خانه / خاویار بلوگا / نمایندگی خاویار بلوگا ایرانی
قیمت ۱ کیلو خاویار
قیمت ۱ کیلو خاویار صادراتی

نمایندگی خاویار بلوگا ایرانی

نمایندگی خاویار بلوگا ایرانی از طریق مجموعه فروش رایبد خاویار در تمامی شهرها به تمامی متقاضیان داده می شود. رایبد خاویار در طرح توسعه خود در نظر دارد به هایپر مارکت های تهران، مشهد شیراز و اصفهان نمایندگی خاویار بلوگا ایرانی را اعطا نماید. تمام فروشگاه های بزرگ کشور می توانند درخواست خود را برای ما ارسال نمایند. با عقد قرار داد فی ما بین رایبد خاویار و فروشگاه، اقدام به تامین انواع خاویار و گوشت خاویار با مجوز از شیلات کشور می نماییم.

نمایندگی خاویار بلوگا ایرانی

نمایندگی خاویار بلوگا ایرانی

فیل ماهی یکی از ماهی های خاویاری موجود در جنوب دریای خزر می باشد. فیل ماهی یکی از ماهی هایی است که دارای اسم بلوگا نیز می باشد. وزن فیل ماهی به گونه ای است که از بقیه ماهیان خاویاری بزرگ تر می باشد.  خاویار بلوگا یا همان فیل ماهی یکی از گران قیمت ترین غذاهای موجود در جهان امروز می باشد. خاویار غذایی است که طرفدار زیادی را دارا می باشد. خاویار بلوگا یکی از خاویارهایی است که دارای دانه های درشت تری نسبت به بقیه خاویارها می باشد. طعم ختویار بلوگا بسیار عالی می باشد و این امر باعث شده تا نمایندگی فروش بلوگا ایرانی به تمام افراد در تمامی شهرها داده شود.

انواع خاویار بلوگا ایرانی

  • خاویار بلوگا امپریال
  • خاویار بلوگا رویال
  • خاویار بلوگا درجه یک
  • خاویار بلوگا درجه دو

فروش خاویار بلوگا ایرانی

خاویار بلوگا یکی از باکیفیت ترین خاویارهای موجود در ایران می باشد. خاویار بلوگا دارای رنگی طبیعی می باشد. خاویار بلوگا در بازارهای ایران و جهان مورد خرید و فروش قرار می گیرد. صادرات انواع خاویار ایرانی نیز به کلیه کشورها صورت می پذیرد. فیل ماهی ایرانی تقریبا تا حدود نه کیلو خاویار را دارا می باشد و خاویار استحصالی آن را بلوگا می گویند.

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا

خاویار بلوگا درجه یک

خاویار بلوگا درجه یک در بازار های ایرانی با قیمت بالایی به فروش گذاشته می …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید