خانه / نمایندگی خاویار / مراکز پخش خاویار سفید
پخش خاویار سفید

مراکز پخش خاویار سفید

بهترین مراکز پخش خاویار سفید توانایی عرضه تولیدات خود در داخل و خارج از کشور دارند. به این ترتیب که با کیفیت ترین نوع آنها را به صورت بسته بندی شده و فله ای عرضه داشته و اعلام قیمت می کنند. با توجه به اینکه در ایران خاویار از گونه های مختلف تولید و توزیع می شود، طبیعتا دسترسی به انواع آنها راحت می باشد. به این ترتیب هر خریدار می تواند با مشخص کردن نوع محصول مد نظر خود اقدام به خرید نماید. خاویاری که امروزه در بازار ایران توزیع می شود، هم از نوع شیلات بوده و هم نوع پرورشی آن را می توان دید. اما مسلما در راستای توزیع خاویار به دیگر کشورها فقط نوع پرورشی آن مجاز است. لذا مشخص بودن قیمت آنها نیز اهمیت دارد.

تولید انواع خاویار پرورشی

صنعت خاویار ایران در حال حاضر در وضعیتی قرار داشته که می توان تولید قابل توجهی از آن را شاهد بود. بخصوص در بخش پرورش به صورت استخری که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. راه اندازی مجموعه های پرورشی خاویار را می توان در شهرهای مختلف کشور شاهد بود. زیرا زیر ساخت های این فعالیت فراهم بوده و می توان شرایط را برای اقدام تولید کننده ها شاهد بود. تولید انواع خاویار پرورشی را می توان در شهرهای زیر دید:
• یزد
• تبریز
• همدان
• شیراز
• اصفهان

پخش خاویار سفید

یکی از بهترین انواع خاویار که در این مجموعه ها تولید شده و به بازار عرضه می شود، خاویار سفید است. این نوع خاویار نه تنها رنگ زیبایی داشته، بلکه دارای طعم مطلوب بوده و استانداردهای خوبی در آن وجود دارد. در تولید خاویار سفید باید از ماهیان منحصر به فرد و شناخته شده کمک گرفت. این ماهیان در ایران تکثیر شده و در صنعت خاویار مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو هم وضعیت سلامتی مطلوبی داشته و هم وزن آنها به میزان مشخص می باشد.

مراکز عرضه خاویار

در راستای عرضه انواع خاویار به صورت عمده و خرده، مراکز تخصصی فعال زیادی را می توان دید. این عرضه کننده ها هم قیمت را به روز اعلام داشته و هم می توانند حجم قابل توجهی را با نرخ روز توزیع می کنند.

با توجه به اینکه قیمت روز در عرضه انواع خاویار تاثیر زیادی خواهد داشت، شرکت های توزیع کننده دقت زیادی در این باره دارند.
به این ترتیب محصولاتی را به فروش رسانده که استانداردهای لازم را در خود داشته و می توان به راحتی آنها را مد نظر قرار داد.

مراکز عرضه خاویار در تهران

  • مرکز فروش رایبد خاویار
  • مرکز فروش باهو خاویار
  • مرکز فروش میراث خاویار
  • مرکز فروش دریا خاویار
  • مرکز فروش کالچر خاویار
  • و………………

پخش خاویار سفید

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت خاویار کشور

لیست قیمت خاویار کشور

لیست قیمت خاویار کشور از سوی سایت ها و مراکز مختلف اعلام می شود. از …

دیدگاهتان را بنویسید