نمایندگی خاویار ایران
خانه / خاویار ایرانی / فروش اینترنتی خاویار بلوگا ایرانی
فروش اینترنتی خاویار

فروش اینترنتی خاویار بلوگا ایرانی

بهترین سایت فروش اینترنتی خاویار بلوگا ایرانی کدام می باشد؟ برای خرید اینترنی خاویار ایران و سایر محصولات ماهی خاویاری می توانید به وب سایت و فروشگاه آنلاین رایبد خاویار مراجعه نمایید. خرید اینترنتی انواع خاویارهای ایرانی، گوشت خاویار و سایر محصولات ماهی خاویاری را با تضمین بهترین قیمت را می توانید در فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار بیابید. خرید اینترنتی خاویار در www.raibodcaviar.ir

فروش اینترنتی خاویار بلوگا و آسترا

یکی از برترین انواع خاویار های ایرانی بوده است که در بازار کشور با قیمت بالایی به فروش می رسد. خاویار بلوگا یکی از مرغوبترین انواع خاویار ایرانی است که از دل فیل ماهی استخراج می شود. این خاویار یکی از گرانترین انواع خاویار جهان محسوب می شود و از خواص زیادی برخوردار می باشد. البته بهتر است بدانید که خاویار بلوگا از ارزنده ترین خاویار های ایرانی بوده است که در کشور ایران و دریای خزر تولید می شود.

فروش اینترنتی خاویار

ماهیان خاویاری در کشور ایران

 1. تاس ماهی ایرانی و روسی
 2. فیل ماهی
 3. اوزون برون
 4. ماهی شیب
 5. ماهی استرلیاد
 6. ماهی سیبری
 7. ماهی بستر

در این مطلب سعی شده است تا در مورد بهترین ماهی خاویاری مطالبی نوشته شود.

در مورد فیل ماهی چه می دانید؟

فیل ماهی یکی از بزرگترین ماهی های دریای خزر بوده است که تا ۱۰۰ سال نیز زندگی می کند. این نوع ماهی دارای طولی برابر با ۵ متر بوده است و وزن آن به ۱۴۰۰ کیلوگرم نیز می رسد. این ماهی از جمله برترین و مرغوب ترین ماهی خاویاری است که گوشتخوار بوده و بهترین نوع خاویار جهان را تولید می کند. البته این ماهی تا سن ۱۲ سالگی به دوره بلوغ نمی رسد و بعد از آن شروع به تخم ریزی می کند.

فروش اینترنتی خاویار

البته خاویار بلوگا که از فیل ماهی تولید می شود، دارای اندازه های درشت بوده و همچنین از رنگ نوک مدادی برخوردار است. البته خاویار به دلیل گران بودن در بازار ایران کمتر به فروش می رسد و بخش عمده ای از این محصول به کشور های دیگر صادر می گردد.

خواص و ویژگی خاویار بلوگا ایرانی

البته این محصول دریایی به دلیل طعم دل انگیز، شفافیت و جلای دانه ها و همچنین طعم جادویی که دارد از برترین انواع مواد غذایی بوده است. و بیش تر در وعده های صبحانه از آن مصرف می شود. این محصول دارای پروتئین و اسید آمینه های فراوانی بوده است و همچنین برای تقویت ماهیچه ها مورد استفاده قرار می گیرد. البته این محصول در درمان افسردگی و ناراحتی های اعصاب بسیار مفید بوده است. و بهترین شرایط برای نگهداری خاویار دمای ۲- درجه سانتی گراد می باشد.

فروش اینترنتی خاویار

فروش اینترنتی خاویار بلوگا در رایبد خاویار

خاویار بلوگا گونه ای از برترین انواع خاویار ایرانی بوده است که در بازار با قیمت بالایی به فروش می رسد. این محصول یکی از گران قیمت ترین محصولات دریایی می باشد که در برخی از سایتها به صورت اینترنتی به فروش می رسد. البته شما می توانید از سایت رایبد خاویار به صورت اینترنتی انواع خاویار از جمله خاویار بلوگا را خرید نمایید. فروش از این سایت به صورت اینترنتی بوده است و البته خرید عمده در کاهش قیمت تأثیرگذار می باشد.

فروش اینترنتی خاویار

از جمله خاویار های قابل عرضه در رایبد خاویار

 • خاویار بلوگا ایرانی
 • خاویار آسترا ایرانی
 • خاویار سوروگا ایرانی
 • خاویار بری
 • خاویار کلاسیک

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار ایرانی به ترکیه

صادرات خاویار ایرانی به ترکیه

صادرات خاویار ایرانی به ترکیه و کلیه کشورهای جهان صورت می گیرد. خاویار بلوگا امپریال …

دیدگاهتان را بنویسید