خانه / خاویار ایرانی / قیمت روز هر کیلو خاویار اعلا ایرانی

قیمت روز هر کیلو خاویار اعلا ایرانی

قیمت روز هر کیلو خاویار در ایران چقدر می باشد؟ خاویار اعلا و درجه یک دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ در مورد خاویار ایرانی چه می دانید؟ کدام یک از خاویار های ایرانی از درجه یک برخوردار هستند؟
خاویار یکی از مرغوب ترین انواع مواد غذایی است که در دریاها در شکم ماهی های خاویار نهفته است. این محصول در انواع مختلفی یافت می شود که می توان به خاویار سیاه، طلایی و سرخ اشاره کرد. از نظر مرغوبیت بهترین نوع خاویار، خاویار سیاه است و به مروارید سیاه تشبیه شده است. البته تمامی ماهیان قادر به تولید خاویار نمی باشند و از جمله برترین ماهیان خاویار که در کشور ایران و در دریای خزر یافت می شوند، می توان فیل ماهی، اوزون برون، ماهی شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره نمود.
از جمله برترین و مرغوب ترین ماهی های دریای خزر که در تولید خاویار فعالیت دارند می توان به فیل ماهی اشاره کرد. این ماهی از بزرگترین ماهی دریای خزر به شمار می رود که دارای جثه ای بسیار بزرگ بوده و در تولید خاویار سهیم می باشد. البته خاویاری که از فیل ماهی استخراج می شود به رنگ طلایی است و از مرغوب ترین خاویار ها و البته گرانترین خاویار به شمار می رود که درصد زیادی از آن به کشور های آمریکایی و اروپایی صادر می گردد. البته بیش ترین استفاده از خاویار در کشور های خارجی است و به عنوان یک وعده صبحانه عالی مصرف می کنند.

خصوصیات خاویار اعلا و درجه یک

خاویار در دو نوع اصل و تقلبی در حال فروش می باشد که البته یک خاویار اصل دارای خصوصیاتی است که در خاویار تقلبی دیده نمی شود. خاویار اعلا و اصل از چسبندگی برخوردار نیستند و همچنین می توان گفت که این نوع محصول دارای اندازه های متفاوتی بوده است و به شکل بیضی خودنمایی می کند. خاویار تقلبی از چسبندگی زیادی برخوردار بوده و در اشکال دایره ای شکل در بازار به فروش می رسد.
خاویار اصل ایرانی که با نام الماس ایرانی نیز معرفی شده است دارای قیمت بالایی است و در بسته بندی های ۵۰ گرمی در بازار به فروش می رسد. در حالی که خاویار تقلبی از قیمت ارزانی برخوردار است و این موضوع برای جلب توجه بیش تر مشتریان می باشد ولی از هیچ خواصی برخوردار نیست.

قیمت روز خاویار اصل در بازار کشور

خاویار اصل و ایرانی از قیمت بسیار بالایی برخوردار بوده است و البته می توان گفت که امروزه در بازار کشور این خاویار با قیمت هر کیلو هشت میلیون تومان به فروش می رسد. البته خاویار از نظر اقتصادی دارای ارزش بالایی می باشد و به همین دلیل است که با قیمت بالا در بازار به فروش می رسد. البته بسته بندی های فروش خاویار در وزن های ۵۰ گرمی است و بیش ترین فروش را در بازار به خود اختصاص داده است.
منبع: ماهی و میگو ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع خاویار ایرانی

بیشترین صادرات خاویار به کدام کشور ها انجام می شود؟

صادرات انواع خاویار ایرانی به کدام کشور ها انجام می شود؟ ذهن بسیاری از بازرگانانی …

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه رایبد خاویار