🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
صادرات انواع خاویار به اروپا

صادرات خاویار بلوگا رویال به اروپا

صادرات انواع خاویار به اروپا با قیمت مناسب انجام می شود. از انواع خاویار های موجود در بازار ایران خاویار بلوگا رویال بسیار عالی و مرغوب بوده و مخصوص صادرات به بازار اروپا می باشد. بخش بزرگی از خاویار بلوگا رویال و درجه یک تولید شده در ایران به کشور های اتحادیه اروپا مانند آلمان، فرانسه، اتریش و سوئیس صادر می گردد. صادرات خاویار در جهان تقریبا در انحصار کشورهای حاشیه دریای خزر می باشد.

صادرات خاویار بلوگا رویال به اروپا

صادرات خاویار به تمام کشورها

آیا صادرات خاویار ایران به تمام کشورها انجام می شود؟ خاویارهای ایرانی یکی از بهترین محصولات عالی می باشد که در ایران در حال تولید است این خاویار همه ساله با وزن های مختلف به اتحادیه کورهای مختلفی اعم از اروپا صادر می شود. برای اینکه بتوانید بهترین خاویارها را با بهترین قیمت به کشورهایی نظیر اروپا صادر نمایید حتما و حتما با مجموعه رایبد خاویار در تماس باشید. صادرات خاویار از ایران به اروپا و تمام نقاط یکی از مهم ترین اهدافی است که مجموعه رایبد خاویار به دنبال آن است و این هدف خود را به نحو احسن انجام می دهد.

[aparat id=’t9uTL’]

قیمت خاویار بلوگا برای صادرات به کشورهایی نظیر اروپا

قیمت خاویار بلوگا برای صادرات به کشورهایی نظیر اروپا چند است؟ قیمت خاویار بلوگا در داخل کشور با فروش صادراتی کاملا متفاوت است چرا؟ چون خاویارهای صادراتی در وزن های بالا و با مجوزهای مختلفی به کشورهای مختلفی صادر می شود که شامل صرف هزینه های جانبی مختلفی می باشد. برای دریافت بهترین خاویار ایران همان خاویار بلوگا با یک قیمت مناسب حتما با این سایت و مشاورینش در تماس باشید و بهترین خاویار را خریداری نمایید.

قیمت خاویار بلوگا برای صادرات به کشورهایی نظیر اروپا

صادرات انواع خاویار به اروپا

صادرات انواع خاویار به اروپا توانایی ایران را در راستای فعالیت در بازارهای خارجی به خوبی نشان می دهد. زیرا محصولات زیادی علاوه بر خاویار بوده که ایران توانایی تولید و صادرات شان را دارد. موضوعی که می تواند تاثیر زیادی در افزایش میزان فروش کشور داشته باشد، صادرات انواع خاویار به اروپا است. زیرا وقتی از بازار دیگر کشورها بهره گرفته می شود، شرکت ها از بن بست در آمده و می توانند کالاهای خود را بدون محدودیت در دنیا عرضه دارند.

اما مسلما باید به محصولی که برای صادرات مد نظر قرار گرفته دقت شود. زیرا برخی از تولیدات بازار صادراتی نداشته و نمی توان از فروش آن به سودآوری خوبی رسید. به این ترتیب رعایت اصول و استانداردهای صادراتی در همه محصولات اهمیت زیادی دارد. خاویار که از کالاهای خوب ایرانی بوده و صادرات آن شرایط مطلوبی دارد، مد نظر شرکت هایی قرار گرفته است. در صادرات انواع خاویار به اروپا باید از قوانین و استانداردهای صادرات پیروی کرده و خاویار را به دیگر کشورها عرضه داشت.

انواع خاویار صادراتی

 • بلوگا صادراتی
 • سوروگا صادراتی
 • آسترا صادراتی
 • بری صادراتی
 • طلایی صادراتی
 • فشرده صادراتی
 • و……….

صادرات انواع خاویار به اروپا

چگونه صادرات کنیم

صادرات انواع خاویار به اروپا و به کشورهای مختلف دنیا با آنکه سودآوری خوبی داشته و مزیت های مطلوبی را در پی دارد، اما مسلما با مشکلاتی همراه است. زیرا کشورهای مختلف دنیا قوانین مشخصی در راستای واردات محصولات مد نظر خود طرح کرده اند که باید صادر کننده های ایرانی از آن پیروی کنند. اما در حالت کلی صادرات محصولات پروسه و مراحلی داشته که باید رعایت شوند. این مراحل معمولا برای کالاهی مختلف تفاوت هایی داشته که می تواند بیشتر از این مراحل باشد. در رابطه با صادرات انواع خاویار به اروپا دریافت مجوزهای بهداشتی و سلامت از اهم کارها بوده و شرکت های صادر کننده به آن واقف اند. لذا برای دریافت آن اقدام کرده و از مجموعه های تخصصی در این رابطه نیز کم می گیرند. از این رو به برخی از این مراحل مهم اشاره می شود:

 • بازاریابی در دیگر کشورها
 • آماده سازی کالا
 • تعیین ارزش گمرکی
 • کسب مجوز قانونی
 • اظهار کالا صادراتی به گمرک
 • عقدر قرار داد حمل
 • صدور فاکتور
 • اخذ گواهی مبدا
 • ارسال کالا
 • ارسال اسناد حمل

چگونه صادرات کنیم

کالاهای صادراتی ایران

خاویار یک کالای صادراتی است. صادرات انواع خاویار به اروپا در وزن های مختلف صورت می گیرد. خوشبختانه ایران کالاهای صادراتی زیادی داشته که می توان برای صادرات آن به کشورهای مختلف دنیا سرمایه گذاری نمود. البته شرایط و میزان سود آوری در کالاهای مختلف، متفاوت است. اما راهکارهایی وجود داشته که می توان میزان صادرات محصولات را افزایش داد. هر یک از دسته ها شامل تعداد زیادی از محصولات صادراتی بوده که می توان به صورت تخصصی بر روی بازارهای خارجی آنها فعالیت داشت. در حالت کلی می توان کالاهای صادراتی ایران را در چندین دسته بزرگ قرار داده که عبارتند از:

 • محصولات کشاورزی و باغی
 • تولیدات کارخانجات
 • صنایع وابسته به پتروشیمی
 • آبزیان و محصولات مرتبط با آنها
 • دامپروری و محصولات مرتبط با آن
 • صنایع تبدیلی

کالاهای صادراتی ایران

چه کالایی صادر کنیم

بسیاری از کسانی که قصد ورود به صادرات و بازارجهانی داشته، قبل از هر اقدام وضعیت فروش و حاشیه سود محصولات را بررسی نموده و سپس فعالیت خود را شروع می کنند. از این رو معمولا افراد متخصصی و کاردان در این رابطه مشورت خواهند کرد. طبیعتا کالاهای خوراکی که همواره با تقاضای خوبی همراه بوده، می توانند گزینه های بسیار خوب برای صادرات باشند. زیرا در ایران محصولات زیادی هستند که تولید مازاد داشته و می توان بازاریابی آنها را در دیگر کشورها انجام داد.

خاویار را می توان از جمله این محصولات دانست. با توجه به اینکه ایران یکی از معروفترین تولید کننده های خاویار در دنیا بشمار می آید، صادراتش را به کشورهای مختلف دنیا انجام می دهد. خاویار ایران که از ماهیان خوب و معروف خاویاری تولید شده، در بازار جهانی مشتریان زیادی داشته و می توان به صورت مستقیم با آنها همکاری خوبی داشت. اما همانطور که اشاره شد، صادرات انواع خاویار به اروپا مستلزم پیروی از قوانین و اقدام به آنها می باشد. به این ترتیب حداقل و حداکثر میزان مجاز خاویار مد نظر بوده و براساس ان اقدام می شود.

انواع کالاهای صادراتی که از ایران صادرات می شود

 • خاویار
 • قارچ ترافل
 • زعفران
 • فرش
 • و…..

چه کالایی صادر کنیم

چگونه فرش صادر کنیم

فرش یکی از محصولاتی ست که ایران به واسطه آن در دنیا مشهور و معروف است. زیرا فرش های ایرانی بسیار هنرمندان تولید شده و می توان بازار بسیار خوبی از این تولیدات را در بازارهای جهانی شاهد بود. فرش دستبافت ایرانی را می توان با فروش خوب در کشورهایی اروپایی و آمریکایی همراه دید. زیرا از دیدگاه مصرف کننده ها بسیار مرغوب بوده و ارزش زیادی برای آن می گذارند.

تولید کننده ها و تجار فرش ایرانی توانسته اند در بازارهای مختلف، با ارائه نمونه های درجه یک این محصول میزان محبوبیت خود را افزایش داده و برای فروش آنها تلاش کنند. به همین دلیل در راستای صادرات آن گامی خوب و مطلوب برداشته اند. صادرات فرش میزان سودآوری بالایی را برای شرکت ها به همراه داشته و می توان همواره در افزایش میزان صادرات آن تلاش کرد. به این ترتیب تولیداتی که در بازار جهانی عرضه می شود کیفیت عالی داشته و از نوع درجه یک است. این محصولات را می توان با قیمت بالا عرضه داشته و مسلما صادرات آن می تواند برای شرکت ها بهتر باشد.

چگونه فرش صادر کنیم

صادرات زعفران به اروپا

یکی دیگر از کالاهای بسیار خوب ایرانی که می توان در کشورهای اروپایی به خوبی آن را عرضه داشت، زعفران است. این محصول که به طلای سرخ ایرانی معروف بوده طرفداران زیادی داشته و کشورهای زیادی در دنیا به دنبال خرید آن می باشند. در بازار زعفران هیچ کشوری را نمی توان رغیب ایران دانست. زیرا بیشترین میزان تولید این طلای سرخ در ایران انجام می شود. با آنکه چند سالی ست که زعفران ایرانی با برندهای اسپانیا در دنیا عرضه می شوند، اما تاجران ایران توانسته اند، اصالت محصول خود را به اثبات رسانند.

در دهه اخیر که تجارت الکترونیک که در دنیا بیشتر محبوب شده و افراد زیادی به آن روی اورده اند، صادر کننده های زعفران توانسته اند از این فضا بهره گرفته و میزان فروش زعفران را افزایش دهند. به این ترتیب در حال حاضر می توان شاهد فروش زعفران با برندهای ایرانی در سراسر دنیا بوده که این مسئله موفقیتی مهم بشمار می آید. به این ترتیب تولید کننده ها و صادر کننده های زعفران به منظور فعالیت در بازار جهانی بیشتر تشویق می شوند.

صادرات زعفران به اروپا

صادرات خاویار به اروپا

صادرات انواع خاویار به اروپا از طریق رایبد خاویار با قیمت مناسب صورت می گیرد. خاویار یا مروارید سیاه ایرانی، کالای دیگری ست که می توان در راستای صادراتش فعالیت بسیار خوب داشت. به این ترتیب که شرکت های صادر کننده این محصول درجه یک و منحصر بفرد ایرانی را به صورت بسته بندی های استاندارد راهی بازار کشورهای اروپایی کرده اند. بیشترین مشتری خاویار ایران کشورهایی اروپایی بوده و همواره بخش قابل توجهی از این تولیدات را خریداری می کنند. معمولا تقاضای خرید خاویار از سوی کشورهایی که با نوع ایرانی آن آشنایی داشته بیشتر می باشد. به همین دلیل هر ساله حجم قابل توجهی از این محصول به بازار کشورهای مختلف عرضه شده و میزان ارز قابل توجهی به ایران آورده می شود.

با آنکه در حال حاضر صادرات انواع خاویار به اروپا خوب است، اما به دلیل وجود پتانسیل های مختلف، می توان امید به افزایش آن در سالهای آتی داشت. بسیاری از کارشناسان بازارهای جهانی معتقدند صادر کننده های خاویار آن طور که باید بر روی بازاریابی این محصول وقت نذاشته و محصول خود را معرفی نکرده اند. لذا با افزایش میزان بازاریابی خاویار در دیگر کشورها می توان میزان تولید آن را نیز افزایش داده و سرمایه گذاری خوبی را رقم زد. بخصوص کشورهای اروپایی که بیشترین تقاضا را برای خرید ان دارند.

صادرات خاویار به اروپا

کالاهای صادراتی ایران به آلمان

آنچه می تواند سبب افزایش میزان فروش محصولات ایرانی در یک کشور شود، بررسی تقاضا و معرفی تولیدات صادراتی است. زیرا که معمولا کشورهای اروپایی از طریق معرفی نمایندگی ها و برگزاری نمایشگاه های بین المللی با کالاهی ایرانی آشنا شده و در صورت تمایل آنها را خریداری می کنند.

آلمان یکی از کشورهایی ست که می توان سرمایه گذاری ویژه ای بر روی بازار ان داشت. زیرا در اغلب محصولات تولید آن محدود بوده و سعی در واردات آن از دیگر کشورها دارد. از مهمترین کالاهی ایرانی که در بازار آلمان شناخته شده و تقاضای خوبی دارد، انواع خشکبار است. با توجه به اینکه اقلیم ایران به گونه ای ست که تاثیر خوبی بر روی محصولات کشاورزی خواهد گذارد، همواره تولیداتی درجه یک و استاندارد خشکبار برداشت شده و برای صادرات می توان از آنها استفاده نمود. گل های منحصر بفرد مانند گل محمدی را می توان از دیگر اقلامی دانست که با صادرات بسیار خوب به کشور آلمان همراه است. لذا سرمایه گذاری زیادی در این بخش نیز صورت گرفته است. خاویار نیز از تولیداتی ست که آلمانی ها نوع ایرانی ان را ترجیح داده و برای خرید آن به شرکت های صادر کننده مراجعه می کنند.

کالاهای صادراتی ایران به آلمان

کارت بازرگانی چیست

یکی از مهمترین مجوزها در راستای صادرات و واردات، کارت بازرگانی است. به کمک این مجوز می توان کالاهای مشخصی را از مناطق آزاد وارد نموده و یا در راستای صادرات کالهای داخلی اقدام کرد. از مهمترین کارهایی که شرکت های دارنده کارت بازرگانی می توانند انجام دهنده عبارتند از:

 • ثبت سفارش
 • ترخیص کالاها
 • واردات از مناطق آزاد
 • حق‌العمل کاری گمرک
 • صادرات کالاهای مجاز

دریافت کارت بازرگانی نیازمند پیش نیازهایی بوده و افرادی که قصد اخذ آن را داشته باید، این شرایط را داشته باشند. داشتن سن حداقل ۲۳ سال و حداقل مدرک دیپلم از موضوعاتی ست که باید در رابطه با کارت بازرگانی مد نظر قرار گیرد. برای دریافت کارت بازرگانی نیاز به ثبت نامه اینترنتی است. در این صورت افراد امادگی خود را برای دریافت این مجوز اعلام داشته و با ارائه مدارک لازم می توانند مراحل قانونی آن را طی کنند.

کارت بازرگانی چیست

دریافت کارت بازرگانی

دریافت کارت بازرگانی برای همه شرکت ها و افرادی که قصد فعالیت در عرصه صادرات و واردات را داشته مهم است. به این ترتیب باید مدارک مورد نیاز که برای اشخاص حقیقی و حقوقی مورد نیاز است، تهیه و ارائه شود. با توجه به حساسیت صدور کارت بازرگانی مسلما پروسه دریافت آن با دقت انجام شده تا مشکلی پدیدار نشود. در این صورت اگر مشکلی در روند کار وجود نداشته باشند، می توان با اخذ کارت بازرگانی به فعالیت های مختلف پرداخت. برخی از مدارک مورد نیاز را می توان اینگونه نام برد:

 • مدارک شناسایی شخص
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • مدرک تحصیلی معتبر
 • کد اقتصادی
 • اجاره نامه یا سند ملکی دفتر کار
 • فرم دال

دریافت کارت بازرگانی

کار تولیدی پر سود

راه اندازی کارهای تولیدی نیاز به بررسی قبل از هر گونه اقدامی دارد. زیرا اگر اطلاع دقیق از بازار فروش محصول در اختیار نباشد، مسلما افراد با مشکلات عدیده ای رو به رو خواهند شد. به همین دلیل هر کار تولیدی قبل از انجام از جوانب مختلف مورد بررسی قرار گرفته و سپس با توجه به حاشیه سود و میزان سرمایه به آن ورود می شود. معمولا تولیدی هایی که محصول نهایی آنها در بازار تقاضای خوبی داشته، برای سرمایه گذاری و تولید بهتر بوده و شرکت های زیاد به آن مشغول خواهند شد.

در این صورت می توان از بازاریابی و فروش محصول آن در بازار داخلی و خارجی بیشترین سودآوری را داشت. راه اندازی یک کسب و کار با میزان سرمایه محدود امروزه از سوی مراجع مختلف حمایت شده و می توان در آن به خوبی مشغول به کار شد. به این ترتیب افراد با قدری تحقیق در رابطه با چگونگی انجام کار و فعالیت، می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

کار تولیدی پر سود

تولید خاویار دیربازه اما پر سود

راه اندازی پروشگاه های ماهی خاویاری و تولید خاویار از این طریق از جمله فعالیت هایی ست که امروزه به افراد مختلف توصیه می شود. در این راستا هر شخص با در اختیار داشتن حداقل سرمایه می تواند فعالیت خود را با خرید بچه ماهی خاویاری آغاز نموده و آنها را تا زمانی که برای تولید خاویار آماده شده، نگهداری کنند. با آنکه تولید خاویار از جمله حوزه های دیربازه است، اما به دلیل بالا بودن میزان سودآوری، شرکت های زیادی را در سراسر ایران به خود مشغول کرده است. بهره گیری از بازار صادراتی خاویار از مهمترین موضوعاتی ست که سبب می شود این فعالیت توجیه داشته باشد. به این ترتیب شرکت هایی که در راستای تولید و عرضه انواع خاویار فعالیت داشته، توجه ویژه ای به بازار صادرات آن داشته و محصولات قابل توجهی را ارائه می دهند.

تولید خاویار دیربازه اما پر سود

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *