز است.

خرید عمده خاویار ایرانی

صادرات و تجارت خاویار ایرانی

صادرات و تجارت خاویار ایرانی برای تمام کشور های جهان ممکن است. [box type=”download” align=”alignright” class=”” width=”5″]خش خاویار دریایی و پرورشی در بازار ایرانی و نیز جهانی به راحتی توسط نمایندگی های کشور امکانپذیر می باشد. [/box]پ شرکت های صادرات خاویاری اصیل ایرانی بسیاری در کشور وجود دارند که همراه در تلاش اند دسترسی مشتریان را برای خرید بهترین و با کیفیت ترین نوع خاویارها را اسان نمایند و همینطور از طریق فروشگاه های خود انواع محصولات خاویار را به راحتی سر تا سر کشور عرضه می نمایند. خاویار ماهیان خاویاری از گران‌ترین غذاهای موجود در جهان است. اما شما میتوانید از رایبد خاویار این غذای بسیار با ارزش و گران را ارزان خریداری نمایید.

صادرات و تجارت خاویار ایرانی

شرایط خرید و فروش خاویار

شرایط خرید و فروش خاویار در رایبد بسیار عالی و آسان می باشد. رایبد خاویار دارای بهترین نمایندگی و فروشگاه انلاین و همچنین بهترین و مرغوب ترین برندها در سطح کشور و نیز جهان میباشد که شناخته شده در بازارهای داخلی و صادراتی نیز است و بسیاری از مشتریان خاویاری برای صادرات خاویار از طریق نمایندگی رایبد خاویار مراجعه و خرید خود را انجام میدهند. پنج گونه از ماهیان خاویاری ممتاز جهان شامل فیل‌ماهی یا بلوگا، تاس ماهی روسی یا چالباش، تاس ماهی ایرانی یا قره برون، ماهی شیپ و ماهی ازون برون یا سوروگا از گونه‌های اصلی دریای خزر هستند.

شرایط خرید و فروش خاویار

سرو خاویار در تمام رستوران

سرو خاویار در تمام رستوران های ایرانی و بخصوص صادراتی و خارجی صورت گرفته می شد. خوشبختانه تولیدکنندگان خوش‌نام ایرانی با ارائه‌ی محصولات اصل و باکیفیت، شرایطی را فراهم کرده‌اند که می‌توان بدون نگرانی به خرید خاویار اصل پرداخت و به این ماده‌ی مغذی و ارزشمند دست پیدا کرد. ماهیان خاویاری از خانواده تاس ماهیان است که با توجه به قدمت آنها به عنوان فسیل‌های زنده نیز شناخته می‌شوند. این ماهی‌ها به ۲۷ گونه و زیرگونه در جهان تقسیم می‌شوند. جهت خرید و تهیه به صورت آنلاین و بسیار با اطمینان خاطر میتوانید به سایت نمایندگی رایبد خاویار مراجعه نمایید.

سرو خاویار در رستوران های

 • ایرانی
 • ایتالیایی
 • کره ای
 • مکزیک
 • بلژیک
 • و…

سرو خاویار در تمام رستوران

 

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *