🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
قیمت خاویار در سال ۹۸

قیمت خرید خاویار در سال ۹۸

قیمت خاویار در سال ۹۸ چند است؟ قیمت خرید خاویار در سال ۹۸ برای بسیاری از شرکت ها جالب توجه است. زیرا باید محصول خود را براساس نرخی مشخص راهی بازار کرده تا بتوانند هم همکاری خوبی با مشتریان خود داشته و هم سود مطلوبی داشته باشند. قیمت خاویار در سال ۹۸ برای نمایندگی های خاویار تعیین شد.

قیمت یکی از فاکتورهایی ست که در راستای فروش انواع خاویار تعیین کننده بوده و شرکتها مختلف براساس این موضوع می توانند فعالیت داشته باشند. با توجه به تاثیراتی که قیمت خاویار در بازار می گیرد، طبیعتا همیشه عرضه کننده ها و خریداران آن را مد نظر قرار داده، و تغییراتش را تحلیل کنند. به همین دلیل است که امروزه عرضه کننده های مختلف قیمت محصولات خود را در سال های آتی نیز اعلام کرده و فروش خود را هدفمند تر می کنند. در حال حاضر که در واخر سال ۹۷ می باشیم، مسلما قیمت خاویار در سال ۹۸ مورد توجه بوده و خریداران باید براساس آن اقدام به سفارش کنند.

قیمت خرید خاویار در سال ۹۸

قیمت خاویار در سال ۹۸

قیمت خاویار در سال ۹۸ چند است؟ قیمت خاویار بلوگا امپریال بر حسب ریال برای صادرات به بازار جهانی و کشورهای اتحادیه اروپا در سال های مختلف دچار نوسانات شده است. مهم این است که در سال ۹۸ نسبت به سال قبل از آن قیمت صادراتی خاویار افزایش پیدا نکرده است و تقریباً با همان قیمت سال ۲۰۱۸ عرضه می گردد. البته درست است قیمت بازار داخلی با افزایش روبرو بوده که دلیل اصلی آن هم نوسانات بازار ارز و کاهش ارزش ریال نسبت به سایر ارزهای جهانی می باشد. ما تاثیر مستقیم آین نابسامانی را در افزایش قیمت خاویار برای عرضه در بازار داخلی ایرانشاهد بودیم. البته این را هم باید در نظر گرفت که قیمت خاویار در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ با افزایش بسیار کمی به نسبت سایر اقلام در بازار روبرو بود.

قیمت خاویار در سال ۹۸

قیمت هر کیلو خاویار در سال ۹۸

قیمت خاویار در سال ۹۸ در هر کیلو چند است؟ مسلما قیمت خرید خاویار در مراکز مختلف با اختلاف اعلام می شود. مهمترین دلیل آن اگر از اصل بودن محصول اطمینان کافی حاصل شود، واسه یا دست اول بودن عرضه کننده ها می باشد. در این صورت اغلب خریداران سعی خود را برای ارتباط گرفتن با مراکز معتبر عرضه کننده داشته و از این طریق تولیدات خوبی را با قیمت مناسب سفارش می دهند. قیمت خاویار برای هر سال در اوایل اون سال دچار تغییر و تحولی شدید می شود. قیمت خاویار در سال ۹۸ بسته به نوع خاویار نیز دچار تغییر می شود. خاویار محصولی عالی و لوکس است و همین مورد باعث شده تا قیمتش دچار تغییر و تحول اساسی شود. میزان تورم نیز می تواند دلیلی بر تغییر قیمت خاویار باشد. هزینه های تولید و پرورش ماهی های خاویاری نیز می تواند قیمت خاویار در سال ۹۸ را تغییر دهد.

انواع خاویار موجود در بازار ایران

 • خاویار بلوگا ایران
 • خاویار سوروگا ایران
 • خاویار آسترا ایران
 • خاویار بری ایران
 • خاویار طلایی ایران
 • خاویار شیلات ایران
 • خاویار فشرده ایران
 • و………….

قیمت هر کیلو خاویار در سال ۹۸

قیمت خاویار در بازار ایران

قیمت خاویار در سال ۹۸ برای هر کیلو بین ۹ تا ۱۲ میلیون تومان ارزش گذاری شد. چند عامل مهم بر قیمت خاویار تاثیر مستقیم دارد که به صورت تیتر وار به آن اشاره می کنیم. قیمت خاویار در سال ۹۸ در بازار ایران می تواند متغییر باشد. قیمت خاویار در سال ۹۸ را فقط با یک تماس از مشاورین فروش رایبد خاویار بدست آورید. میزان تولید و هزینه های تولید می تواند بر قیمت خاویار تاثیر بگذارد برای همین دلیل فیلمی از فرآوری خاویار برایتان نمایش داده ایم.

فیلم مرکز فرآوری و بسته بندی خاویار

تعیین قیمت خاویار در بازار

 • نوع خاویار
 • کشور تولید کننده خاویار
 • سایز دانه های خاویار
 • رنگ خاویار
 • طعم و کیفیت خاویار
 • نوع بسته بندی خاویار
 • و….

هر کدام از عواملی که اشاره شد در تعیین قیمت خاویار نقش اساسی دارند. به طور مثال خاویار بلوگ،ا ارزشمند ترین نوع خاویار در جهان است که قیمت آن در مقایسه و نسبت به خاویار بری به حدود ۲ الی ۳ برابر می رسد. یکی دیگر از عواملی که در بالا به آن اشاره شد، کشور تولید کننده خاویار است. ایران به عنوان بهترین تولید کننده خاویار در جهان شناخته می‌شود و ارزش خاویاری که در کشورمان تولید می گردد نسبت به همان نوع خاویار در روسیه آمریکا و… بسیار بالاتر است.

نکته دیگر در تعیین قیمت خاویار، سایز دانه‌های خاویار است. سایز خاویار از عوامل مهم درجه بندی خاویار نیز محسوب می گردد. فرضا اگر ما خاویار بالاتر از ۳/۲ و ۳/۳ میلی‌متر داشته باشیم به آن خاویار امپریال گفته می‌شود و زیر این سایز به عنوان خاویار درجه یک نام گذاری شده که مسلما قیمت خاویار امپریال در مقایسه با خاویار درجه یک بالاتر خواهد بود.

 • تعیین قیمت خاویار در بازار

نحوه خرید خاویار در ایران

در بازار ایران خرید خاویار به مراتب آسان تر از دیگر کشورها می باشد. زیرا نمایندگی های رسمی و شناخته شده در سراسر کشور فعالیت داشته و می توانند بهترین نوع خاویار را با بسته بندی های متنوع ارائه دهند. لذا خریداران عمده و خرده می توانند از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بهره گرفته و بهترین نوع آنها را سفارش دهند. برخی از انواع بسته بندی های پرتقاضا در بازار ایران عبارتند از:

 1.  ۵۰ گرم
 2.  ۳۰ گرم
 3.  ۱۰۰ گرم
 4.  ۲۰ گرم
 5. ۱۰ گرم
 6. ۱۵ گرم
 7. نیم کیلوگرم
 8. یک کیلوگرم
 9. ۱/۸ کیلوگرم

نحوه خرید خاویار در ایران

خرید اینترنتی خاویار از کدام فروشگاهها

همانطور که اشاره شد، امروزه سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین نقش خوبی در تامین نیاز خریداران خاویار در سراسر کشور دارد. به این ترتیب می توان بهترین محصولات و برندها را بی واسطه از این مراکز تهیه کرد. مهمترین حسن کمک گرفتن از سایت های اینترنتی، مناسب بودن قیمت خاویار در سال ۹۸ است. در این فروشگاه ها کمترین قیمت انواع خاویار اعلام شده و افراد مختلف می توانند از این مسیر سفارش خرید دهند. برخی از این فروشگاه ها را می توان مربوط به شرکت های زیر دانست:

 •  رایبد خاویار
 •  باهو خاویار
 •  کالچر
 •  دریا خاویار
 • میراث خاویار
 • خاویار الماس پارس
 • خاویار ژاویار
 • خاویار ایران
 • و….

خرید اینترنتی خاویار از کدام فروشگاهها

قیمت ماهی خاویار در سال ۹۸

تغییر قیمت پول ایران در قیمت خاویار در سال ۹۸ و ماهی خاویاری نیز بی‌تأثیر نبوده و به طور مستقیم قیمت ماهی خاویاری را دچار هیجان نمود و شاهد افزایش قیمت ماهی خاویاری هم بودیم. بخش اصلی ماهی خاویاری تولید شده در کشورمان به روسیه آذربایجان ارمنستان اوکراین و غیره صادر می گردد البته این تغییر قیمت باعث شد استخر داران و تولید کنندگان مابتوانند نفس راحتی بکشند؛ چون هزینه تولید آنها نیز افزایش پیدا کرده بود و قیمت سایر اقلام مصرفی در مجموعه تولید، به چندین برابر رسیده بود. این افزایش قیمت خاویار در سال ۹۸ در فروش ماهی خاویاری توانست هزینه‌های تولید را جبران نموده و به خوبی به اقتصاد پرورش دهندگان ماهی خاویاری در سال ۲۰۱۹ تحولی دهد.

قیمت ماهی خاویار در سال ۹۸

بهترین فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی بر اساس پارامترهای متعددی از جمله: ارسال به موقع، دقت در زمان تحویل، رعایت کیفیت، توجه به درخواست و جلب نظر مشتری، تضمین اصالت کالا و…. رتبه بندی می شوند. راعیت مجموع این نکات و توجه به سایر استانداردهای تاسیس و نگهداری یک فروشگاه آنلاین، حضور موفق در بازار آنلاین را تضمین می نماید.

بهترین فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی  رایبد خاویار

فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار یکی از انواع فروشگاههای مجاز در کل کشور است که انواع خاویار ایرانی را به صورت آنلاین برای مشتریان خود عرضه می کند. فروشگاههای اینترنتی زیادی در حال تاسیس و کار در ایران هستند ولی فروشگاه خاویار از معتبرترین فروشگاهها می باشد که خاویار ایرانی را با بهترین برند و بهترین کیفیت به فروش می رساند. فروشگاه رایبد خاویار بهترین خاویارها را که با آب دریا و به صورت طبیعی تولید شده اند را با یک قیمت استثنایی و فوق العاده برای مشتریان خود عرضه می دارند.

خاویارهای صادراتی مهمی نظیر بلوگا، سوروگا و….. در مجموعه رایبد خاویار به صورت پک های اورجینال و ریپک شده مورد خرید و فروش قرار گرفته است. خاویارهای صادراتی رایبد خاویار به تمام نقاط جهان فرستاده می شوند. خاویارهای صادراتی در وزن های بالای ۵ کیلو دارای قیمت عالی هستند چون این فروشگاه برای خرید و فروش خاویارهای صادراتی در وزن بالا هزینه های حمل و نقل را کاهش می دهد و پس خاویار صادراتی خود را می توانید با قیمت مناسب از رایبد خاویار خریداری نمایید.

انواع محصولات موجود در فروشگاه رایبد خاویار

 • خاویار
 • ماهی خاویاری
 • بچه ماهی خاویاری
 • گوشت خاویاری
 • قارچ ترافل
 • کرم خاویار
 • و…….

فروشگاه اینترنتی  رایبد خاویار

فروشگاه اینترنتی مواد غذایی

فروشگاه های اینترنتی مواد غذایی در کنار سایر حوزه ها به به صورت اینترنتی فعالیت می کنند، جایگاه خود را در بین مردم پیدا کردند. نحوه کار این فروشگاه ها به شکلی بوده که خریدهای زیادی در بخش مواد غذایی، از فروشگاه اینترنتی انجام می گیرد.

از نکات مهمی که در فروشگاه مواد غذایی باید به آن اهمیت داده شود کیفیت تازگی و سرعت ارسال کالا از مشتری بتواند بهترین نه از خرید تا مشتری از خرید کیفیتی که از کیفیت خرید خود راضی بمانند رکنا فروشگاههای زیادی در زمینه عرضه خاویار ایران اقدام به فعالیت کرد اقدامات فروشگاه های زیادی در زمینه عرضه خاویار ایران کرده‌اند خاویار لوکس ایرانی را در بسته بندی های بسیار زیبا به دست مشتری می رساند امنیت در خرید اینترنتی اصل مهمی است که باید به آن اهتمام ورزید و توجه ویژه به آن نمود تا علاوه بر حفظ حریم خصوصی مشتری امنیت پرداخت و غیره می توان تضمین یک خرید موفق را داد.

فروشگاه اینترنتی مواد غذایی

قیمت خاویار طلایی

خاویتر طلایی به سبب رنگ روشنی که دارد امروزه مورد پسند همه افراد شده است و همه افراد خواستار قیمت خاویار طلایی هستند. خاویار طلایی دارای نام دیگری به نام خاویار آسترا می باشد. خاویار آسترا و یا همان طلایی به سبب کم بودن دارای قیمت بیشتری می باشند. اندازه خاویار طلایی کوچک می باشد ولی چون رنگی مختص به خود است دارای ارزش زیادی می باشد. قیمت اویار طلایی در بازار و تمام سایت ها با یکدیگر متفاوت می باشد. خاویار آسترا از تاسماهی خاویاری دریای خزر استحصال می شود. طیف رنگ خاویار طلایی و همان خاویار آسترا بین قهوه ای و بژ می باشد و در بین تیره و روشن آن متغییر می باشد. مزه خاویار آسترا خیلی عالی می باشد. مزه خاویار طلایی یک مره خاصی است مانند مزه گردوی تازه است و با خوردن آن این مزه را حس می کنید به شرطی که شور نباشد و خاویاری کم نمک باشد.

قیمت خاویار طلایی

صادرات خاویار

خاویارهای صادراتی انواع مختلفی دارد که در بالا به تعدادی از آنها اشاره نموده ایم. خاویارهای مهم که به تعداد زیاد از ایران صادرات شده است خاویار بلوگا می باشد. اندازه دانه های خاویاری که فیل ماهی دارد درشت تر از بقیه می باشد و این یکی از مهم ترین دلایلی است که خاویار بلوگا به کل جهان صادر می شود و همه کشورها خواستار خاویار بلوگا می باشند. صادرات خاویار هر روز پیشرفت می کند چون خاویار یکی از انواع غذاهای با ارزش می باش و ارزش غذایی بسیار بالایی دارد.  برای صادرات بیش از حد و روز افزون خاویار بلوگا با یک قیمت مناسب می توانید با مشاورین مجرب فروش فروشگاه رایبد خاویار در تماس باشید. یکی از مهم ترین خاویارهای ایران خاویار بلوگا است که به صورت های مختلف توسط مجموعه رایبد خاویار بسته بندی می شود و وارد بازارهای ایرانی و خارجی برای فروش می شود.

انواع خاویار بلوگا صادراتی

 • سه صفر
 • امپریال
 • درجه یک
 • درجه دو

صادرات خاویار

خرید و فروش خاویار صادراتی

خاویارهای ایرانی که مختص به صادرات هستند از طریق سایت رایبد خاویار مورد خرید و فروش عامه مردم قرار گرفته اند و همه مردم می توانند با مراجعه به سایت رایبد خاویار انواع خاویار ایرانی را خرید و فروش نمایند. خرید و فروش خاویار در ایران و جهان در وزن های مختلفی صورت می گیرد. خاویار چون دارای بهترین خواص درمانی می باشد بیشتر مورد خرید و فروش قرار گرفته است. نکته مهم برای خرید و فروش خاویار اصل بودن آن می باشد چون خاویار تقلبی خواص درمانی ندارد و اینکه با وجود پارافین می تواند مضر نیز باشد. کیفیت خاویار ایرانی نیز می تواند دلیل دیگ بر خرید و فروش این ماده غذایی شود یعنی هر چه کیفیت بالاتر باشد میزان خرید خاویار بالا می رود.

خرید و فروش خاویار صادراتی

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *