خانه / خاویار ایرانی / صادرات خاویار ایران به ژاپن
صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن و تمام کشوزها در در حال بالا رفته و افزایش سه برابری از قبل پیدا کرده است. ماهیان خاویاری چون با گذشت زمان دارند از بین می روند و ماهی خاویاری چون مختص ایران هستند امروزه در حال تولید و پرورش به صورت عمده هستند و این موضوع سبب شده تا گوشت و خاویارشان روز به روز به تمام کشورهای جهان صادر گردد. 

صادرات خاویار ایران به ژاپن از طریق مجموعه فروشگاهی رایبد خاویار با قیمت مناسب صورت می گیرد.

 

صادرات خاویار ایران به ژاپن

ایران دارای بزرگ ترین مزارع پرورش ماهی های خاویاری است که از این طریق خاویار خوب و عالی خود را به کشورهای مختلفی اعم از ژاپن صادر می نماید. استان های مازندران و گیلان یکی از انواع استان هایی هستند که خاویار پرورشی اصل را که با آب دریا تولید شده به ژاپن صادر می نمایند. خاویار ایرانی برای رفع خیلی از مریضی ها مفید می باشد و این خود یکی از دلایل صادرات خاویار ایرانی به کل نقاط جهان شده است.

 

صادرات خاویار به ژاپن

خاویار ایرانی که از ماهیان خاویاری ایرانی دریای خزر استحصال می شوند و چه به صورت پرورشی از این ماهی ها خارج می شوند علاوه بر اینکه دارای بهترین خواص درمانی هستند دارای یکی از بهترین محصولات غذایی با ارزش نیز می باشد و این موضوعات باعث شده تا صادرات خاویار به ژاپن نیز صورت گیرد. شاید ژاپن نیز یکی از کشورهایی باشد که دارای خاویار باشد ولی از گذشته تا به امروز خاویار ایرانی یکی از بهترین ها بوده و هست و این موضوع سبب شده تا خاویار به ژاپن و تمام کشورهایی که خاویار نیز دارند هم صادر شود.

 

صادرات خاویار ایرانی

برند خاویار ایران یکی از بهترین برندهایی است که در کل بازارها اعم از بازارهای جهانی شهرت ویژه ای دارد. خاویار ایرانی که از ماهی های خاویاری استحصال می شوند بنا بر اسم ماهی که دارند نام گذاری می شوند و دارای انواع متعددی می باشند که در این متن ما سعی کرده ایم تعدادی از اسم این خاویارها را برایشما بیان نماییم تا با نام خاویارهای ایرانی آشنا شوید.

 

انواع خاویارهای ایرانی

  • خاویار بلوگا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار بری
  • خاویار فشرده
  • خاویار کلاسیک

صادرات خاویار ایران به ژاپن

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 4 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار ایرانی درجه یک

عرضه خاویار ایرانی درجه یک

خاویار ایرانی درجه یک از طریق شرکت های تولیدی و مراکز پخش به سراسر ایران …

دیدگاهتان را بنویسید