نمایندگی خاویار ایران
دوشنبه , فروردین ۱۱ ۱۳۹۹
خاویار فوق العاده

خرید خاویار فوق العاده

خاویار فوق العاده باکیفیت که در شرایط خوب تولید شده و ایرانی ها سعی در ارائه آنها در بازارهای مختلف دارند، از کشورهای مختلف دنیا خریداری می شوند. این محصول از حاشیه سود خوبی در راستای صادرات بهرمند می باشد. اگر به سرمایه گذاری که در زمینه تولید و عرضه خاویار در ایران انجام شده دقت کنیم خواهیم دید که بیشتر بر روی محصولات صادراتی و پر تقاضا در بازار جهانی تمرکز شده است.

چرا که این نوع خاویار همواره با فروش بیشتری همراه بوده و مصرف کننده ها می توانند انتخاب بهتری از آنها را داشته باشند. خاویار صادراتی که تولید کننده های ایرانی به آن اهمیت می دهند، دارای درجه کیفی بالایی بوده و مصرف کننده های زیادی در دنیا به راحتی آن را می پسندند.

طعم خوب و لذیذ یکی از مشخصه هایی ست که می توان در بسیاری از انواع خاویار های ایرانی به خوبی شاهد بود.

انواع خاویار صادراتی ایران

بررسی ها نشان می دهد که میزان تقاضا از سوی کشورهای مختلف دنیا در راستای محصول خاویار متفاوت است. به همین دلیل صادر کننده ها با در نظر گرفتن نوع سفارش مشتریان خود اقدام به فروش خاویار در بازار جهانی می کنند. این گونه ها با بهترین شرایط تولید و سورت شده تا خریداران انتخاب بهتری داشته باشند خاویار ایران بیشتر از گونه های زیر صادرات دارد:

• بلوگا
• اوزون برون
خاویار طلایی
• سوروگا
• استرا

عرضه خاویار فوق العاده اصل

در راستای عرضه هر چه بهتر انواع خاویار اصل در بازار جهانی و کسب سود بسیار خوب، امروزه اغلب شرکت ها تلاش خود را بکار گرفته و بهترین ها را ارائه می دهند. خاویار فوف العاده ایران با میزان فروش خوبی در کشورهای مختلف همراه خواهد بود. به همین دلیل است که اصل بودن خاویار را شرکت های ایرانی مورد توجه قرار داده و براساس آن اقدام می کنند.

صادر کننده انواع خاویار

همیشه با توجه به درخواست خریداران عمده دیگر کشورها، شرکت های صادر کننده خاویار خود را در انواع متنوع ارائه می دهند. زیرا برخی از کشورها خاویار را به صورت بسته بندی شده و برخی دیگر به صورت فله ای تقاضا می کنند. از این رو بررسی نیاز مشتریان براساس نوع و مرغوبیت از مهمترین اقداماتی ست که شرکت های ایرانی ان ار دنبال می کنند. این مسئله توانسته مراکز فروش خارجی را به میزان قابل توجهی در فروشها موفق کرده و محصولاتی درجه یک را در بازار جهانی ارائه دهند.

انواع مجوزهای صادرات خاویار ایرانی

  • سایتس
  • کارت بازرگانی
  • حمل و نقل
  • قرنطینه
  • و…….

خاویار فوق العاده

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خاویار اصل از کجا بخریم

خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی

برای خرید خاویار پرورشی اصل ایرانی باید به چه ویژگی های توجه داشت؟ خاویار اصل …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید