نمایندگی خاویار ایران
یکشنبه , شهریور ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / خاویار بری / قیمت خاویار سیبری درجه یک در ایران
قیمت خاویار سیبری

قیمت خاویار سیبری درجه یک در ایران

قیمت خاویار سیبری درجه یک در ایران تقریبا مناسب می باشد و از بقیه خاویارهای ایرانی تقریبا پایین تر می باشد و این مووع سبب فروش خاویار سیبری در سراسر ایران شده است. ماهی اویاری سیبری دارای نام بری نیز می باشد این ماهی خاویاری با توجه به اسمی که دارد بومی ایران نمی باشد ولی در ایران به سبب اینک خوب پرورش داده می شود و دارای خاویار است پرورش داده می شود.
قیمت خاویار سیبری

ماهی خاویاری سیبری در آب های سرد و شیرین پرورش داده می شود و در ایران بیشتر به سبب خاویاری که دارد پرورش داده می شود. خاویاری که از ماهی خاویاری سیبری ماده استحصال می شود دارای قیمت بهتر و مناسب تر از بقیه خاویار استحصالی از بقیه ماهیان خاویاری می شود و خود این موضوع باعث شده تا خاویار سیبری یا بری خواستار زیادی در کشور ایران و تمام کشورها داشته باشد. خاویار سیبری نیز پس از استحصال جدا سازی می شود و همین موضوع سبب وجود انواع خاویار سیبری شده است و انواع خاویار سیبری عبارت است از:

  • رویال
  • درجه یک
  • درجه دو

شرایط خرید و فروش خاویار سیبری

خرید و فروش خاویار سیبری خاویار بری به صورت عمده با استفاده از روش های مختلفی صورت می گیرد. شرایط خرید و فروش خاویار سیبری در کلیه فروشگاهها با یکدیگر مختلف می باشد. قیمت خرید و فروش انواع خاویار سیبری را می توانید از مجموعه رایبد خاویار دریافت نمایید خاویار سیبری به صورت ارزانتر را می توانید از فروشگاههای اینترنتی اعم از رایبد خاویار دریافت نمایید. شرایط خرید و فروش خاویار سیبری در کلیه فروشگاهها و بازارها با یکدیگر متفاوت می باشد.

قیمت خاویار سیبری در بازار

قیمت خاویار سیبری در تمام بازارها با فروشگاههای اینترنتی متفاوت می باشد. قیمت خاویار سیبری در کل از بقیه خاویارهای ایرانی موجود در ایران کمتر می باشد و همین موضوع سبب خرید و فروش خاویار سیبری شده است. برای خرید خاویار سیبری و یا بری می توانید با نمایندگی های اصلی ارائه دهنده خاویار ایرانی در ارتباط باشید. ماهی های خاویاری یکی از انواع غذاهای با ارزش ایرانی است که حتی نمونه ای ندارد. یکی از غذاهای گرانی که در کل جهانوجود دارا خاویار می باشد.

چرا خاویار سیبری یا بری در بازار ارزان است؟

چرا خاویار سیبری یا بری در بازار ارزان است؟ خاویار بریا یا همان سیبری چون دارای دانه هایی نسبتا کوچکتر از بقیه انواع خاویارهای موجود است دارای قیمت پایین تری نسبت به بقیه خاویارها می باشد. بیشتر کشورها اعم از کشورهای اروپایی خواستار کلیه خاویارهای سیبری و بری می باشند. رنگ خاویار بری نیز مانند تمام خاویارهای موجود از طوسی تیره تا مشکی متغییر می باشد.

معرفی شرکت های خاویار بری یا سیبری

خاویار بری یا همان سیبری از نمونه خاویارهایی است که در ایران تقریبا کمتر وجود دارد و مقدارش از بقیه انواع خاویارها کمتر می باشد و شرکت ها و فروشگاههای اندکی در ایران هستند که خاویار بری را برای مشتریان خود به فروش می رسانند. انواع شرکت هایی که دارای خاویار بری یا سیبری هستند عبارتند از:

  • رایبد خاویار
  • دریا خاویار
  • باهو خاویار
  • میراث خاویار
  • کالچر
  • خاویار ایران
  • و…….

قیمت خاویار سیبری

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

بهترین خاویار در تهران

نمایندگی فروش عمده خاویار بری

فروش عمده خاویار بری از طرق مختلفی صورت می گیرد و اما افرادی که به …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار