🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
تولید برترین خاویار در ایران

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه

برای صادرات خاویار بلوگا به ترکیه زمینه خوبی در بازار این کشور وجود دارد. ترکیه به عنوان کشور همسایه ایران و مرز بین اروپا و آسیا بوده و از ایران به این کشور محصولات مختلفی همچون خاویار بلوگا صادر می شود. برنامه ریزی برای صادرات خاویار به کشور ترکیه بسیار مهم است. این کشور با سرمایه گذاری که در بخش توریسم انجام داده است به عنوان قطب گردشگری منطقه شناخته می شود. در همین راستا هتل های بزرگی ساخته شده اند که غذاهای معروف و لوکس دنیا در آن سرو می شود.

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه

قیمت خاویار صادراتی ایران

خاویارهای صادرات در ایران دارای تعدا اندک هستند چون خاویارهایی که مخصوص صادرات هستند باید تمام خصوصیات مهم و صادراتی را در خود داشته باشند. خاویارهای صادراتی با توجه به کشور مبدا و مقصد دارای قیمت مشخص و تعیین شده می باشد. در این قسمت از متن عکسی بنا بر لیست قیمت صادراتی برای شما نمایش می دهیم.

قیمت خاویار صادراتی ایران

 

سرمایه گذاری تاجران برای صادرات خاویار

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]کی از با ارزش ترین غذاهای دنیا خاویار است و این خاویار از کشور های اطراف دریای خزر که ایران هم یکی از آنهاست تهیه می شود.[/box]ی سرمایه گذاری در زمینه تجارت خاویار مهم و ارزشمند است. خاویارر محصولی انحصاری است که در کشورهای معدودی تولید می شود و ایران هم بزرگترین تولید کننده خاویار د دنیاست. اینها امتیازاتی است که تجارت خاویار برای بازرگانان ایرانی را جذاب و پرسود می کند.

کشورهای وارد کننده خاویار ایران:

کشورهای مختلفی در سراسر دنیا مشتاق خرید خاویار ایرانی هستند. به برخی از کشورهای وارد کننده خاویار ایرانی اشاره می کنیم:

 • آلمان
 • ایالات متحده
 • ترکیه
 • ژاپن
 • روسیه
 • آذربایجان
 • افغانستان
 • عراق
 • فرانسه
 • امارات
 • استرالیا
 • انگلیس
 • و…..

سرمایه گذاری تاجران برای صادرات خاویار

گستردگی بازار خاویار ایرانی

همان طور که اشاره شد خاویار تولید شده کشورمان بازار وسیع در قاره ها مختلف دارد. اما باید به جنبه های مختلف و جدید تجارت خاویار توجه نمود. در دورانی که بحث خرید مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده از طریق اینترنت و فضای مجازی مطرح است، لازم است شرکت های تولید کننده از این مقوله عقب نمانند و خود را با شرایط جدید هماهنگ و به روز نمایند.

گستردگی بازار خاویار ایرانی

اینترنت و وابستگی بازار جدید به آن

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]بازار امروز نیاز دارد که تولید کننده خود را از طریق شیوه های جدید تبلیغات معرفی نماید و دیگر مثل گذشته نیست که تولید کننده به دنبال مشتری بگردد.[/box] مصرف کننده ایی که قصد خرید دارد، برای پیدا کردن گزینه های مختلف به اینترنت مراجعه می کند و از این راه با تعدد زیادی تامین کننده آشنا می گردد و از طریق معیارهای مد نظرش بهترین انتخاب را می کند. پس لازم است مجموعه تولید شرایط بازار روز را درک نماید و خود را با شرایط وفق دهد.

اینترنت و وابستگی بازار جدید به آن

 

معرفی خاویار ایرانی در اینترنت

درست است که ایران بزرگترین تولید کننده خاویار در دنیا شناخته می شود، اما این سوال که ما چقدر توانستیم در فضای اینترنت جایگاه خوبی داشته باشیم کمی جای تامل دارد. کشورهایی که میزان تولید و کیفیت خاویارشان بسیار ضعیف تر از خاویار ایرانی است توانسته اند از طریق بازاریابی و حضور پررنگ در اینترنت، فروششان را چندین برابر کنند. حتی به گونه ایی شده است که خاویار را از ایران می خرند و با نام و برند خود در بازار می فروشند. در بازاری که فروش از تولید مهم تر است باید اول به فکر فروش بود و بعد مقدمات تولید را فراهم نمود.

معرفی خاویار ایرانی در اینترنت

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه با قیمت مناسب

ترکیه همسایه غربی ایران است و مرز بین اروپا و آسیا محسوب می گردد و این موضوع سبب صادرات خاویار بلوگا به ترکیه از ایران شده است. این کشور ظرفیت گردشگری بالایی دارد و هنل های معروف و بزرگ این کشور میزبان بسیاری از گردشگران است. سرو غذاهای لوکس در این مراکز امری بدیهی و فرصت ایده آل برای ورود خاویار اصیل ایرانی به حساب می آید. ما از این موضوع استقبال می کنیم و تمایل خود برای همکاری با تاجران و هتلداران کشور ترکیه اعلام می داریم.

خاویار های اصیل ایرانی

 1. خاویار بلوگا
 2. خاویار آسترا (خاویار طلایی)
 3. خاویار سوروگا
 4. خاویار بری

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه با قیمت مناسب

رایبد خاویار صادرکننده خاویار ایرانی

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه از طریق فروشگاه اینترنتی رایبد با قیمت عالی در حال انجام می شود. رایبد خاویار اهمیت اینترنتی و فضای مجازی در زمینه تجارت به ویژه صادرات خاویار درک کرده است و تمام تلاش خود را می کند که راستای بازار نوین قدم بردارد و برای صادرات خاویار ارتباط قوی تر با تجار و مصرف کنندگان داشته باشد. وب سایت رایبد خاویار: www.raibodcaviar.ir & www.raibodcaviar..com

رایبد خاویار صادرکننده خاویار ایرانی

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *