خانه / خاویار ایرانی / عرضه بهترین و مرغوبترین خاویار ایرانی
مرغوبترین خاویار ایرانی
عرضه بهترین و مرغوبترین خاویار ایرانی

عرضه بهترین و مرغوبترین خاویار ایرانی

بهترین و مرغوبترین خاویار ایرانی کدام می باشد؟ از انواع خاویار چه می دانید؟ بهترین خاویار ایرانی از کدام ماهی استخراج می شود؟ عرضه خاویار در ایران به صورت عمده است یا جزئی؟ خاویار از دسته محصولات صادراتی بوده است که از کشور ایران به طور قابل توجهی صادر می گردد. خاویار در حقیقت یکی از برترین مواد دریایی بوده است که به صورت خوراکی مصرف می شود و البته در صادرات و اقتصاد کشور نقش مهمی را ایفا می کند.

مرغوبترین خاویار ایرانی
عرضه بهترین و مرغوبترین خاویار ایرانی

انواع مرغوب ترین ماهی های خاویاری

کشور ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خاویار در جهان محسوب می شود که البته نود و سه درصد از خاویار کل جهان توسط این کشور تأمین می گردد. خاویار در انواع مختلفی تولید می شود که البته در جهان بیش از ۲۷ گونه خاویار وجود دارد که ۵ گونه از این خاویار در کشور ایران تولید می شود. از برترین ماهیان خاویاری دریای خزر می توان به ماهی شیب، فیل ماهی، ماهی اوزون برون، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد. از برترین انواع ماهی خاویار که در تولید مرغوب ترین خاویار جهان سهیم می باشد، می توان به فیل ماهی اشاره کرد چرا که این ماهی قادر است گرانترین خاویار جهان را تولید و به بازار عرضه دارد.

معرفی انواع مرغوبترین خاویار ایرانی

خاویار از انواع مختلفی تشکیل شده است که البته از رنگ متفاوتی برخوردار می باشند. از این میان خاویار سیاه از ارزش اقتصادی بالاتری برخوردار بوده است. خاویار به بلوگا، بری، کلاسیک، آسترا و سوروگا تقسیم می شود. از این میان مرغوبترین خاویار جهان، خاویار بلوگا بوده است که دارای طعم بسیار لذیذ و خوش طعم بوده و البته از رنگ خاکستری برخوردار می باشد.

مرغوبترین خاویار ایرانی
عرضه بهترین و مرغوبترین خاویار ایرانی

خاویار از ارزشمندترین انواع غذا های دریایی بوده است که از جمله غذا های انرژی زا به شمار می رود.

این محصول دارای ارزش غذایی بالایی بوده و از قیمت بسیار زیادی برخوردار است. البته گفته شده است که گرانترین خاویار جهان، خاویار بلوگا یا خاویار الماس ایرانی می باشد و مانند الماس شفاف و درخشنده است و به رنگ طلایی نمایان می باشد. البته خاویار بلوگا از ۷۵ درصد لستین و ۲۵ درصد چربی برخوردار بوده و در آن مواد معدنی زیادی دیده می شود.

عرضه مرغوبترین خاویار ایرانی در کشور

خاویار یکی از برترین غذا های دریایی بوده که از خواص زیادی برخوردار می باشد. خاویارها همانطور که گفته شد دارای انواع مختلفی است و از مرغوبترین آنها خاویار بلوگا می باشد. البته در کشور ایران خاویار به دو صورت دریایی و پرورشی به فروش می رسد و عرضه خاویار در کشور ایران به صورت مستقیم بوده است.
البته سایت های زیادی در خرید و فروش خاویار سهیم می باشند.

شما می توانید از طریق این سایت www.raibodcaviar.ir بهترین نوع خاویار را خرید کنید. البته خرید از این سایت به صورت اینترنتی بوده و محصولات به صورت عمده به فروش می رسد.

خاویار های موجود رایبد خاویار

  • خاویار بلوگا امپریال
  • خاویار بلوگا درجه یک
  • خاویار بلوگا درجه دو
  • خاویار آسترا درجه یک
  • خاویار آسترا درجه دو
  • خاویار سوروگا
  • خاویار بری
  • خاویار قزل آلا

منبع: ماهی و میگو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار را چگونه بخوریم ؟

خاویار را چگونه بخوریم ؟

خاویار را چگونه بخوریم ؟قبل از اینکه بخواهم توضیحی در مورد سوال ( خاویار را …

دیدگاهتان را بنویسید