نمایندگی خاویار ایران
یکشنبه , بهمن ۲۰ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایران / میزان مجاز خاویار همراه مسافر چقدر است؟
خاویار درجه یک پرورشی ایران

میزان مجاز خاویار همراه مسافر چقدر است؟

خاویار همراه مسافر و میزان مجازش به منظور خروج از کشور اهمیت زیادی دارد. از این رو گمرکات ایران میزان مجاز این موضوع را ۱۲۵ گرم خاویار دریایی و ۲۵۰ گرم خاویار پرورشی مشخص کرده اند.

خاویار یکی از محصولاتی ست که امروزه از ایران به صورت مسافری نیز خارج می شود. این اقدام می تواند برای افرادی که به ایران سفر کرده و یا به دیگر کشورها سفر می کنند، جذاب باشد.
به این ترتیب تولیداتی را تهیه می کنند که با کیفیت عالی تولید شده و بتوان به راحتی آن را در دیگر کشورها عرضه داشت. از مهمترین انواع خاویار که در ایران به صورت مسافری خارج می شود، نوع پرورشی بوده که می توان حجم بیشتری را در اختیار داشته و خارج نمود. از این رو اغلب مسافران می توانند با مراجعه به شرکت های تخصصی بهترین نوع خاویار مسافری را تهیه و به صورت کاملا استاندارد و مجاز خارج کنند.

انواع خاویار ایرانی برای صادرات چمدانی

 • خاویار بلوگا صادراتی ایرانی
 • خاویار سوروگا صادراتی ایرانی
 • خاویار آسترا صادراتی ایرانی
 • خاویار بری  صادراتی ایرانی
 • خاویار فشرده صادراتی ایرانی
 • خاویار طلایی صادراتی ایرانی

میزان مجاز خاویار همراه مسافر چقدر است؟

لیست قیمت خاویار

برای مطلع شدن از لیست های خاویاری کشور ایران میتوانید به نمایندگی های ماهیان خاویار معتبر کشور مراجعه نمایید. قیمت ها و لیست نرخ قیمت ها میان هر یک ار گونه های ماهیان خاویاری بسیار متفاوت میباشد ان هم بر اساس رتبه بندی انان و همچنین کیفیت هایشان. برای مصال قیمت خاویار بلوگا به دلیل نایاب و گرانبها بودنش بسیار بیشتر از دیکر گونه ها میباشد. برندهای خاویاری توانسته اند محصولاتی را مانند بهترین گونه های ماهیان راهی بازار کنند که افراد زیادی به آنها اهمیت بدهند.

لیست قیمت خاویار

 

اعلام میزان مجاز خاویار همراه مسافر

اعلام میزان مجاز خاویار که مسافر می تواند همراه خود خارج کند، از سوی گمرکات اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب در چهارچوب قانون این میزان اعلام شده تا از قاچاق و خروج بی رویه خاویار ایران به شکل ویژه جلوگیری شود. در بسیاری از گمرکات ایران حد مجاز خاویار همراه مسافر مشخص شده و اشخاص موظف به اجرای این موضوع می باشند.

در حال حاضر میزان خاویار دریایی و شیلات همراه مسافر ۱۲۵ گرم بوده و این میزان برای خاویار پرورشی ۲۵۰ گرم به صورت چمدانی می باشد.

اعلام میزان مجاز خاویار همراه مسافر

قوانین و مقررات صادرات خاویار

در راستای صادرات خاویار در حجم کم نیز قوانین و مقرراتی تعیین شده که افراد باید در چهارچوب آنها فعالیت داشته باشند. در این صورت باید بهترین خاویار صادراتی از نظر کیفیت و سلامت را تهیه کرده و برای ارائه آنها به مشتریان دیگر کشورها تلاش کنند. به همین دلیل است که رعایت قوانین و مقررات برای این افراد اهمیت ویژه ای داشته و باید آنها را در بهترین شرایط رعایت کنند. اعلام قیمت براساس کیفیت از جمله مهمترین موضوعاتی ست که باید در راستای صادرات خاویار مورد توجه باشد.

انواع مجوزهای صادرات خاویار

 • دامپزشکی
 • حمل و نقل
 • سایتس
 • قرنطینه
 • کارت بازرگانی
 • و……..

قوانین و مقررات صادرات خاویار

خاویار فرودگاه را از کجا بخریم؟

یکی از مهمترین سوالاتی که خریداران در رابطه با خاویار داشته، این است که باید خاویار فرودگاه را از کجا تهیه نمود؟ برای این منظور بهترین راهکار مراجعه به شرکت های تخصصی و شناخته شده فعال در ایران بوده که انواع تولیدات درجه یک و با کیفیت را در فرودگاه ها تحویل مشتریان خود می دهند.

انواع فروشگاههای مجاز فروش خاویار

 • رایبد خاویار
 • دریا خاویار
 • باهو خاویار
 • میراث خاویار
 • مازند خاویار
 • خاویار ایران
 • کالچر

خاویار فرودگاه را از کجا بخریم؟

خاویار همراه مسافر

خاویار همراه مسافر لازم به چه شرایط هایی میباشد؟ برای صادر کردن خاویار نیاز به انجام چه کارهایی است؟ از طریق کدام فرودگا خاویار صادر میگررد؟ ضرف چند روز محصول ثبت شده به دست مشتری می رسد؟ هنگام خرید انواع ماهیان خاویاری از نمایندگی ها انها وظیفه دارند که به سوالات متداول مشتریان پاسخ دهند و کارهای صادرات را نیز انجام دهند.

مقررات کالای همراه مسافر

مقررات کالای همراه مسافر اینگونه میباشد که برای صادر کرد باید بالای ۵ کیلو گرم باشد زیرا اگر غیر از این باشد نه برای تولید کنند ه و نه برای شرکت و نمایندگی صرف نمیکند و اگر زیر این عدد باشد باید هزینه ای را به شرکت تولید کننده پرداخت نمایند. ماهیان خاویاری ایرانی صادراتی ۵ گونه میباشند که یکی از مهم ترین انها بلوگا امپریال برای صادرات است و از نظر کیفیت در بهترین رتبه و اولین برند جهان قرار دارد.

مقررات کالای همراه مسافر

مقررات گمرکی مربوط به کالای همراه مسافر

مقررات گمرکی مربوط به کالای همراه مسافر اینگونه میباشد که برای صادرات باید از سوی نمایندگی ها با داشتن مجوزهای رسمی صورت بگیرد تا دچار مشکل برای صادر کردن محصولات لوکس و گرابها خاویاری نشوید.
خاویار ایرانی یکی از بهترین خوراکی های اشرافی در دنیا محسوب می شود که کمتر فردی در داخل حاضر است برای خرید آن هزینه پرداخت کند. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به نمایندگی ها و مراکز پخش خاویاری مراجعه نمایید.

مقررات گمرکی مربوط به کالای همراه مسافر

مقدار مجاز سیگار همراه مسافر

آن دسته از مسافرینی است که قصد خروج از ایران را دارند میتوانند هنگام رفتن برای کسب کردن جواب سوالات خود به مسیِءولین فرودگاه مراجعه نمایید تا اطلاعات کافی را بدست اورید. مسافران خروجی اعم از این‌که ایرانی باشند یا خارجی می‌توانند علاوه بر وسایل سفر و لوازم شخصی، کالاهای ایرانی تا سقف مقرر برای مسافران ورودی را همراه ببرند مشروط بر این‌که هر دو گروه کالا جنبه‌ تجاری پیدا نکند.

انواع مدل های سیگار

 • وینستون اکس اس دابل
 • کمل
 • مگنا
 • مونت کارلو
 • اونیکس
 • ساتر
 • مونتانا
 • بهمن
 • تیر
 • فروردین
 • و……

مقدار مجاز سیگار همراه مسافر

میزان طلای مجاز همراه مسافر

میزان طلای مجاز همراه مسافر در هنگام خروج از ایران باید، خروج زیورآلات شخصی همراه مسافر، حداکثر تا میزان ۱۵۰ گرم از انواع مصنوعات طلا مجاز است.خروج مصنوعات و ظروف نقره به عنوان هدیه و سوغات توسط مسافر حداکثر تا میزان ۲ کیلوگرم مجاز است. به شرط این که اشیاء مذکور از آثار فرهنگی و تاریخی محسوب نشوند. برای کسب اطلاعات دقیق هنگام خروج با طلا از ایران میتوانید هنگام رفتن به فرودگا مراجعه نمایید.

میزان طلای مجاز همراه مسافر

مقدار مجاز حمل زعفران

مقدار مجاز حمل زعفران از طریق فرودگاه ها و فرودگا بین المملی امام خمینی در تهران به این صورت میباشد که خروج زعفران به همراه مسافرها به ازای هر گذرنامه ۱۰۰ گرم است. و برای مطلع شدن دقیق از مقدار خروج زعفران و انواع دیگر خشکبارها میتوانید از مسیؤلین فرودگاه سوال نمایید. منظور از مسافران خروجی آن دسته از مسافرینی است که قصد خروج از ایران را دارند.

انواع زعفران موجود در ایران برای خرید و فروش

 • زعفران دسته
 • زعفران پوشال
 • زعفران سرگل

مقدار مجاز حمل زعفران

مقررات خروج طلا همراه مسافر

خروج مصنوعات و ظروف نقره به عنوان هدیه و سوغات توسط مسافر حداکثر تا میزان ۲ کیلوگرم مجاز است. به شرط این که اشیاء مذکور از آثار فرهنگی و تاریخی محسوب نشوند.
خروج زیورآلات شخصی همراه مسافر، حداکثر تا میزان ۱۵۰ گرم از انواع مصنوعات طلا مجاز است. مسافران ایرانی یا غیر ایرانی که از خارج کشور یا از مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی به کشور وارد می‎شوند، علاوه بر اسباب سفر و اشیای شخصی مستعمل همراه خود که به شرط غیرتجاری بودن از پرداخت پایه حقوق ورودی معاف است.

مقررات خروج طلا همراه مسافر

میزان مجاز خاویار همراه مسافر

میزان مجاز خاویار همراه مسافر برای خروج و صادر به کشورهای جهان باید بالای ۵ کیلوگرم باشد و در صورتی که زیر ۵ باشد خاویار صادر نمیگردد فقط در زمانی این امکان صورت میگرد که به شرکت تولید کننده و صادر کننده میلغی بدهند زیر زیر ۵ کیلو گرم برای تولید کننده صرف نمی کند. ماهی خاویار از نظر رنگ سه نوع است که شامل مروارید سیاه از فیل ماهی و خاویار آسترا یا خاویارطلایی از تاس ماهی و خاویار ریز سوروگا از اوزون برون می باشد.

میزان مجاز خاویار همراه مسافر

ارز همراه مسافر خروجی ۹۸

بر اساس مقررات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، خروج وجه نقد حداکثر تا مبلغ ۵۰۰۰ دلار (یا معادل آن به ارزهای دیگر) برای هر مسافر ازاد میباشد و همچنین خروج نقدی ارز در قالب چک‌های مسافرتی بانکی نیز آزاد است. رود ارز به کشور به هر میزان آزاد است. مسافران ورودی باید ارز همراه خود را با تسلیم اظهارنامه ‌ی ارزی به شعب بانک ملی مستقر در مبادی ورودی اظهار و گواهی دریافت کنند.

ارز همراه مسافر خروجی 98

سامانه ارز همراه مسافر

سامانه ارز همراه مسافر را برای مطلع شدن از سامانه میتوانید به سایت ارز کشور مراجعه نمایید.
ارز همراه مسافر تا سقف ۱۰ هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها به داخل کشور مجاز بوده و اگر بیش از این ارز وجود داشته باشد باید به سامانه گمرک مراجعه و ارز خود را دقیق به سامانه اطلاع رسانی کنند. ضروری است مسافر به سامانه گمرک مراجعه و ارز همراه خود را اظهار و طبق دستورالعمل، پس از اخذ کد رهگیری و چاپ فرم مورد نظر توسط گمرک به باجه بانک ملی هدایت شود.

سامانه ارز همراه مسافر

گمرک صادرات خاویار

صدور خاویار تاس ماهیان پرورشی به صورت زنده فقط برای ماهیان با منشاء پرورشی مجاز و مستلزم دریافت  گواهی صادرات  از سوی مدیریت اجرایی ماهیان خاویاری مستقر در سازمان شیلات ایران صورت میگیرد. تنها شرکتهایی مجاز به دریافت این گواهی هستند که  نام آنها قبلا در  فهرست سایتس درج شده باشد. این فهرست با فهرست اشخاصی که دارای کارت بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت  هستند، متفاوت است.

گمرک صادرات خاویار

صادرات چمدانی خاویار

صادرات چمدانی خاویار را جهت صدور کردن میتوانید به مراکز های مهم خاویاری در ایران مراجعه نمایید تا از شرایط ها وظوابط برای صدور مطلع شوید.
در این بین، خاویار بلوگا بارنگ خاکستری طرفداران بیشتری دارد و از نظر صادراتی نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است. جهت خریداری و برای صادرات به همراه بهترین کیفیت ها و قیمت میتوانید به نمایندگی های معتبری همچون خاویار ایران مراجعه نمایید. نمایندگی خاویار ایران بهترین  و با کیفیت ترین محصولات را ارائه داده و محصولاتی درجه یک را به بازار داخلی و خارجی ارائه می دهد.

صادرات چمدانی خاویار

از کجا خاویار بخریم

جهت تهیه و خریداری انواع ماهیان خاویاری به صورت اصل میتواننید به بهترین و معتبر ترین نمایندگی های ایزانی مراجعه کنید تا به همراه قیمتی عالی خاویارهای با کیفیتی را خریداری نمایید و برای خریداری به صورت انلاین اینترنتی میتوانید به سایت معتبر فروشگاه و برند شناخته شده رایبد خاویار مراجعه نمایید و محصول را تهرانیای عزیز میتوانند ضرف چند ساعت درب منزل خود تحویل گیرند و ار فواید خاویار در هنگام  خوردن بهرمند شوند.

خاویار را از کجا می توان خریداری کرد

 • فروشگاههای آنلاین
 • سایت های آنلاین
 • هایپرمارکت ها
 • مزارع پرورش
 • و………….

از کجا خاویار بخریم

نحوه صادرات خاویار

نحوه صادرات خاویار به کشورهای خارجی جهان از طریق نمایندگی های معتبر ایرانی صورت میگیرد. می توان انواع خاویار را به دو دسته خاویار پرورشی و خاویار دریایی تقسیم بندی کرد. از گونه های خوش طعم خاویار می توان به خاویار بلوگا، خاویار سوروگا و خاویار آسترا اشاره کرد.دریای خزر ۹۳ درصد خاویار جهان را در خود جای داده است که ۵ نوع خاویار ارزشمند از این دریا بدست می آید.

نحوه صادرات خاویار

شرایط نگهداری خاویار در مسافرت

خاویار را در هر کجا که میبرید و یا برای مصرف کردن باید در جای سرد مانند یخچال ها به صورت خنک نگهداری شود و یا میتوان انها را در کیف های خاویاری که سرد نگه میدارند محصولات را نگه داشت.
این کار باعث جلوگیری از فاسد شدن خاویارها می شود و بهترین راه حل مانند نگهداری در کنار یخ های ژله ای در کنار محصولا میباشد. خاویار کالایی گران قیمت است تنها عده محدودی در داخل به مصرف خاویار می پردازند ان هم به دلیل این میباشد که بسیاری در سال های پیش از فوایدهای خاویار مطلع نبوده اند.

شرایط نگهداری خاویار در مسافرت

روش مصرف خاویار

خاویار را برای سرو کردن و یا نگهداری در خانه باید درون یخچال نگه داشت تا از فاسد شدن ان جلوگیری شود و هنگام سرو بهتر است ان را به صورت سرد و خام سرو نمایند. بسیاری از مصرف کنندگان خاویارهای اصیل ایرانی انها را آن را به شکل خام یا همراه با زرده تخم مرغ یا پیاز خرد شده مصرف می‌کنند. خاویار های شیلات طعم تند تری دارد و آن ها که از ریشه عاشق غذا های دریایی هستند را بیشتر و بهتر جذب می‌کند.

انواع روش های مصرف خاویار در ایران و جهان

 • مصرف خاویار با پوره سیب زمینی
 • مصرف خاویار با کره و مربا
 • مصرف خاویار با نان تست
 • مصرف خاویار با خامه
 • مصرف خاویار با ماهی سالمون
 • مصرف خاویار با سبزیجات معطر
 • و دیگر روش های مصرف خاویار

روش مصرف خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش عمده خاویار ایران

قیمت فروش عمده خاویار ایران

قیمت فروش عمده خاویار ایران چند می باشد؟ خایار به عنوان الماس سیاه شناخته می …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار