نمایندگی خاویار ایران
چهارشنبه , آبان ۲۲ ۱۳۹۸
خانه / بچه ماهی خاویار / ارزان ترین قیمت بچه ماهی خاویار
ارزان ترین قیمت بچه ماهی خاویار

ارزان ترین قیمت بچه ماهی خاویار

مجموعه رایبد خاویار ارزان ترین قیمت بچه ماهی خاویار را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در این صورت با خریداران عمده از سراسر کشور همکاری نموده و نیازشان را در اسرع وقت تامین می کند. یکی از دغدغه های مهم هر مجموعه تولید خاویار، تهیه بچه ماهی خاویار با کیفیت و سالم است. این بچه ماهیان را باید در وضعیت سلامت کامل خریداری نموده تا هم رشد خوبی داشته و هم میزان تلاف آنها ناچیز باشد. با توجه به بالا بودن قیمت انواع بچه ماهی خاویار در بازار، اغلب مجموعه ها سعی در بررسی محصول شرکت های مختلف داشته تا بچه ماهی خوب و درجه یک را سفارش دهند.

در این میان مجموعه هایی بیشتر انتخاب می شوند که عملکرد خوبی داشته و همکاری مطلوبی با مشتریان خود دارند.

بچه ماهی خاویار باکیفیت در ایران انواع متنوع ای را دارا می باشد و رایبد خاویار باکیفیت ترین این بچه ماهی های اویاری را به مشتریان خود ارائه می دهد.
این ماهیان از مولدهای خوب گرفته شده که هم خاویار با کیفیت داشته و هم مقاومت زیادی دارند. سرمایه گذاری بر روی بچه ماهی خاویار خوب، بازگشت سود و سرمایه مطلوب داشته و از این رو شرکت های تخصصی می توانند شرایط مطلوب تری را برای مشتریان خود فراهم کنند.

قیمت روز بچه ماهی خاویار

از شاخصه هایی که در رابطه با بچه ماهی خاویار مهم بوده و بسیاری از مشتریان نیاز خود را براساس این فاکتور مشخص می کنند، قیمت است. چرا که قیمت را شرکت های مختلف تولید کننده ماهی خاویار اعلام داشته و مقایسه این شاخصه اهمیت زیادی دارد. اطلاع از قیمت روز بچه ماهی خاویار به افراد مختلف کمک می کنند تا میزان سرمایه خود را بررسی نموده و با در نظر گرفتن آن اقدام به خرید کنند. این خریداران نرخ روز بچه ماهی خاویار را از طرق مختلف مانند سایت های اینترنتی می گیرند.

ارزان ترین قیمت بچه ماهی خاویار

شرکت رایبد خاویار یکی از مجموعه هایی ست که به صورت کاملا تخصصی در زمینه توزیع انواع بچه ماهی خاویار فعالیت دارد. این شرکت توانسته تولیداتی را به فروش رساند که به دلیل داشتن قیمت ارزان از سوی مجموعه های مختلف راحت تر خریداری شوند. بچه ماهی خاویار ارائه شده توسط مجموعه رایبد خاویار بیشتر از گونه های زیر می باشند:

 • فیل ماهی
 • تاسماهی ایرانی
 • تاسماهی روسی
 • چالباش ایرانی
 • چالباش روسی
 • قره برون
 • اوزون برون
 • شیب
 • استرلیاد
 • سیبری
 • و….

شرایط نگهداری هر یک از این ماهیان خاویاری متفاوت بوده و معمولا شرکت های پرورش دهنده بهترین نوع آنها را براساس نیاز خود سفارش می دهند.

ارزان ترین قیمت بچه ماهی خاویار

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون برون

فروش ویژه بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون برون

با شروع فصل تخم ریزی ماهی خاویاری اوزون برون، فروش ویژه بچه ماهی خاویاری ماهی اوزون …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار