نمایندگی خاویار ایران
سه شنبه , بهمن ۲۹ ۱۳۹۸
خانه / خاویار صادراتی / صادرات انواع خاویار فیل ماهی
صادرات انواع خاویار فیل ماهی

صادرات انواع خاویار فیل ماهی

صادرات انواع خاویار فیل ماهی  به کل جهان با استفاده از برندهای معروف و دارا بودن کلیه مجوزها از طریق فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار امکان پذیر است. خاویار فیل ماهی یکی از خاویارهایی است که در نوع خود بهترین بوده و است. یکی از خاویارهایی یکه در انواع خاویارها کمیاب بوده و دارای طعم و مزه عالی است خاویار فیل ماهی است. خاویار فیل ماهی با بقیه خاویر متفاوت است چون سایز و اندازه ی درشت تری از بقیه خاویارها دارد همین موضوع باعث شده تا جزء صادراتی ترین خاویارها نیز محسوب شود.

صادرات انواع خاویار فیل ماهی

ماهی استروؤن و خاویاری فیل ماهی به گونه ای است که با انواع گونه ماهی های جنس خود فرق می کند چون این ماهی هر چقدر بماند وزنش بزرگتر می شود و می تواند سال های زیادی عمر کند. خاویار این ماهی از بقیه خاویارها به سبب تفاوت هایی که از نظری سایزی با آنها دارد گرانتر است. خاویار فیل ماهی مانند دیگر خاویارها نیست چون فیل ماهی بزرگتر است دارای خاویارهای بیشتری است و همین موضوع سبب شده تا دارای انواع خاویارهای مختلفی از نظر درجه بندی و سایز باشد.

انواع خاویار فیل ماهی برای خرید و فروش

 • خاویار سه صفر فیل ماهی
 • خاویار امپریال فیل ماهی
 • خاویار درجه یک فیل ماهی
 • خاویار درجه دو فیل ماهی

خرید و فروش خاویار بلوگا

خرید و فروش خاویار بلوگا هم در ایران و هم در خارج نیز صورت می گیرد و به دلیل اندازه بزرگی که دارد معمولا بیشتر صادرات می شود. خاویار فیل ماهی ایران معمولا در تمام دنیا شناخته شده است و افراد به عنوان بهترین صبحانه خود از این نوع خاویار تغذیه می کنند. مصرف خاویار و حتی انواع خاویار بلوگا یکی از راههای کمک به درمان بسیاری از بیماری ها می باشد.

خرید و فروش خاویار بلوگا به صورت آنلاین و حتی حضوری در شهرهای بزرگ دنیا با مجموعه فروشگاهی رایبد خاویار برای هموطنان عزیز امکان پذیر است.

صادرات خاویار فیل ماهی

با توجه به ویژگی هایی که در بالا برای عزیزان درباره ی خاویار فیل ماهی یا بلوگا بیان کردیم به این نتیجه رسیدیم که خاویار فیل ماهی دارای رتبه بالاتری از بقیه اویارها برای صادرات می باشد. یکی از خوراکی های مقوی که به تمامی افراد و در تمامی سنین توصیه شده است بخورند خاویار است چون دارای خواص و ویژگی های بسیاری است. خاویار باعث درمان بسیاری از بیماریها شامل:

 • بیماری های قلبی عروقی
 • بیماری های عصبی
 • بیماری های مفاصل
 • درمان سرطان ها
 • بیماری گوارشی
 • کم خونی
 • و…….

صادرات انواع خاویار فیل ماهی

 

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار الماس

صادرات خاویار الماس مرغوب

صادرات خاویار الماس بیشتر به کدام کشور های انجام می شود؟ آیا می دانید گرانترین …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار