نمایندگی خاویار ایران
سه شنبه , شهریور ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / صادرات خاویار / مشکلات صادرات خاویار به آمریکا چیست؟
مشکلات صادرات خاویار

مشکلات صادرات خاویار به آمریکا چیست؟

مشکلات صادرات خاویار به آمریکا چیست؟ آیا به منظور بهره گیری از این بازار خوب و رفع مشکلات موجود در آن اقداماتی صورت گرفته است؟ چگونه می توان به این بازار دسترسی پیدا کرده و آنها را تهیه نمود؟ در دنیا کشورهای زیادی را می توان دید که شرایط مطلوبی برای خرید انواع خاویار ایران دارند.

این کشورها محصولاتی را از ایران تهیه می کنند که هم استانداردهای لازم را داشته و هم از نظر سلامتی مرغوبیت خوبی دارد. معمولا شرکت های ایرانی تولید کننده و صادر کننده نیز به بازار این کشورها توجه داشته و محصولات خود را با بهترین شرایط ارائه می دهند. این مسئله می تواند سبب افزایش شناخت خریداران بزرگ از دیگر کشورها شده و صادرات بهتری را رقم زند.

قیمت خاویار بری و بلوگا

میزان صادرات خاویار ایران چقدر است؟

اگر آمار صادرات خاویار ایران را در سال های اخیر بررسی کنیم می توان این رقم را تا حدود ۱۰ تن دریافت. اما با توجه به ظرفیت بازار کشورهای مختلف متقاضی خرید خاویار می توان با برنامه ریزی بر روی بازاریابی و رفع مشکلات سر راه، صادرات انواع خاویار را افزایش داد. به این ترتیب می توان فروش را رقم زده و بازار کشورهای مختلف را تامین کرد.

خرید خاویار صادراتی و ناب ایران

صادرات خاویار به کدام کشورها صورت گرفته است؟

 • اروپا
 • آلمان
 • انگلستان
 • ایتالیا
 • بلژیک
 • فرانسه
 • امارات

قیمت خاویار اصل ایران

بهترین رقم برای صادرات خاویار

با توجه به تنوع خاویار تولید شده در ایران، انتخاب بهترین نوع آن برای صادرات از مهمترین اهداف شرکت ها می باشد. زیرا در بازار جهانی استقبال از محصولات با کیفیت و درجه یک دیده می شود. از بهترین ارقام خاویار صادراتی تولید شده در ایران می توان نوع استرا و بلوگا را دانست. زیرا این تولیدات در کشورهای مختف دنیا با برندهای ایرانی شناخته شده و شرایط خوبی از نظر کیفیت و طعم دارند. بهترین رقم برای صادرات خاویار عبارت است از:

 • بلوگا
 • سوروگا
 • آسترا
 • بری

قیمت فروش خاویار ایرانی

چرا نمی شود به آمریکا خاویار فرستاد؟

با آنکه حدود بیش از ۲۵ سال صادرات خاویار به کشور آمریکا ممنوع بود، اما با تلاش شرکت های مختلف، این موضوع حل شده و برای اولین بار حدود ۱۰ کیلوگرم خاویار پرورشی در سال ۹۶ به بازار آمریکا عرضه شده است. از مهمترین مشکلاتی که در رابطه با صادرات خاویار به آمریکا وجود دارد، تحریم های این کشور است. لذا بخش خصوص زیر نظر شرکت مادر تخصصی اقدام به صادرات به این کشور کرده اند.

قیمت هر کیلو خاویار بلوگا

حل مشکلات صادرات خاویار توسط بخش خصوصی

ورود بخش خصوصی به صادرات خاویار سبب شده میزان صادرات این محصول افزایش چشمگیری یابد. زیرا بسیاری از مشکلاتی که دولت با آن درگیر است، در شرکت های خصوصی وجود نداشته و راحت تر می توانند تولیدات خود را راهی بازار دیگر کشورها کنند.

مشکلات صادرات خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن

  ۴و تمام کشوزها در در حال بالا رفته و افزایش سه برابری از قبل …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار