نمایندگی خاویار ایران
سه شنبه , بهمن ۲۲ ۱۳۹۸
خانه / ماهی خاویار / قیمت اشپل ماهی و خاویار چقدر است
قیمت اشپل ماهی و خاویار

قیمت اشپل ماهی و خاویار چقدر است

قیمت اشپل ماهی و خاویار در ایران و تمامی نقاط به سبب اینکه ماهی های خاویاری در حال از بین رفتن هستند بالا می باشد ولی کسانی که تمایل به خرید و مصرف این ماده با ارزش را دارند می توانید با مشاورین این سایت و یا سایت آنلاین رایبد خاویار در تماس باشند. تخم و دانه هایی که از شکمماهی های خاویاری استحصال می شود را خاویار نام گذاری کرده اند. ماهی های سفید در ایران ماهی سفیدی در دریای خزر وجود دارد که در خود دارای تخم و دانه هایی است که به آن اشپل می گویند و دارای رنگ نارنجی می باشد ولی خاویار دارای دانه های درشت تر و رنگ خاکستری می باشد.

انواع خاویار ماهی های خاویاری و اشپل ماهی سفید دریای خزر را که دارای کیفیت اصل و عالی هستند از فروشگاه رایبد خاویار خریداری و مصرف نمایید.

قیمت اشپل ماهی و خاویار

اشپل و خاویار با یکدیگر تفاوت هایی دارند دانه های اشپل خیلی ریز تر از خاویار است. رنگ اشپل با رنگ خاویار متفاوت است. اشپل مختص ماهی سفید است ول خاویار از ماهی های استروژن دریای خزر استحصال می شود. خاویار از اشپل خیلی خیلی مقوی تر است و با خوردن خاویار می ود حتی از بسیاری از بیماری ها پیشگری کرد و آنها را درمان نمود. طعم و مزه خاویار و اشپل تقریبا شبیه هم است چون هر دو شور هستند ولی اگر با دقت مصرف شود مطمئنن مزه خاویار یک مزه فوق العاده و به یاد ماندنی است. و اما قیمت اشپل ماهی و خاویار مطمئنن بنا به گفته هایی که شده است با یکدیگر متفاوت می باشد و خاویار گرانتر می باشد.

انواع خاویارهای معروف دریای خزر

  • خاویار بلوگا اصل دریای خزر
  • خاویار سوروگا اصل دریای خزر
  • خاویار آسترا اصل دریای خزر
  • خاویار بری اصل دریای خزر
  • خاویار طلایی اصل دریای خزر
  • خاویار فشرده اصل دریای خزر
  • و…………………

خرید و فروش اشپل ماهیان خاویاری

اویار یا همان تخم موجود در ماهی های خاویاری را به زبان محلی اشپل نیز می گویند در صورتی که اشپل با خاویار خیلی خیلی متفاوت می باشد و ما سعی نموده ایم تفاوت این دو را تا حد کافی در پاراگراف بالا برایتان بیان کنیم و شما را با اشپل وخاویار آشنا نماییم. خرید و فروش اشپل ماهیان خاویاری در ایران و جهان با یک قیمت عالی که حتی باور نمی کنید با استفاده از فروشگاه مجاز رایبد خاویار به صورت عمده و تک فروشی امکان پذیر می باشد.

قیمت اشپل ماهی و خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خریدار ماهی خاویار ایرانی

خریدار ماهی خاویار ایرانی اعلا

هر خریدار ماهی خاویار ایرانی سعی و تلاش خود را در انتخاب تولیدات اعلا دارند. …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار