خانه / بچه ماهی خاویار / فروش انواع بچه ماهی استروژن
انواع بچه ماهی استروژن

فروش انواع بچه ماهی استروژن

زمان اصلی فروش انواع بچه ماهی استروژن فصل بهار و اوایل تابستان می باشد. این مرکز در شهرهای مختلف کشور به فروش می رساند و به صورت مستقیم در اختیار مشتریان قرار می دهد. ماهی استروژن از جمله بهترین و ارزشمندترین ماهی های بوده که در دریای خزر حضور دارد. به همین دلیل امروزه در استخرهای مختلف پرورش ماهی از استروژن استفاده می شود تا خاویار با کیفیت تولید گردد.

انواع بچه ماهی استروژن
فروش انواع بچه ماهی استروژن

انواع بچه ماهی استروژن پرورشی

  • فیل ماهی
  • اوزون برون
  • سیبری
  • قره برون
  • چالباش
  • شیپ
  • استرلیاد
  • بستر

این چند گونه از رقم های اصلی ماهی خاویاری پرورشی در کشورمان هستند. البته باید اذعان داشت که فیل ماهی تجاری ترین رقم در بین ماهیان خاویاری است

بچه ماهی استروژن

مرکز فروش انواع بچه ماهی استروژن

مرکز خرید و فروش بچه ماهی خاویاری عمدتا در شمال کشور و در استان گیلان و مازندران صورت می گیرد. این خطه دارای مراکز متعدد پرورش و تولید ماهیان خاویاری است. شرکت های کوچک بزرگ اقدام به پرورش انواع ماهیان خاویاری می کنند. بخش زیادی از تولیدات خود را به مجموعه های متقاضی در سراسر کشور می فروشند.

فروش انواع بچه ماهی استروژن

منظور آنکه بتوان ماهی را تا زمان تولید خاویار پرورش داد، افراد مختلف بچه ماهی را خریداری می کنند. زیرا نگهداری از آنها راحت تر است. در این میان ماهی های از تقاضای زیادی برخوردار می باشد. شما می توانید برا تولید و پرورش انواع ماهی خاویاری با ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت بچه فیل ماهی و اوزون برون

انواع بچه ماهی استروژن

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

بچه ماهی خاویار

قیمت بچه ماهی خاویار

قیمت بچه ماهی خاویار بسته به نوع آن متغییر بوده و بچه فیل ماهی که …

دیدگاهتان را بنویسید