🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
قیمت خاویار در چین

قیمت خاویار در چین چند است؟

قیمت خاویار در چین بسیار پایین تر از نرخ محصول ایران می باشد. زیرا کیفیت مطلوبی نداشته و هیچ شباهتی به خاویار ایرانی ندارد. از این رو رقابت دو کشور بر سر تصاحب بازار جهانی در سال های اخیر شدت گرفته است. همانطور که می دانید در بازار جهانی رقابت شدید میان کشورهای مختلف برای فروش خاویار دیده می شود. زیرا در سال های اخیر کشورهای زیادی در این راستا سرمایه گذاری نموده و به منظور فروش محصولات خود اقدام می کنند. تولید کننده های چین که امروزه هدف خود را فروش عمده محصولاتشان در سراس دنیا قرار داده اند، با بهره گیری از بازار دیگر کشورها فعالیت نموده و سعی در تامین نیاز مشتریان خود دارند.

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]در این میان که ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده خاویار جهان بشمار می آید، حال رقیبی سر سخت مانند چین دارد که خاویار تقلبی تولید کرده و وارد بازار نموده است.[/box]

قیمت خاویار در چین

چین به دنبال تصاحب بازار خاویار ایران

با آنکه خاویار ایران در بازار جهانی شناخته شده و معروف است، اما امروزه می توان شاهد توزیع بیش از اندازه انواع خاویار چینی در بازار بود.
این مسئله به دلیل توجه به این محصول از سوی کشورهای مختلف دنیا بوده که برای تهیه آن به شرکت های چینی مراجعه می کنند. از مهمترین دلایلی که سبب شده خاویار چین در کشورهای مختلف مطرح شود، ضعف بازاریابی شرکت های ایرانی می باشد. به همین دلیل عرضه کننده های ایرانی باید بیش از پیش تلاش خود را بکار گیرند.

انواع روش های خرید خاویار ایرانی

  • خرید اینترنتی
  • خرید از فروشگاهای پروتئینی
  • خرید از مزارع پرورش
  • خرید از هایپرمارکت ها

قیمت خاویار در چین چند؟

پایین بودن قیمت خاویار در چین در رقابت با خاویار ایران از مهمترین برگ های برنده صادر کننده های چینی می باشد. به این ترتیب به کشورهای مختلف محصولی ارزان قیمت را ارائه داده و سبب شده توجه خریداران عمده در سراسر دنیا از محصول ایران برداشته شود. اما موضوعی که می تواند برگ برنده صادر کننده های ایرانی بشمار آید، مرغوبیت خاویار ایرانی بوده که با بهترین شرایط راهی بازار می شوند.

کیفیت خاویار چین نسبت به خاویار ایران

در حال حاضر کشورهای مختلف دنیا که با مقایسه کیفیت خاویار چین و ایران تصمیم به خرید این محصولات می گیرند، یقینا خاویار ایران را مورد توجه قرار خواهند داد. زیرا خاویار ایران از بهترین ها بوده و در تولید آنها هیچ گونه تصرفی از نظر کاهش کیفیت صورت نمی گیرد. همین موضوع می تواند رقابت ایرانی ها را با دیگر کشورها بهتر کرده و محصولاتی درجه یک تر را راهی بازار جهانی کنند. از این رو فروش بیشتری خواهند داشت.

ویژگی های خاویار اصل

  • دارای دانه های کروی
  • دارای دانه های با رنگ خاکستری
  • دارای خاویاری با روغن طبیعی
  • دارای بهترین بسته بندی ها
  • دارای تمام مجوزهای دامپزشکی
  • خاویار اصل روغن خود را پس نمی دهد

 

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *