🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خرید انواع خاویار

خرید انواع خاویار درجه یک ایرانی

خاویار از محصولات بسیار ارزشمندی بوده که به صورت بسته بندی در بازار کشور به فروش می رسد. البته خرید انواع خاویار درجه یک ایرانی از این سایت امکان پذیر بوده است.

خرید انواع خاویار درجه یک ایرانی

قیمت خاویار در پاییز سال ۹۸

قیمت خاویار در سال جدید و فرقی ندارد که در کدام ماها باشد هر ساله قیمت ها نسبت به سال های پیش و بعد خود تفاوت خواهند داشتد و دچار بالا و پایینی به دلیل شرایط و نرخ های اقتصادی در ایران میشود که قیمت خاویارها هم با توجه به اینکه وابسته به اقتصاد انلاین ایران میباشد هر ساله دچار تغییر است. قیمت هر کیلوگرم خاویار پرورشی بسته به نوع ماهی ۶ تا ۷میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.

قیمت خاویار در پاییز سال ۹۸

خاویار بلوگا خاویار درجه یک ایرانی

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار، از دسته مرغوب ترین محصولات صادراتی کشور ایران می باشد که به صورت عمده و اینترنتی در بازار کشور به فروش می رسد.[/box] از مرغوب ترین خاویار جهان که البته دارای قیمت بالایی نیز بوده است، خاویار بلوگا نام دارد. این خاویار دارای رتبه و درجه یک بوده است و در بازار بیش ترین درخواست کننده را دارد. خرید خاویار از سایت رایبد خاویار صورت می گیرد. شما می توانید از این سایت بهترین انواع خاویار ایرانی را خرید نمایید.

انواع خاویار بلوگا(فیل ماهی) ایرانی

 • بلوگا(فیل ماهی) سه صفر
 • بلوگا(فیل ماهی) امپریال
 • بلوگا(فیل ماهی) درجه یک
 • بلوگا(فیل ماهی) درجه دو

خاویار بلوگا خاویار درجه یک ایرانی

قیمت انواع خاویار پرورشی مخصوص صادرات

قیمت انواع خاویار پرورشی مخصوص صادرات چند است؟ معمولا کسای که قصد خرید از خارج دارند و یا خاویار ایران را به خارج از مرزهای کشور می فرستند همیشه این سوال برایشان پیش می آید که قیمت خاویار صادراتی که مخصوص صادرات است چند است؟ خاویارهای پرورزشی انواع مختلفی دارند که هر یک دارای قیمت مختص به خود برای صادرات هستند پس برای مطلع شدن از قیمت های انواع خاویار صادراتی حتما با شماره موجود در این صفحعه تماس حاصل فرمایید.

قیمت انواع خاویار پرورشی مخصوص صادرات

خرید انواع خاویار

خرید انواع خاویارهای ایرانی در کجا صورت میگیرد؟ برای خرید یک خاویار اصل باید به کدام نمایندگی ها مراجعه کرد؟ ایا نمایندگی های معتبر را میتوان به راحتی به انها دست یافت؟ ایا میتوان با قیمت کم انواع خاویارها را به صورت اصل خریداری کرد؟ برای خریداری میتوانید به نمایندگی های بسیار معتبر و سایت نمایندگی خاویارهای ایرانی مراجعه کنید.

درجه یک ایرانی:

 1. خاویار بلوگا درجه یک
 2. خاویار آسترا درجه یک
 3. خاویار سوروگا درجه یک
 4. خاویار بری درجه یک
 5. خاویار طلایی درجه یک
 6. خاویار فشرده درجه یک

خرید انواع خاویار

افزایش قیمت خاویار ۹۸ صادراتی

قیمت خاویار صادراتی ۹۸ نیز به دلیل رونق داشتن و یا نداشتنش دچار افزایش و یا کاهش میشود که در سال جدید بازارهای داخلی به نسبت بازارهای صادراتی رونق بسیار زیادی داشته است. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]مشتریانی که تمایل به خرید انواع خاویارهای اصیل ایرانی از بهترین نمایندگی ها و معتبر ترین انان دارند میتوانند برای خرید به صورت انلاین و یا حضوری به فروشگاه نمایندگی خاویار ایران مراجعه نمایند تا محصولاتی با کیفیت و اصل را به همراه قیمت های عالی و ارزان خریداری نمایند.[/box]

افزایش قیمت خاویار ۹۸ صادراتی

قیمت خاویار ۱۰۰ گرمی

قیمت خاویار ۱۰۰ گرمی در ایران و قیمت هر کیلوگرم خاویار پرورشی بسته به نوع ماهی ۶ تا ۷میلیون تومان در بازار به فروش می رسد که اوزان ۵۰ گرمی آن قیمتی معادل ۳۰۰ هزار تومان دارد و در بازارهای داخلی و صادراتی مشتریان خاص خود را دارد. ایران یکی از تولیدکنندگان ماهیان خاویاری در دنیا است که سالانه ۱۰۰ هزار تن گوشت خاویاری و بالای ۵۰ تن خاویار به اکثر کشورهای دنیا صادر می کند.

قیمت خاویار 100 گرمی

فروش و خرید انواع خاویار

فروش اناوع ماهیان خاویاری بر عهده بزرگترین و شناحته شده ترین نمایندگی های معتبر ایرانی با بیش از چندین سال سابقه میباشد و مشتریان برای خرید انواع محصولات خاویاری که شامل ماهیان خاویاری به ترتیب کیفیت عبارت‌اند از: فیل ماهی، قره برون یا ماهی ‌خاویاری ایران، ماهی ‌خاویاری طلایی یا چالباش، ماهی شیپ و ماهی ازون برون که نسبت به بقیه سبک وزن‌تر است، میتوانند به سایت فروشگاه و نمایندگی انلاین خاویار ایران مراجعه نمایند و با بهترین قیمت محصولی اصل را خریداری کنند.

فروش و خرید انواع خاویار

خرید خاویار ارزان

[box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]خرید خاویار ارزان را مشتریانی که تمایل به خرید دارند میتوانند به سایت و فروشگاه نمایندگی معتبر رایبد خاویار مراجعه نمایند که این فروشگاه و نمایندگی اش دارای بهترین برندها در سطح کشور و جهان میباشند.[/box] رایبد خاویار انواع ماهیان خاویاری را در بسته بندی های لوکس قوطی و شیشه ای به صورت مستقیم و اصل در اختیار و دسترس مشتریان خود قرار میدهد. خاویار قدمتی چند صد میلیون ساله و به عصر ژوراسیک باز می‌گردد، و از این رو ماهیان خاویار را فسیل‌های‌ زنده جهان می‌نامند

خرید خاویار ارزان

از کجا خاویار بخریم

خاویار را جهت خریداری در هر کجای کشور و جهان که هستید میتوانید به راحتی به صورت انلاین از نماینگی و فروشگاه خاویار ایران خریداری نمایید و اطمینان کاملا را از محصول سفارش داده خود داشته باشد و به همراه یک خرید ارزان محصولی اصل و ارگانیک را درب منزل خود بدون اتلاف زمان زیاد تحویل گیرید. ارزش ماهیان خاویاری نه به جهت استفاده از گوشت، بلکه به علت تخم آنهاست که به خاویار یا مروارید سیاه مشهور است.

از کجا خاویار بخریم

خرید حضوری خاویار از نمایندگی

[box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]خرید حضوری خاویار و همچنین اینترنتی و قابل دسترسی اسان خاویار از طریق نمایندگی رایبد خاویار در ایران صورت میگیرد.[/box] از آن جا که خاویار کالایی گران قیمت است تنها عده محدودی در داخل به مصرف خاویار می پردازند و بیشتر خریداران نیز خاویار را در بسته های ۵۰ گرمی تهیه می کنند. اما امروزه به دلیل مطلع شدن مردم از فواید بسیار خاویار بازارهای داخلی رونق بسیاری پیدا کرده است. نمایندگی خاویار ایران دارای قدمتی چندین ساله است که تا کنون بهترین برند را در میان دیگر نمایندگی های جهان داراست.

نمایندگی های معروف و مجازخاویار در ایران

 • نمایندگی معروف و مجاز رایبد خاویار
 • نمایندگی معروف و مجاز باهو خاویار
 • نمایندگی معروف و مجاز دریا خاویار
 • نمایندگی معروف و مجاز میراث خاویار
 • نمایندگی معروف و مجاز مازند خاویار
 • نمایندگی معروف و مجاز کالچر خاویار
 • نمایندگی معروف و مجاز خاویار ایران

خرید حضوری خاویار از نمایندگی

فروشگاه معتبر عرضه خاویار

فروشگاه معتبر عرضه کننده ماهیان خاویاری، رایبد خاویار یکی از بهترین فروشگاه ها و شناخته ترین در سطح کشور و جهان میباشد که مشتریان میتوانند برای خرید انواع محصولات خاویاری خود به صورت انلاین به این فروشگاه بسیار معتبر و دارای بهترین برند، دسترسی داشته باشد کافیست برای خرید با سایت فروشگاه انلاین رایبد خاویار مراجعه نمایند و پس از سفارش محصول بدون تلف کردن مدت زمان بسیار محصول را درب منزل خود تحویل گیرند. [box type=”download” align=”alignright” class=”” width=”5″]رایبد خاویار یکی از معتبرترین فروشگاههای عزضه مستقیم خاویار در ایران می باشد.[/box]

انواع محصولات قابل عرضه در فروشگاه رایبد خاویار

 • خاویار رایبد
 • قارچ ترافل رایبد
 • گوشت خاویاری رایبد
 • ماهی خاویاری رایبد
 • ظروف سرو خاویار رایبد
 • کرم خاویاری رایبد

فروشگاه معتبر عرضه خاویار

خرید اینترنتی خاویار

خرید اینترنتی خاویار نیز توسط رایبد خاویار صورت میگیرد. برای خرید با سایت فروشگاه انلاین رایبد خاویار مراجعه نمایند و پس از سفارش محصول بدون اتلاف کردن وقت محصول را درب منزل خود تحویل گیرند. در این بین، خاویار بلوگا بارنگ خاکستری طرفداران بیشتری دارد و از نظر صادراتی نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است. هم چنین می توان انواع خاویار را به دو دسته خاویار پرورشی و خاویار دریایی تقسیم بندی کرد.

خرید اینترنتی خاویار

بهترین نوع فروش خاویار پرورشی

بهترین نوع فروش خاویار پرورشی به خاویار بلوگا مربوط میشود. خاویار بلوگا رقم یک شیلات اغلب دانه های بزرگتری نسبت به دانه های خاویار پرورشی دارد. البته گفتنیست که عمل تخم گذاری توسط هر ماهی دریایی میتواند بارها قبل از صید ماهی و گرفتن خاویار انجام شود که بعضا توانایی درشت تر بودن نسبت به خاویار پرورشی را داراست. خاویار یکی از محصولات صادراتی ایران است. در واقع خاویار ناب ایران اصطلاحی است که به دلیل صادرات وسیع این محصول استفاده می شود.

بهترین نوع فروش خاویار پرورشی

خاویار بلوگا امپریال

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار بلوگا امپریال یکی از مهم ترین گونه های خاویاری در کشور ایران میباشد که بومی دریای خز است.[/box] این خاویار از ماهی فیل ماهی تهیه میشود که فیل ماهی بزرگترین ماهی دریای خزر است که از نقطه نظر کیفیت خاویار رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است و نمونه‌هایی از آن با وزنی در حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم و سنی بیش از ۱۰۰ سال صید شده‌است و هر ۲ یا ۳ سال یک بار تخم ریزی می‌کند بهترین خاویار، رتبه گرانترین ماهی و خاویار جهان را داراست.

خاویار بلوگا امپریال

خاویار آسترا یا خاویار طلایی

خاویار استرا به دلیل طیف رنگی قهوه ای روشن مایل به طلایی در بین مشتریان جهانی به خاویار طلایی مشهور میباشد و از نقطه نظر کیفیت این خاویار در رتبه دوم در برابر دیگر گونه های ماهیان خاویاری خود قرار دارد. بسیاری از مردم و بازاریان ماهیان خاویاری تخم ماهی قزل الا که به اشپل ماهی معروف میباشد را به عنوان خاویار طلایی به فروش میرسانند زیرا شبیه به خاویار طلایی از نظر طیف رنگی میباشد و هنگام خرید باید توجه بیشتری نمایند.

انواع خاویار طلایی(آسترا)

 • خاویار طلایی رویال
 • خاویار طلایی درجه یک
 • خاویار طلایی درجه دو

خاویار آسترا یا خاویار طلایی

خاویار سوروگا یا اوزون برون

خاویار سوروگا از کاهی ازون برون بدست می اید و بومی دریای خزر ایران نیز میباشد. این ماهی و خاویارش کوچک‌ترین ماهی خاویار دریای خزر می‌باشد که در ایران به اشتباه کلیه ماهیان خاویاری را به نام وی اوزون برون می‌نامند. از نقطه نظر کیفی در رتبه آخر قرار دارد چرا که از خاویار ریزتر و ارزانتری بهره می‌برد. اما ازنظر طعم این خاویار و گوشت ماهی اش دارای طعمی بی نظیر و گوشتی بسیار لذیذ و خوشمزه میباشد.

انواع خاویار اوزون برون(سوروگا)

 • خاویار اوزون برون رویال
 • خاویار اوزون برون درجه یک
 • خاویار اوزون برون درجه دو

خاویار سوروگا یا اوزون برون

خاویار ماهی سیبری یا خاویار بری

خاویار ماهی سیبری همانطور که از اسمش پیداست بومی ایران نمیباشد این ماهی مهاجر پذیر است و در تمام رودخانه ها و اب های شیرین سیبری زندگی میکند. ماهیان خاویاری از خانواده تاس ‌ماهیان، از جمله گونه‌های آبزی کم‌ نظیری هستند. پنج گونه ممتاز این ماهیان در دریای خزر زندگی می‌کنند و خاویار طلایی، سرخ و سیاه از انواع خاویار هستند که در این میان، خاویار سیاه از ارزش بالاتری برخوردار است.

خاویار ماهی سیبری یا خاویار بری

قیمت خاویار طلایی ایرانی

[box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]قیمت خاویار طلایی ایرانی را جهت مطلع شدن و برای خریداری کردن میتوانید به نمایندگی و فروشگاه بسیار معتبر و انلاین خاویار ایران مراجعه نمایید.[/box] قیل از خریداری محصول مورد نظر خود از قیمت هایشان مطلع شوید و اطلاعات کافی درباره محصول مورد نظر خود کسب نمایید. خاویار و ماهی خاویاری ایرانی لوکس‌ترین و گران‌ترین محصول در بازار اینگونه آبزی در جهان به شمار می‌رود، چراکه از کیفیت مطلوبی برخوردار است که دراین زمینه می‌توان گفت نام و برند ایران در سطح جهانی مطرح بوده.

قیمت خاویار طلایی ایرانی

قیمت خاویار طلایی ایرانی

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *