خانه / خاویار ایران / صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن
صادرات خاویار از ایران به کشور
صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن

صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن

صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن می تواند یکی از بخش های اصلی تجارت فی ما بین ادو کشور گردد. ژاپن از جمله کشور های دنیا است که مصرف خاویار در بین مردم این کشور بالا می باشد. با توجه به وجود بیش از ۹۰ درصد ماهی های خاویاری در دریای خزر، بیشتر خاویار مصرفی در ژاپن از کشورهای اطراف دریای خزر وارد می شود.

صادرات خاویار از ایران
صادرات خاویار

انواع خاویار ایرانی در بازار

  1. خاویار آسترا
  2. خاویار بری
  3. خاویار سوروگا
  4. خاویار کلاسیک
  5. خاویار بلوگا
  6. خاویار طلایی
  7. خاویار شیلات

انواع خاویار ایرانی در بازار

ایران که یکی از بزرگترین تولید کنندگان خاویار در جهان بوده، مقدار زیادی از خاویار تولید شده خود را به ژاپن صادر می نماید. حتی پس از رفع تحریم های ایران و توافق برجام صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن افزایش نیز یافته است.

صادرات خاویار از ایران به کشور
صادرات خاویار از ایران

فروشگاه آنلاین خاویار ایران

www.raibodcaviar.ir

تقاضای بالایی که از سوی کشورهای مختلف دنیا مانند ژاپن برای خاویار ایران وجود دارد، شرایط بهتری برای صادرات فراهم کرده و فعالیت شرکتها هدفمند تر شده است.
معمولا محصولی که در بازار دیگر کشورها تقاضای قابل توجهی داشته باشد، به منظور صادرات مطلوب بوده و سرمایه گذاری گسترده ای در کشور بر روی آن صورت می گیرد. این اقدام در شرایط اقتصادی کشور نیز تاثیر داشته و می تواند شرکت ها را امیدوار تر برای تولید محصول کند.

خاویار یکی از محصولاتی ست که اینگونه بوده و امروزه شرکت های ایرانی با هدف فروش محصولات خود به کشورهای مختلف دنیا فعالیت حرفه ای می کنند.

انواع خاویار ایرانی در بازار

دستاوردهای صادرات خاویار از ایران به کشور ژاپن

از مهمترین دستاوردهای تولید خاویار در ایران، می توان به صادرات آن به کشورهای مختلف دنیا مانند ژاپن اشاره کرد. زیرا این کشورها امروزه با تقاضایی که برای خاویار ایران داشته مسیر صادرات را هموار کرده و شرکت های مختلف فعالیت خود را در این زمینه گسترش داده اند. به همین دلیل تولیدی های خاویار ایرانی حوزه صادرات را از جمله بهترین ها می دانند.

صادرات خاویار از ایران به کشور
انواع خاویار ایرانی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار بری

فروش خاویار بری در ایران

خاویار بری در ایران به دو شیوه اینترنتی و سنتی به فروش گذاشته می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید