نمایندگی خاویار ایران
سه شنبه , بهمن ۲۲ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایران / تجارت جهانی خاویار بلوگا
تجارت جهانی خاویار

تجارت جهانی خاویار بلوگا

تجارت جهانی خاویار بلوگا در کشورهای مختلف دنیا دنبال می شود. زیرا این محصول بهترین نوع خاویار ایرانی بوده که کشورهای مختلف دنیا آن را تهیه می کنند. از این رو بهره گیری فروش این محصول می تواند سود آوری خوبی برای شرکت ها داشته باشند. همیشه یکی از مهمترین دلایلی که خاویار ایران در دنیا محبوبیت یافته، کیفیت و اصل بودن آن است.

محصول خاویار از بهترین ماهیان خاویاری در شرکت های تخصصی اعم از رایبد تولید شده و می توان استانداردهای لازم و مرغوبیت خوبی را در آنها شاهد بود.

که در میان آنها خاویار بلوگا از بهترین ها بوده و نام ایران را در دنیا محبوبیت بخشیده است. ارائه بسته بندی های خاویار بلوگا از سوی شرکت های تولید کننده حرفه ای در دنیا امروزه سبب افزایش فروش این محصول شده است. از این رو شرکت های تخصصی را می توان دید که تولیدات خوبی را ارائه می دهند. خاویار ایرانی در انواع مختلف زیر در دنیا شناخته شده است:

 •  بلوگا
 •  سوروگا
 •  استرا
 •  طلایی
 • بری
 • فشرده
 • و……

صادرات انواع خاویار بلوگا

خاویار بلوگا که در بازار جهانی از تقاضای زیادی برخوردار می باشد، در حال حاضر یکی از بهترین هایی ست که صادرات خوبی در سراسر دنیا دارد.ئبه این ترتیب که بسته بندی های بهداشتی و استاندارد آن از سوی تولید کننده ها مد نظر قرار گرفته که تاثیر زیادی بر روی کیفیت و ماندگاری محصول دارد. از این رو شرکت هایی که خاویار بلوگا را در دنیا ارائه می دهند، امروزه برندهای خوب بشمار آمده و توانسته اند تولیدات زیادی را در دنیا ارائه دهند.

انواع خاویار بلوگا صادراتی

 • سه صفر صادراتی
 • امپریال صادراتی
 • درجه یک صادراتی
 • درجه دو صادراتی

قیمت عمده خاویار صادراتی در اروپا

به منظور فروش عمده خاویار صادراتی در کشورهای اروپایی، اعلام قیمت اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل شرکت هایی که در راستای توزیع انواع خاویار صادراتی فعالیت می کنند، هر ساله قیمت محصولات خود را به دلار و یورو اعلام داشته تا شرکت های مختلف از سراسر دنیا آنها را تهیه کنند. بسیاری از کشورهای اروپایی امروزه برای تامین نیاز خود از انواع خاویار به شرکت های صادر کننده ایرانی مراجعه می کنند.

تجارت جهانی خاویار

مرکز تجارت جهانی خاویار ایران

خاویار ایران که در بازار جهانی زیر نظر مراکز تخصصی توزیع می شود، از هر نظر مورد تایید بوده و در چهارچوب قوانین از کشور خارجی خواهد شد. همین مسئله سبب شده در حال حاضر کشورهای کمی توانایی رقابت با خاویار ایران داشته باشند. در نتیجه تجارت خاویار ایران باید به صورت تخصصی و عمده در سراسر دنیا دنبال شده تا محبوبیت آن بیشتر شود.

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار صادراتی در مراکز فروش

چرا خاویار اینقدر گران شد

چرا انواع خاویار ایرانی اینقدر گران است؟ آیا از همان ایتدا خاویار ایرانی گران بود. …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار