🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خرید خاویار ایرانی پرورشی اصل

قیمت خاویار بلوگا ۱۰ گرمی اصل

قیمت خاویار بلوگا اصل در ایران چند است؟ فروش خاویار بلوگا و رویال بلوگا رقم یک و اصل ایرانی در پک هایب ۱۰ گرمی مجلل در سراسر کشور توسط رایبد خاویار انجام می گیرد. جهت خرید خاویار در سراسر کشور از بزرگترین شرکت فروش و عرضه ی خاویار در ایران فقط کافی است با رایبد خاویار در ارتباط باشید.

قیمت خاویار بلوگا ۱۰ گرمی اصل

قیمت خاویار بلوگا اصل

خاویار بلوگا چه خاویاری است؟ قیمت خاویار بلوگا اصل چند است؟ خاویار بلوگا نامی آشنا در بین تمام مردم می باشد. خاویار بلوگا از فیل ماهی خاویاری ماده بالغ شده گرفته می شود. خاویار بلوگا دارای نام های مختلفی از قبیل فیل ماهی، الماس و…. را دارا می باشد. خاویار بلوگا دارای ویژگی های منحصربه فردی می باشد که آن را از بقیه خاویارها جدا کرده است. قیمت خاویار بلوگا به سبب اینکه دارای دانه های درشت تری می باشد و مخصوص صادرات است مسلما از بقیه خاویارها بالا تر می باشد. خاویار بلوگا پساز استحصال جداسازی می شود و خود این موضوع باعث شده تا دارای انواع مختلفی باشد و اواع آن عبارت است از:

 • سه صفر صادراتی
 • امپریال صادراتی
 • درجه یک صادراتی
 • درجه دو صادراتی

قیمت خاویار بلوگا اصل

استحصال خاویار بلوگا

نحوه استحصال خاویار بلوگا مانند تمام ماهی های دیگر می باشد. برای استحصال خاویار دو روش وجود دارد. روش اول کشتن و خارج کردن خاویار از شکم ماهی و روش دوم روش سزارین ماهی خاویاری است که روش دومم برای ماهی خطرناک است و ممکن است خاویار در شکم ماهی بماند و موجب عفونت شود و ماهی دچار بیماری شود و از بین برود. در این ناحیه از متن فیلمی از استحصال خاویار برایتان می گذاریم تا شما کمی با استحصال آن آشنا شوید.

خرید و فروش اینترنتی خاویار بلوگا

خرید و فروش خاویار امروزه به صورت اینترنتی در کل ایران و جهان در حال انجام می باشد. خاویار بلوگا یکی از انواع مهم ترین خاویارهای ایرانی است که در ایران تولید می شود. فروشگاههای های اینترنتی زیادی در ایران امروزه تاسیس شده است که فروشگاه رایبد خاویار یکی از انواع آن می باشد. قیمت خرید و فروش اینترنتی خاویار خیلی مناسب تر از روش های خرید حضوری می باشد. خرید و فروش اینترنتی یکی از روش های بسیار آسان و قابل دسترس همگان می باشد که در هر جای ایران می توانند خاویار مد نظر خود را خریداری و تحویل بگیرند.

خرید و فروش اینترنتی خاویار بلوگا

نمایندگی خرید اینترنتی خاویار در کرج

با توجه به اینکه بازه فعالیت شرکت ها و نمایندگی های فروش خاویار در سراسر ایران فراهم بوده و محصولات خود را در بهترین شرایط ارائه می دهند، می توان شاهد مراجعه خریداران مختلف به این مراکز بود. سایت های اینترنتی به دلیل آنکه همواره به روز بوده و مشتریان در بهترین شرایط با آنها ارتباط می گیرند، عملکرد خوبی داشته و در سالهای اخیر به این موضوع اهمیت زیادی می دهد. در شهر کرج نیز اغلب خریداران به منظور مشخص کردن سفارش خود به مراکز اینترنتی مراجعه نموده و سعی در استعلام قیمت از این طریق دارند. از این رو از مجموعه های بزرگ و معتبر کمک گرفته و سفارشات مطلوبی را به انها اعلام می دارند.

انواع نمایندگی های خرید خاوار در کرج

 • نمایندگی مجاز رایبد خاویار
 • نمایندگی مجاز باهو خاویار
 • نمایندگی مجاز دریا خاویار
 • نمایندگی مجاز میراث خاویار
 • نمایندگی مجاز کالچر خاویار
 • نمایندگی مجاز خاویار ایران
 • و…………

نمایندگی خرید اینترنتی خاویار در کرج

معایب خرید اینترنتی خاویار

اما مسلما خرید از سایت های اینترنتی علاوه بر مزایا، معایبی نیز داشته که باید به آنها نیز توجه داشت. با توجه به خرید غیر حضوری از طریق اینترنت، احتمال کلاهبرداری وجود داشته و خریداران باید دقت زیادی به سفارش محصول از مجموعه های معتبر داشته باشند. همچنین با توجه به اینکه خرید اینترنتی خاویار معمولا با همراهی شرکت های باربری امکان پذیر است، برخی از شرکت ها دسترسی مطلوبی به این موضوع نداشته و توانایی ارسال محصول به همه مناطق را ندارند. یکی دیگر از معایب خرید خاویار از سایتهای اینترنتی، دسترسی مستقیم به اینترنت بوده که در برخی از شهرها و استان های ایران فراهم نیست.

معایب خرید اینترنتی خاویار

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *