رایبد خاویار
خانه / خاویار الماس / قیمت روز بهترین نوع خاویار الماس ایرانی
خاویار الماس ایرانی
قیمت روز بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

قیمت روز بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

خاویار الماس ایرانی یکی از گران قیمت ترین انواع مواد غذایی است که البته از بهترین انواع خاویار می توان به بلوگا یعنی مروارید ایرانی اشاره کرد، قیمت روز بهترین نوع خاویار در بازار ایران چقدر می باشد؟ خاویار یکی از برترین و البته گرانترین مواد غذایی است که در کشور ایران کمتر به فروش می رسد و بیش ترین صادرات را از ایران به کشور های اروپایی دارد.این محصول در انواع مختلفی یافت می شود. به نام های خاویار بلوگا،بری آسترا و سوروگا اشاره کرد. خاویار که همان تخم ماهیان خاویاری می باشد از ارزش زیادی برخوردار است و با قیمت بسیار گرانی در بازار به فروش می رسد.

انواع خاویار الماس ایرانی

  • خاویار الماس بلوگا
  • خاویار الماس سوروگا
  • خاویار الماس آسترا
  • خاویار الماس سیاه
  • خاویار الماس طلایی
  • خاویار الماس زرد
  • خاویار الماس نوک مدادی

معرفی بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

همانطور که مستحضر می باشید خاویار در انواع مختلفی چون زرد، طلایی و سیاه و نوک مدادی یافت می شود. که هر کدام از ماهیان خاویاری منحصر به فردی تولید شده است. البته خاویار طلایی از دیگر انواع خاویار برتری دارد و از برترین ماهیان خاویاری که به تولید خاویار طلایی می پردازد، تاس ماهی یا ماهی آسترا نام دارد. این ماهی در دریای خزر رشد خوبی دارد ولی امروزه به دلیل کمیاب بودن و صید دشوار آن، قیمت خاویار فیل ماهی سر به فلک کشیده است، در بازار در بسته بندی های ۵۰ گرمی نیز به فروش می رسد.

قیمت روز خاویار در بازار ایران

اطلاعات کامل و مفیدی در مورد انواع ماهیان خاویار را می توانید از وب سایت فروشگاهی رایبد خاویار www.raibodcaviar.ir خاویار الماس ایرانی یکی از گران قیمت ترین انواع مواد غذایی است که البته از بهترین انواع خاویار می توان به بلوگا یعنی مروارید ایرانی اشاره کرد. قیمت روز بهترین نوع خاویار در بازار ایران چقدر می باشد؟ خاویار یکی از برترین و البته گرانترین مواد غذایی است که در کشور ایران کمتر به فروش می رسد و بیش ترین صادرات را از ایران به کشور های اروپایی دارد.

خاویار الماس ایرانی
قیمت روز بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

این محصول در انواع مختلفی یافت می شود، به نام های خاویار بلوگا، بری، آسترا و سوروگا اشاره کرد، خاویار که همان تخم ماهیان خاویاری می باشد از ارزش زیادی برخوردار است و با قیمت بسیار گرانی در بازار به فروش می رسد.

معرفی بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

همانطور که مستحضر می باشید خاویار در انواع مختلفی چون زرد، طلایی و سیاه و نوک مدادی یافت می شود که هر کدام از ماهیان خاویاری منحصر به فردی تولید شده است. البته خاویار طلایی از دیگر انواع خاویار برتری دارد و از برترین ماهیان خاویاری که به تولید خاویار طلایی می پردازد، تاس ماهی یا ماهی آسترا نام دارد. این ماهی در دریای خزر رشد خوبی دارد ولی امروزه به دلیل کمیاب بودن و صید دشوار آن، قیمت خاویار فیل ماهی سر به فلک کشیده است، در بازار در بسته بندی های ۵۰ گرمی نیز به فروش می رسد.

قیمت روز خاویار در بازار ایران

اطلاعات کامل و مفیدی در مورد انواع ماهیان خاویار را می توانید از وب سایت فروشگاهی رایبد خاویار www.raibodcaviar.ir را کسب نمایید. این نوع خاویار از نظر ارزش غذایی بسیار مرغوب می باشد و می تواند در درمان بیماری های افسردگی، درمان بیماری های قلبی و عروقی، کاهش فشار خون بالا و… مؤثر و مفید باشد.

خاویار الماس ایرانی
قیمت روز بهترین نوع خاویار الماس ایرانی

منبع: ماهی و میگو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.com
فروشگاه اینترنتی خاویار: www.raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید مرغوبترین خاویار

قیمت خرید مرغوبترین خاویار الماس ایرانی

قیمت خرید مرغوبترین خاویار در بازار کشور چقدر می باشد؟ به کدام خاویار ایرانی لقب …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال خاویار ایران>کانال خاویار ایران رایبد خاویاررایبد خاویار صادرات خاویار ایرانی