خانه / خاویار اصل / فروش عمده خاویار بلوگا امپریال اصل
فروش عمده خاویار بلوگا امپریال

فروش عمده خاویار بلوگا امپریال اصل

فروش عمده خاویار بلوگا امپریال اصل با استفاده از این مجموعه امکان پذیر است. خاویار بلوگا امپریال یکی از انواع بهترین خاویارهای بلوگا اصل است که در ایران به صورت دریایی و پرورشی تولید شده و به کل جهان صادر می شود. خاویار بلوگا یکی از نایاب ترین خاویارها است که با وزن بالا و حتی گرم پایین نیز از مزرهای ایران خارج و به تمامی کشورها ارسال شده است. فیل ماهی خاویار بعد از اینکه به سن بلوغ خود می رسد تخم های آن را استحصال می کنند و چون این ماهی یکی از بزرگ ترین گونه ماهی های ددریای خزر است دارای خاویار بسیار زیادی می باشد و این موضوع سبب شده تا خاویار آن را پس است استحصال درجه بندی می کنند.

انواع درجه بندی خاویار بلوگا

 • بلوگا سه صفر اصل
 • بلوگا امپریال اصل
 • بلوگا درجه یک اصل
 • بلوگا درجه دو اصل

فروش عمده خاویار بلوگا امپریال

در مرحله جداسازی تخم فیل ماهی خاویاری یکی از بهترین نوع آن از لحاظ سایزبندی را بلوگا امپریال می نامند. فروش عمده خاویار بلوگا امپریال هم در ایران و هم در خارج از ایران صورت می گیرد. افراد زیادی خواستار تهیه خاویار بلوگا هستند و به سبب درشت بودن این نوع خاویار فقط آن را مصرف می نمایند. خاویار بلوگا امپریال در سراسر دنیا تقریبا یکی از با ارزش ترین نوع خاویار در بین خاویارهای ایرانی به حساب می آید. بزرگترین فیل ماهی که در دریای خزر یافت شده درای سنی در حدود صد سال می باشد و این نشان دهنده ی قدمت فیل ماهی خاویاری و خاویارش می باشد و این موضوع یکی از موضوعاتی است که خاویار بلوگا را با ارزش کرده است.

فروش عمده خاویار بلوگا

تخم فیل ماهی خاویاری به بلوگا شهرت پیدا کرده است اندازه دانه های آن را اگر با سانتی متر اندازه بزنید به این نتیجه می رسید که دارای اندازه ی تقریبا بزرگ تر است و ای یکی از اوامری است که این نوع خاویار به صورت عمده به فروش می رسد. فیل ماهی یا همان بلوگا به دلیل جثه بزرگی که دارد، یکی از ماهی های استروژن دریایی است که گوشت خوار است و از گوشت انواع موجودات دریایی تغذیه می کند. ماهی بلوگا امروزه حتی به صورت پرورشی نیز در همه نقاط جهان تولید می شود تا از فسیل شدنش جلوگیری شود. 

فروش عمده خاویار بلوگا از برندهای معتبر و با قیمتی استثنایی در کل جهان از طریق سایت آنلاین رایبد خاویار در وزن های مختلفی به فروش می رسد.

وزن های قابل فروش خاویار بلوگا در سایت های رایبد خاویار

 • بسته بندی ۱۰ گرمی
 • بسته بندی ۲۰ گرمی
 • بسته بندی ۳۰ گرمی
 • بسته بندی ۵۰ گرمی
 • بسته بندی ۱۰۰ گرمی
 • بسته بندی ۵۰۰ گرمی
 • بسته بندی یک کیلویی

فروش عمده خاویار بلوگا امپریال

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار اصل شمال

خرید خاویار اصل شمال

خاویار اصل شمال از طریق سایت های آنلاین خرید به صورت غیر حضوری در هر …

دیدگاهتان را بنویسید