نمایندگی خاویار ایران
جمعه , بهمن ۲۵ ۱۳۹۸
خانه / خاویار شیلات / فروش خاویار شیلات ایران
فروش خاویار شیلات

فروش خاویار شیلات ایران

فروش خاویار شیلات ایران در بازار دیگر کشورها ممنوع بوده و عرضه کننده ها مجاز به فعالیت و عرضه این محصول در بازار داخلی می باشند. به همین دلیل بازار شهرهای مختلف کشور مورد توجه است. ایران یکی از کشورهایی ست که در زمینه صادرات عملکرد خوبی داشته و انواع تولیدات خود را به صورت عمده در داخل و خارج از کشور ارائه می دهد. در حال حاضر خاویار در ایران به دو روش پرورشی و شیلات تولید شده که طبیعتا از نظر نوع فعالیت و فروش تفاوت های زیادی دارند. خاویار شیلات ایران در راستای صادرات ممنوعیت داشته و باید فروش آن در بازار داخلی انجام شود. به همین دلیل تولید کننده ها با در نظر گرفتن بازار شهرهای مختلف انواع تولیدات خود را راهی بازار می کنند.

فروش خاویار شیلات

انواع خاویارهای شیلات

با توجه به اینکه در دریای خزر انواع متنوع ای از خاویار شیلات نگهداری می شود، سرمایه گذاری بر روی برخی از آنها اهمیت زیادی دارد. این محصولات را عرضه کننده ها با بسته بندی های متنوع و کیفیت عالی ارائه می دهند. از مهمترین انواع خاویارهای شیلات می توان موارد زیر را دانست:

• بلوگا
• استرا
• طلایی
• سوروگا

فروش خاویار شیلات

بهترین رقم خاویار شیلات

طبیعتا در بازار اغلب خریداران به دنبال بهترین رقم خاویار شیلات بوده تا از مزیت های مطلوب آنها بیشتر استفاده کنند. از این رو از عرضه کننده ها دست اول مشاوره گرفته و بهترین نوع تولیدات آنها را تهیه می کنند. از بهترین اقلام خاویار شیلات در ایران می توان بلوگا و سوروگا را دانست که بسیار درجه یک و با کیفیت عالی راهی بازار می شوند. بهترین رقم خاویار شیلات خاویار بلوگا است انواع خاویار بلوگا عبارت است از:

  • سه صفر
  • تاپ
  • امپریال
  • درجه یک
  • درجه دو

فروش خاویار شیلات ایران در اینترنت

در راستای افزایش فروش انواع خاویار شیلات امروزه سایت های اینترنتی را می توان مد نظر قرار داد. در این سایت ها تولیدات درجه یک و با کیفیت ارائه شده و می توان مشتریان زیادی را از سراسر کشور دید که به سایت های اینترنتی مراجعه می کنند همین مسئله سبب شده اغلب عرضه کننده ها سایت های اینترنتی را به صورت ویژه مد نظر قرار داده و از آنها بیشترین استفاده را برند.

بازار فروش داخلی خاویار شیلات

در حال حاضر می توان بازار داخلی را برای عرضه انواع خاویار شیلات مطلوب دانست. زیرا تقاضا برای تهیه این محصول مورد استفاده افراد زیادی بوده و برای این منظور به شرکت های توزیع کننده مراجعه می کنند.

عرضه کننده ها با بهره گیری از مزیت های بازار داخلی توانسته اند عملکرد خوبی در فروش داشته باشند.

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

کنسرو خاویار

خرید اینترنتی کنسرو خاویار شیلات

با سفارش اینترنتی کنسرو خاویار ایرانی، خرید راحتی را تجربه کنید. در فروشگاه های اینترنتی …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار