نمایندگی خاویار ایران
پنج شنبه , بهمن ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / فروش ویژه / خرید و فروش خاویار ناب
فروش خاویار ناب

خرید و فروش خاویار ناب

در خرید و فروش خاویار ناب ایرانی نه تنها می توان در بازار داخلی فعالیت نمود، بلکه دیگر کشورها نیز بهترین موقعیت را برای صادرات دارند. از این رو تولید کننده ها شرایط خوبی را برای فروش در دیگر کشورها فراهم می کنند. همانطور که می دانید خاویار یکی از محصولات خوب و درجه یک ایرانی بوده که به صورت ناب و اصل برداشت می شود. مهمترین تفاوت خاویار ایرانی با اغلب خاویار موجود در بازار جهانی، تولید آن به روش های کاملا طبیعی و بهره گیری از ماهیان خوب خاویاری ست. این مسئله باعث معروفیت خاویار ایران به عنوان طلای سیاه ایرانی شده و شرکت های زیادی در این زمینه سرمایه گذاری نموده اند.

انواع خاویار طبیعی و درجه یک در استخرهای مخصوص تولید شده و به صورت سورت شده و درجه بندی از طریق فروشگاه رایبد خاویار راهی بازار می گردند.

انواع خاویار ناب ایرانی

  • خاویار بلوگا ناب
  • خاویار سوروگا ناب
  • خاویار آسترا ناب
  • خاویار بری ناب
  • و……….

تولید کنندگان خاویار ایران

سرمایه گذاری بر روی تولید خاویار در ایران، سالهای اخیر رونق بیشتری یافته است. به طوری که می توان راه اندازی مجموعه های پرورشی را در شهرهای مختلف کشور شاهد بود. این شرکت ها با هدف بهره گیری از بازار فروش خاویار فعالیت داشته و تولیداتی درجه یک را ارائه می دهند. به همین دلیل است که از بهترین شرایط استفاده نموده و انواع خاویار را با در نظر گرفتن نوع ماهی تولید و راهی بازار کرده اند. در حال حاضر می توان تولید کنندگان خاویار را در شهرهای زیر نیز دید:

• یزد
• اصفهان
• خوزستان
• قم
• تبریز
• ارومیه

سایت فروش خاویار ناب

در راستای فروش خاویار ناب ایرانی، سایت های اینترنتی نقش مهمی را ایفا نموده اند. به این ترتیب که در دسترس بسیاری از مشتریان عمده و خرده قرار داشته و از این طریق توانسته اند شرایط خوبی را تجربه نمایند. در حال حاضر می توان خاویار ناب را از طریق سایت های اینترنتی به بازار کشورهای مختلف ارائه داده و میزان فروش خود را افزایش داد. در این صورت رقابت با دیگر کشورهای تولید کننده خاویار راحت تر خواهد شد.

خرید عمده خاویار ناب

در راستای خرید عمده خاویار ناب ایرانی نیز می توان تقاضا را از کشورهای مختلف شاهد بود. این متقاضیان انواع خاویار مرغوب و درجه یک را با قیمت مناسب از شرکت های صادر کننده تقاضا نموده و در قیمت آن نیز تخفیف ویژه ای دریافت خواهند کرد. به این ترتیب اگر برنامه ریزی دقیقی بر روی تولید و بازاریابی خاویار صورت گیرد می توان فروش بسیار خوبی از این محصول را تجربه نمود.

فروش خاویار ناب

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروش خاویار سفید

خرید و فروش ویژه خاویار سفید

خرید و فروش خاویار سفید و سیاه سراسر دنیا مطرح است. به همین دلیل کشورهای …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار