🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
گرانترین خاویار ایران

نام گرانترین خاویار ایران چیست؟

گرانترین خاویار ایران که فروش بسیار خوبی در داخل و خارج از کشور دارد، بلوگا نام داشته و محصول فیل ماهی است. این نوع خاویار به صورت پرورشی نیز راهی بازار شده که فروش بسیار خوبی دارد. تولید خاویار در ایران از آن جهت رونق یافته که هم دسترسی به دریای خزر راحت بوده و هم این محصول از جمله تولیدات صادراتی ست که می توان در بازار کشورهای مختلف آن را به فروش رسانید. به این ترتیب می توان شاهد سرمایه گذاری ویژه بر روی انواع خاویار در ایران بود که سبب افزایش میزان تولید خاویار گردیده است. این تولیدات از نظر کیفیت و مرغوبیت در وضعیت خوبی قرار داشته و می توان استفاده خوبی از آنها برد.

معرفی خاویار های ایرانی

خوشبختانه دریای خزر زیستگاه انواع ماهیان خاویاری بوده و دسترسی ایرانی ها به این دریا سبب شده در انتخاب بهترین نوع ماهیان راحت تر اقدام کنند. این ماهیان خاویاری امروزه به صورت حرفه انتخاب شده و می توان به کمک انها بهترین نوع خاویار را برداشت و راهی بازار نمود.
از بهترین انواع خاویار ایرانی عبارتند از:

خاویار بلوگا
خاویار اوزون برون
• خاویار استرا
خاویار سوروگا
خاویار طلایی

گرانترین خاویار ایران

گرانترین خاویار ایران کدام است؟

در حال حاضر می توان گرانترین خاویار را بلوگا دانست. این خاویار که از جمله بهترین های صادراتی می باشد در استخرهای پرورشی مختلف نیز مد نظر بوده و افراد زیادی بر روی آنها سرمایه گذاری نموده اند. خاویار بلوگا ایران که در حال حاضر مد نظر کشورهای مختلف بوده، به صورت بسته بندی های استاندارد و بهداشتی راهی بازار جهانی شده و افراد زیادی آن را می پسندند. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار بلوگا در کشورهای اروپایی به صورت عمده خریداری شده و معمولا شرکت های صادر کننده به این کشورها توجه ویژه دارند.[/box]

چرا خاویار بلوگا اینقدر گران قیمت است؟

اما سوالی که برای بسیاری از مصرف کننده ها مطرح است، علت گرانی خاویار بلوگا بوده و برای این منظور از افراد متخصص مشورت می گیرند. بالا بودن کیفیت خاویار بلوگا و پایین بودن میزان تولیدش را می توان از جمله عوامل گران بودنش دانست.

انواع خاویار بلوگا

  • سه صفر
  • امپریال
  • درجه یک
  • درجه دو

گرانترین خاویار ایران

لیست قیمت خاویار ایران

به منظور خرید خاویار ایران می توان از عرضه کننده های بزرگ لیست قیمت خاویار را دریافت نمود. در این لیست انواع متنوع ای از خاویار وجود داشته که می توان براساس کیفیت و قیمت آنها را سفارش خرید داد. این اقدام می تواند خرید را برای متقاضیان خاویار ایران آسان کرده و محصول مد نظر خود را راحت تر تهیه کنند.

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *