🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن

 

۴و تمام کشوزها در در حال بالا رفته و افزایش سه برابری از قبل پیدا کرده است. ماهیان خاویاری چون با گذشت زمان دارند از بین می روند و ماهی خاویاری چون مختص ایران هستند امروزه در حال تولید و پرورش به صورت عمده هستند و این موضوع سبب شده تا گوشت و خاویارشان روز به روز به تمام کشورهای جهان صادر گردد. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]صادرات خاویار ایران به ژاپن از طریق مجموعه فروشگاهی رایبد خاویار با قیمت مناسب صورت می گیرد.[/box]

خاویار صادراتی برای صادرات خاویار به ژاپن

انواع خاویار صادراتی برای صادرات خاویار به ژاپن چه خاویارهایی می باشد؟ خاویارهای مهم صادراتی مانند بلوگا و سوروگا یکی از بهترین هاویارهای صادراتی هستند که در ایران تولید و به کشورهای مختلفی نظیر ژاپن ارسال می شوند. ژاپن نیز یکی از کشورهایی است که خواستار خرید انواع خاویار ایرانی و حتی حاضر به تولید این خاویار می باشد. برای اینکه بهترین خاویار را با بهترین خاویار به کشورهای نظیر ژاپن بتوانید بفرستید حتما با این مجموعه در ارتباط باشید.

[aparat id=’oHr9t’]

قیمت انواع خاویار برای صادرات

قیمت انواع خاویار برای صادرات در ایران چند می باشد؟ خاویارهای مختلفی در ایران تولید می باشد که نوع بلوگا.سوروگا.آسترا و بری در ایران تولید می باشد که از نمونه های خوب و صادراتی می باشد. قیمت خاویارهای صادراتی شاید به دلیل اخذ مجورها بالا باشد ولی شما می توانید با سفرش خرید خاویار بالای ۵ کیلو بهترین خاویار صادراتی را با بهترین قیمت خریداری و به کشورهای مورد نظر خود صادر نمایید. بر این اساس ما یک لیست قیمت برای شما به نمایش می گذاریم.

قیمت انواع خاویار برای صادرات

صادرات خاویار ایران به ژاپن

ایران دارای بزرگ ترین مزارع پرورش ماهی های خاویاری است که از این طریق خاویار خوب و عالی خود را به کشورهای مختلفی اعم از ژاپن صادر می نماید. استان های مازندران و گیلان یکی از انواع استان هایی هستند که خاویار پرورشی اصل را که با آب دریا تولید شده به ژاپن صادر می نمایند. خاویار ایرانی برای رفع خیلی از مریضی ها مفید می باشد و این خود یکی از دلایل صادرات خاویار ایرانی به کل نقاط جهان شده است.

صادرات خاویار به ژاپن

خاویار ایرانی که از ماهیان خاویاری ایرانی دریای خزر استحصال می شوند و چه به صورت پرورشی از این ماهی ها خارج می شوند علاوه بر اینکه دارای بهترین خواص درمانی هستند دارای یکی از بهترین محصولات غذایی با ارزش نیز می باشد و این موضوعات باعث شده تا صادرات خاویار ایران به ژاپن نیز صورت گیرد. شاید ژاپن نیز یکی از کشورهایی باشد که دارای خاویار باشد ولی از گذشته تا به امروز خاویار ایرانی یکی از بهترین ها بوده و هست و این موضوع سبب شده تا خاویار به ژاپن و تمام کشورهایی که خاویار نیز دارند هم صادر شود.

صادرات خاویار ایرانی

صادرات خاویار ایران به ژاپن با استفاده از فروشگاه رایبد خاویار با یک قیمت مناسبی انجام می شود. برند خاویار ایران یکی از بهترین برندهایی است که در کل بازارها اعم از بازارهای جهانی شهرت ویژه ای دارد. خاویار ایرانی که از ماهی های خاویاری استحصال می شوند بنا بر اسم ماهی که دارند نام گذاری می شوند و دارای انواع متعددی می باشند که در این متن ما سعی کرده ایم تعدادی از اسم این خاویارها را برایشما بیان نماییم تا با نام خاویارهای ایرانی آشنا شوید.

انواع خاویارهای ایرانی

 • خاویار بلوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار فشرده
 • خاویار طلایی
 • خاویار شیلات
 • خاویار کلاسیک
 • و………….صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات انواع خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن و دیگر کشورهای آسیایی به دلیل استقبال بسیار خوب مد نظر شرکت های زیادی است. به این ترتیب عرضه کننده ها در این بازارها فروش خوبی را دنبال خواهند کرد. همانطور که می دانید خاویار محصولی ست که بیشترین فعالیت شرکت های تولید کننده آن با هدف صادرات دنبال می شود. به این ترتیب محصولاتی را ارائه می دهند که دارای بالاترین کیفیت و مرغوبیت باشند. از این رو محصولی که در این شرکت ها تولید شده شاخصه های استاندارد صادراتی را در خود داشته و می توان شرایط صادرات آنها را به خوبی دنبال نمود. خاویار در بازارهای مختلف دنیا قابل فروش بوده و از جمله خوراکی های گران قیمت دنیا بشمار می آید. لذا تولید کننده های ایرانی از این محصول در بازار جهانی بهره گرفته و توانسته اند بازار کشورهای زیادی را تامین نیاز کنند.

صادرات انواع خاویار ایران به ژاپن

خاویار صادراتی ایران

صادرات خاویار ایران به ژاپن یکی از مهم ترین بخش های صادراتی است که از ایران در حال انجام می شود. اما مسلما در بازار جهانی استقبال از خاویار صادراتی و درجه یک ایران دیده می شود. زیرا همه محصولاتی که در ایران تولید شده قابلیت صادرات نداشته و همواره باید بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کننده ها قرار گیرد.

خاویار صادراتی ایران بیشتر با کیفیت امپریال، رویال و درجه یک مورد توجه بوده و معمولا نوع محبوب و معروف آن یعنی بلوگا مد نظر است. این محصول را می توان با فروش عمده در داخل و خارج از کشور همراه داشت. با توجه به اینکه خاویار صادراتی ایران به صورت بسته بندی شده در بازار عرضه می شود، مصرف کننده هایی که آنها را مورد توجه قرار داده به راحتی تهیه نموده و از مزیت های موجود در خاویار استقبال خواهند کرد. زیرا خاویار از سوی کشورهای مختلف ارائه شده و افرادی که آنها را تهیه می کنند، مرغوبیت و کیفیت را از مهمترین شاخصه ها مد نظر قرار می دهند.

خاویار صادراتی ایران

صادرات خاویار بلوگا

خاویار بلوگا و صادرات خاویار ایران به ژاپن با وزن های مختلفی در حال انجام می باشد. همانطور که اشاره شده خاویار بلوگا به منظور صادرات در وضعیت عالی قرار دارد. به این ترتیب این محصول با تولید بیشتری همراه بوده و شرکت هایی که آنها را راهی بازار جهانی می کنند، سورت های باکیفیت و درجه یک را بیشتر ارائه می دهند. خاویار بلوگا یا مروارید سیاه ایران در سراسر دنیا مورد توجه بوده و افرادی که آنها را تهیه می کنند، طعم لذیذ و شایسه آن را تایید خواهند کرد. از خاویار بلوگا به روش های مختلف بهره گرفته می شود و همین مسئله شرایط بهتری را برای صادرات آن به سراسر دنیا رقم زده است. کشورهای اروپایی و آسیایی بیشترین تقاضای خرید خاویار بلوگا را داشته و معمولا این محصول را از شرکت های تخصصی بزرگ خریداری خواهند کرد.

انواع اویار بلوگا صادراتی

 • سه صفر صادراتی
 • امپریال صادراتی
 • درجه یک صادراتی
 • درجه دو صادراتی

صادرات خاویار بلوگا

حجم صادرات خاویار ایران

بسیاری از شرکت ها که در راستای صادرات خاویار ایران فعالیت دارند، حجم تولیدات خود را مد نظر قرار داده و براساس آن سعی در فروش عمده در دیگر کشورها دارند. به این ترتیب بیشتر محصولاتی را ارائه می دهند که برای صادرات مناسب بوده و می توانند از آن در سراسر دنیا فروش داشته باشند. معمولا صادرات به دیگر کشورها میزان سودآوری را به خوبی افزایش داده و ارز آوری را به کشور بهبود می دهد. از این رو وقتی شرکت ها در عرصه صادرات خاویار قدم می گذارند، بیشترین توجه را به کشورهایی دارند که خرید زیادی دارند. صادرات خاویار اصل و درجه یک از مهمترین موضوعاتی ست که سبب شد در سالهای اخیر فعالیت در راستای تولید انواع خاویار بیشتر مد نظر بوده و شرکت های زیادی در این حوزه ورود پیدا کنند. لذا فعالیت مجموعه های مختلف در سراسر کشور دنبال شده و خریداران خارجی می توانند نیاز خود را بهتر از آنها رفع کنند.

حجم صادرات خاویار ایران

سود صادرات خاویار

بهره گیری از صادرات خاویار و فعالیت در بازار جهانی میزان فروش شرکتها را افزایش داده و مسلما مشتریان بیشتری خواهند داشت. صادرات انواع خاویار در برنامه شرکتهای بزرگ و برندهای معتبر ایران بوده و براساس آن کشورهای زیادی را مورد توجه خود قرار داده اند. در این کشورها بیشتر از خوراکی های استفاده می شود که کاملا استاندارد و به صورت ارگانیک تولید خواهند شد. لذا خاویار در این بازارها مد نظر مصرف کننده های زیادی قرار داشته و از بهترین ها خریداری می کنند. صادرات خاویار می تواند سود حاصل از تولید را تا چندین برابر افزایش داده و این مسئله برای شرکت های فعال در این زمینه اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب تولید خاویار در شرایط بهتر با هدف صادرات در سراسر کشور مورد توجه قرار گرفته و مجموعه های زیادی در این زمینه فعالیت دارند.

سود صادرات خاویار

قوانین صادرات خاویار

قوانینی که امروزه در صادرات خاویار مطرح بوده بیشتر در راستای پیشگیری از خروج بی رویه خاویار از ایران بوده و معمولا سالمترین محصولات به دیگر کشورها ارائه می شود. این مسئله سبب می شود شرکت هایی که در این عرضه فعالیت داشته تولیداتی را ارائه دهند که وضعیت و استانداردهای صادراتی را در خود دارند. به این ترتیب از مهمترین قوانین صادرات این محصول پیروی نموده و تولیداتی استاندارد را ارائه می دهند.

صادرات خاویار درجه یک و استاندارد از موضوعاتی ست که مد نظر شرکتهای ایرانی زیادی بوده و توانسته اند تولیدات خود را از محدودیت بازار داخلی آزاد کرده و به بازارهای زیادی عرضه دارند. اخذ مجوزهای صادراتی از موضوعات مهمی ست که در قوانین صادرات خاویار تعریف شده و شرکت ها باید از مجرای قانونی آنها را تهیه کنند. لذا صادرات بدون دریافت این استانداردها نمی تواند فروش خارجی را بهتر رقم زند.

انواع مجوزهای صادراتی برای صادرات خاویار

 • سایتس
 • دامپزشکی
 • حمل و نقل
 • قرنطینه
 • کارت بازرگانی
 • import
 • export
 • و….

قوانین صادرات خاویار

مشکلات صادرات خاویار

اگر از فعالان حوزه خاویار و صادر کننده های این محصول در رابطه با مشکلات این فعالیت سوال شود، اغلب آنها ابراز ناراحتی می کنند. زیرا این تولیدات با آنکه با تقاضای زیادی در سراسر دنیا همواره است، اما در اغلب مواقع با مشکلاتی همراه بوده که می تواند میزان صادرات را به شدت کاهش دهد. از مهمترین موضوعاتی که در رابطه با صادرات خاویار مورد توجه بوده و می تواند مشکل ساز شود، تحریم های اقتصادی از سوی کشورهای مختلف است. زیرا میزان فروش را کاهش داده و مسلما شرکت های صادر کننده آن طور که باید در همکاری با مشتریان خود موفق نخواهند بود. از دیگر مشکلات در راستای صادرات انواع خاویار از ایران، تغییر در قوانین کشورهای مقصد است. زیرا در بازه های زمانی مختلف قوانینی وضع می شود که سبب دردسر برای صادر کننده های خاویار ایرانی می شود.

مشکلات صادرات خاویار

ممنوعیت صادرات خاویار

از مسائلی که صادر کننده های خاویار ایرانی به آن اهمیت داده و براساس ان اقدام می کنند، اطلاع از ممنوعیت خاویار به برخی کشورهاست. زیرا براساس مسائل سیاسی قوانینی وضع می شود و صادرات خاویار به کشورهای مد نظر با ممنوعیت همراه خواهد شد.

با توجه به اینکه آمریکا از کشورهای ست که در مسائل مختلف با ایران با مشکلاتی رو به رو بوده، لذا صادرات خاویار به این کشور با ممنوعیت همراه می باشد. اما با توجه به اینکه میزان تقاضای خاویار در این کشور زیاد بوده و همواره شرکت های صادر کننده به دنبال بهره گیری از این بازار بوده اند، در حال حاضر در بخش خصوصی رفع ممنوعیت شده است. به این ترتیب برخی از شرکت های مشخص می توانند در راستای صادرات خاویار به آمریکا نیز فعالیت داشته و تولیدات خود را در حجم زیاد به آن عرضه دارند. مسلما رفع ممنوعیت از کشورهای مختلف دنیا می تواند به نفع شرکت های ایرانی بوده و توانایی خود را در راستای صادرات خاویار افزایش خواهند داد.

ممنوعیت صادرات خاویار

نحوه صادرات خاویار از ایران

صادرات خاویار از ایران به دو روش فله ای و بسته بندی صورت می گیرد. به این ترتیب هر خریدار نوع محصول مد نظر خود را مشخص نموده و براساس آن اقدام به خرید از دیگر کشورها می کنند. صادرات خاویار از ایران در بسته بندی های استاندارد سبب می شود نگهداری این محصول راحت تر شده و بتوان برای مسافت های طولانی تر آنها را حمل کرد.

این نوع صادرات در سالهای اخیر با توجه بیشتری همراه بوده و شرکت هایی که انواع خاویار درجه یک را تولید می کنند، بیشترین تلاش خود را در راستای فروش خاویار با برند خود دارند. اما با توجه به اینکه صادرات به صورت بسته بندی شده قیمت بالا داشته و مسلما به نفع برخی از شرکت های دیگر کشورها نیست، عرضه کننده های ایرانی آنها را به صورت فله ای نیز ارائه می دهند. در این صورت اطمینان از کیفیت خاویار و نوع آن اهمیت زیادی داشته و افرادی که آنها را تهیه می کنند، به راحتی نرخ آن را پرداخت خواهند کرد.

محصولات تولید شده در رایبد خاویار برای صادرات

خاویار

گوشت ماهی خاویاری

ظروف سرو خاویار

قارچ ترافل

و……

نحوه صادرات خاویار از ایران

شرایط صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به نقاط مختلف دنیا انجام می شود. زیرا این محصول از جمله بهترین ها در دنیا بشمار می آید و مصرف کننده ها از بهترین نوع آنها بهره می گیرند. صادرات خاویار به کشورهایی مانند ژاپن با میزان سود بالایی همراه خواهد بود. به این ترتیب عرضه کننده ها با توجه به نیاز مشتریان خود اقدام نموده و تولیدات درجه یک را ارائه می دهند.

خرید انواع خاویار از شرکتهای ایرانی می تواند هزینه های زیادی را از خریداران کاهش دهد. زیرا این عرضه کننده ها دست اول بوده و با ارائه مستقیم تولیدات خود در بازار دیگر کشورها، کیفیت را تضمین می کنند. ارائه خاویار درجه یک و مجوز دار از مهمترین موضوعاتی ست که در راستای صادرات خاویار ایران به ژاپن مد نظر است. در این کشور مصرف کننده ها بهترین نوع خاویار را به صورت استاندارد تهیه نموده و مورد استفاده قرار می دهند.

شرایط صادرات خاویار ایران به ژاپن

میزان صادرات خاویار ایران

میزان صادرات خاویار ایران به ژاپن در سال چقدر است؟ راه اندازی تولیدی های مختلف خاویار در شهرهای مختلف کشور در راستای صادرات خاویار ایران به سراسر دنیا می باشد. به این ترتیب شرکت هایی که در این راستا فعالیت داشته، سعی در افزایش میزان صادرات خاویار خود داشته و آنها را به دیگر کشورها با استانداردهای لازم عرضه می دارند. صادرات خاویار از ایران براساس بررسی های به عمل امده رو به رشد بوده و می توان شیب ملایم نمودار آن را شاهد بود. اما مسلما صادرات خاویار می تواند با حجم بیشتر به دیگر کشورها انجام شود. کارشناسان و صاحب نظران حوزه خاویار بر این باورند که می تواند با بهره گیری از بازارهای مختلف ایران و بازاریابی به روش های تخصصی، مشتریان بیشتری را با این محصول آشنا کرده و فروش خود را افزایش دهند.

انواع کشورهایی که خاویار ایران به آنها صادر شده است عبارتند از:

 • روسیه
 • فرانسه
 • ژاپن
 • ایتالیا
 • بلژیک
 • امارات
 • نیویورک
 • نوروژ
 • آلمان
 • و…..

میزان صادرات خاویار ایران

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *