نمایندگی خاویار ایران
سه شنبه , اسفند ۶ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایران / لیست قیمت خاویار تومان
قیمت خاویار تومان

لیست قیمت خاویار تومان

اعلام لیست قیمت خاویار تومان و دلار از سوی شرکت های تخصصی سبب می شود خریداران برای مشخص کردن سفارش خود از این لیست بهره گیرند. به همین دلیل است که صادر کننده ها از توزیع کننده های عمده خاویار کمک می گیرند. خاویار محصولی ست که امروزه از نظر قیمتی با تفاوت های زیادی در بازار همراه است.

زیرا شرکت ها در اعلام قیمت این محصولات رفتار متفاوتی داشته و معمولا دلایلی دارند. از مهمترین دلایل تفاوت قیمت ها کیفیت و برند خاویار می باشد. به همین دلیل است که شرکت ها اهمیت زیادی به اعلام قیمت و تامین نیاز مشتریان خود می دهند.

اعلام لیست قیمت خاویار تومان و دلار از سوی توزیع کننده ها بسیار اهمیت داشته و شرکت ها می توانند از این طریق فروش خوبی داشته باشند. به این ترتیب می توانند محصولات خود را راحت تر صادرات کرده در اختیار شرکت های مختلف خارجی قرار داد.

انواع خاویار ایرانی

 • بلوگا
 • سوروگا
 • آسترا
 • بری
 • طلایی

کاهش ارزش تومان و افزایش صادرات خاویار

در طول امسال با کاهش شدید ارزش تومان، می توان شاهد افزایش صادرات خاویار به دیگر کشورها بود. زیرا این مسئله سبب ارز آوری بیشتر به کشور شده و از نظر خریداران بسیار مهم خواهد بود. صادرات خاویار از مهمترین اهدافی ست که فعالان این حوزه به آن توجه داشته و سعی در فروش محصولات خود در حجم زیاد دارند.

صادرات خاویار ایران به اروپا

مهمترین بازار ایران در راستای صادرات خاویار، اروپا می باشد. زیرا در این قاره کشورهایی زیادی را می توان دید که بهترین نوع خاویار ایرانی را تقاضا داشته و برای خرید آن اقدام می کنند. همین امر سبب شده در سال های اخیر شاهد افزایش صادرات خاویار ایران به این کشورها بوده که سود آوری خوبی را فراهم کرده است.

انواع مجوزهای صادراتی

 • سایتس
 • دامپزشکی
 • حمل و نقل
 • قرنطینه
 • کارت بازرگانی
 • و……..

قیمت خاویار تومان

فروش خاویار با قیمت خاویار تومان

قیمت خاویار تومان در بازار ایران اهمیت دارد. زیرا برخی از شرکت ها برای تهیه این محصول در بازار داخلی راحت تر اقدام نموده و از مراکز فروش تخصصی کمک می گیرند. بی تردید هر چقدر قیمت خاویار به تومان مناسب تر باشد، برای صادرات آن می توان عملکرد بهتری داشته و راحت تر اقدام نمود.

میزان بار مسافر برای خاویار چقدر است؟

یکی از دلایل عرضه خاویار به تومان، خرید آن توسط مسافر بوده که سعی در حمل آن به دیگر کشورها دارند. برای این منظور باید حجم مشخصی را تهیه کرده و به همراه داشته باشند. با توجه به مقررات مشخص حجم مجاز انواع خاویار پرورشی همراه مسافر، ۲۵۰ گرم می باشد.

 

قیمت خاویار تومان

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع خاویار الماس

چرا خاویار اینقدر گران شد

چرا انواع خاویار ایرانی اینقدر گران است؟ آیا از همان ایتدا خاویار ایرانی گران بود. …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار