🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
فروش گوشت ماهی خاویاری

تولید و پرورش ماهی خاویار در قم

تولید و پرورش ماهی خاویار در قم نیز صورت می گیرد. یکی از استان هایی که در چتد سال اخیر شروع به پرورش و تولید ماهی خاویار کرده است استان قم می باشد و امروزه بیشتر استان ها ماهی های خاویاری به سبب استفاده از گوشت و خاویارش این ماهی را پرورش می دهند. محل اصلی زندگی ماهی خاویاری آب شور دریای خزر است، ولی همانند قزل آلا برای تخم ریزی به آب های شیرین رودخانه می رود و در آنجا شروع به تخم ریزی میکنند. همین نکته مهمی و کلیدی برای پرورش ماهی خاویاری در استخر های آب شیرین شده است و باعث شده تا امروزه در آبهای شیرین نیز پرورش داده شود.

تولید و پرورش ماهی خاویار در قم

تولید و پرورش ماهی خاویار در قم

امروزه ماهی های خاویاری یکی از غذاهای اصلی مردم به شمار می رود. به دلایل زیادی که باعث شده تا ماهی های خاویاری دریای خزر کمتر شود و کلا از بین برود و این امر باعث شده تا بیشتر افراد روی به پرورش انواع ماهیهای خاویاری بیاورند و این ماهی ها را حتی در آب شیرین نیز پرورش دهند. استان قم نیز یکی از استان های است که اقدام به تولید و پرورش انواع ماهیان خاویاری بکنند. استان گیلان یکی از استان هایی است که دارای دریا می باشد و شهر تالش استان گیلان خیلی خیلی به دریا نزدیک است و این اومر باعث شده تا در استخرهای پرورش خود از آب دریا استفاده کنند و ماهی های خاویاری زیادی را پرورش دهند و ماهی های خاویاری این استخرها دارای مزه طبیعی می باشد.

فروش ماهی خاویاری دریای خزر

ماهی خاویاری در کلیه دریای های جهان وجود دارد ولی بیش از شش گونه آن در دریای خزر موجود می باشد و این امر باعث شده تا دریای خزر را به دریای تاس ماهی ها بشناسند. ماهی های خاویاری دریای خزر خیلی معروف می باشند و فروش بسیاری را نیز نسبت به بقیه ماهی ها دارا می باشند. وزن ماهی های خاویاری زیاد می باشد ولی فیل ماهس یکی از آن ماهی های خاویاری است که دارای بیشترین وزن می باشد و این امر باعث شده تا بزرگ ترین ماهی دریای خزر باشد و به لحاظ گوشتی بیشتر مورد فروش قرار گیرد.

انواع ماهی هی خاویاری ایرانی

 • فیل ماهی
 • تاس ماهی ایرانی
 • تاس ماهی روسی
 • اوزون برون
 • شیب
 • استرلیاد

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
1 پاسخ

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
  نظری بدهید!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *