🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مرکز خرید خاویار بلوگا

فروش ویژه خاویار برای ایام کریسمس

آنچه در این مقاله می خوانید ....

فروش خاویار برای ایام کریسمس با یک قیمت مناسب از طریق مشاورین فروش این سایت انجام می شود. ما فروش ویژه خاویار ، را در ایام مختلف سال مثل ایام کریسمس داریم. در این زمان بیشترین صادرات را به کشورهای اروپایی و آمریکارا خواهیم داشت.

فروش ویژه خاویار برای ایام کریسمس

قیمت یک کیلو خاویار اصل ایران

[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]قیمت خاویارهای ایرانی و همچنین صادراتی به صورت کلی و جزیی بستگی به این دارد که از کدام گونه های ماهیان خاویاری میباشد.[/box] وضعیت شرایط اقتصادی ایجاد شده است که باعث شده خاویارها و قیمت هایشان در یک سطح نباشد و هر یک با دیگری فرق داشته باشد. در چندین سال اخیر تا به امروز بازار داخلی رونق بیشتری نسبت به بازار صادراتی پیدا کرده است.

قیمت یک کیلو خاویار اصل ایران

 

فروش خاویار در اروپا

زیرا این زمان به عنوان سال جدید می باشد همان طور که ماخودمان عید را در فصل بهار داریم بااین تفاوت که ما از ماهی قرمز در سرسفره ی هفت سین استفاده می کنیم. ولی اروپایی ها ماهی خاویار را خریداریی می کنند به دلیل همان خاصیت اشرافی داشتن این ماهی دراین ایام همه کالاها از بهترین نوع و مارک انتخاب می شود. که انواع ماهی خاویاری هم در لیست قرار داده می شود.

فروش خاویار

خاویار برای ایام کریسمس

در ایام کریسمس افراد آن را به عنوان غذایی خاص مصرف می کنند. همه ی مردم در این ایام حتما ماهی خاویاری را خریداریی می کنند که از آن بی نصیب نباشند.

خاویار برای ایام کریسمس

فروش ویژه خاویار برای کریسمس

کریسمی سال میلادی مسحیان می باشد که در این ایام در هتل های مجلل بهترین غذاها انتخاب و سرو می شود که ماهی خاویار ایرانی با لیبل خاص زمان کریسمس برای آن ها صادرمی شود و آن را به عنوان غذای اصلی سرو می کنند.

فروش انواع خاویار ایرانی

 • خاویار بلوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار فشرده
 • خاویار کلاسیک
 • خاویار طلایی

فروش ویژه خاویار برای کریسمس

بررسی قیمت خاویار اوزون برون و خاویار بلوگا ایران

قیمت خاویار ازون برون متفاوت تر از قیمت خاویار بلوگا میباشد. خاویار ازون برون کوچک‌ترین ماهی خاویار دریای خزر می‌باشد که در ایران به اشتباه کلیه ماهیان خاویاری را به نام وی اوزون برون می‌نامند. از نقطه نظر کیفی در رتبه آخر قرار دارد چرا که از خاویار ریزتر و ارزانتری بهره می‌برد. خاویار بلوگا نیز رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است و نمونه‌هایی از آن با وزنی در حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم و سنی بیش از ۱۰۰ سال صید شده‌ است.

انواع خاویار بلوگا

 • بلوگا سه صفر
 • بلوگا امپریال
 • بلوگا درجه یک
 • بلوگا درجه دو

انواع خاویار سوروگا

 • سوروگا رویال
 • سوروگا درجه یک
 • سوروگا درجه دو

بررسی قیمت خاویار اوزون برون و خاویار بلوگا ایران

تولید کننده خاویار در ایران

[box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]تولید کننده و نمایندگی خاویار بسیار هستند که در ایران وجود دارند و معتبر میباشند که یکی از آنها نمایندگی رایبد خاویار می باشد.[/box] نمایندگی خاویار ایران که انواع خاویارها را به راحتی و به صورت اسان در دسترس مشتریان قرار میدهد تا مشتریان بتوانند به راحتی خرید خاویار اصل و مرغوب خود را انجام دهند و از کیفیت های ماهیان خاویاری هنگام خورد و از فواید ان بهرمند شوند. خاویار طلایی، سرخ و سیاه از انواع خاویار هستند که در این میان، خاویار سیاه از ارزش بالاتری برخوردار است.

تولید کننده خاویار در ایران

آمار تولید خاویار در ایران

تولید خاویار در ایران افزایش چشمگیری در چند سال اخیر داشته است. خاویار طلایی، سرخ و سیاه از انواع خاویار هستند که در این میان، خاویار سیاه از ارزش بالاتری برخوردار است، اگر چه ارزش تغذیه‌ای همگی کم و بیش یکسان است. برای خرید انواع خاویارهای مرغوب ایرانی مشتریان میتوانند به سایت نمایندگی ها و مراکز های فروش خاویاری مراجعه نمایند تا محصولات خاویاری را با قیمت های بسیار مناسب و عالی خریداری نمایند.

آمار تولید خاویار در ایران

قیمت یک کیلو خاویار طلایی

قیمت یک کیلو خاویار طلایی بر چه اساسی است؟ ایا کیفیت های مرغوب دارای قیمت زیاد است؟ برای بهترین و ارزان ترین خاویار باید چه قیمت را هزینه کرد؟ برای تهیه با کیفیت ترین نوع انواع خاویارها باید به سایت ها و نمایندگی های خاویارهای اصیل ایرانی مراجعه نمود.

قیمت یک کیلو خاویار طلایی

تفاوت قیمت خاویار ۹۸ با قیمت خاویار ۹۷

دلیل متفاوت بودن قیمت های سالانه انواع خاویارها این میباشد که به دلیل بالا و پایین شدن شرایط اقتصادی کشور ایران سطح و نرخ انواع محصولات نیز بیشتر و بالاتر خواهد رفت و از انجا که قیمت های خاویاران ایرانی به نرخ و شرایط اقتصاد کشور وابسته میباشد باعث میشود که قیمت های انواع انها یکی نباشد و هر یک با دیگری تفاوت داشته باشد. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]برای دسترسی به قیمت انواع محصولات خاویار و اطمینان داشتن از انها میتوانید به نمایندگی های سایت های خاویارهای ایران مراجعه نمایید.[/box]

تفاوت قیمت خاویار 98 با قیمت خاویار 97

تفاوت قیمت خاویار طلایی ایرانی با خاویار بلوگا

تقاوت قیمت خاویار طلاییکه خاویار استرا میباشد بسیار زیاد است با خاویار و تخم خاویاری بلوگا. خاویار بسیار لذیذ و خوش طعم بلوگا به دلیل اینکه از نقطه نظر کیفیت در سطح و رتبه اول بین دیگر گونه های خود قرار دارد و این باعث شده است که یکی از بزرگترین و اشرافی ترین محصولات خاویاری صادراتی کشور ایران باشد خاویار طلایی نیز از نظر کیفیت در رتبه دوم قرار دارد، البته هنگام خرید باید بسیار توجه داشته باشید که از یک نمایندگی معتبر خریداری نمایید که بسیاری اشپل ماهی را به عنوان این خاویار استرا و طلایی به فروش میرسانند.

تفاوت قیمت خاویار طلایی ایرانی با خاویار بلوگا

بهترین خاویار طلایی از کدام ماهی است؟

[box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]بهترین خاویار طلایی که مربوط میشود به همان ماهی و خاویار استرا. این خاویار و ماهی در دریای خزر ایران میباشد و بومی های دریای خزر میباشد.[/box] برای تهیه خاویار طلایی یا آسترا به راحتی میتوان به نمایندگی های خاویاری ها در ایران  همچنین به صورت انلاین از بهترین سایت فروشگاه های ایرانی به همراه با ارزش ترین برندها خریداری نمایید. برای خرید خاویار اصل کافیست در انتخاب خود دقت نمایید و قیبل از خرید خود اطلاعات کافی، مانند اینکه خاویارهای اصل دارای بسته بندی های شیک و همجنین درهای پلمپ شده میباشند.

بهترین خاویار طلایی از کدام ماهی است؟

آیا خاویار طلایی قزل آلا تقلبی است؟

بسیاری هنگام خرید خاویار طلایی و یا استرا دچار اشتباه میشوند و اینکه ممکن است به دلیل خرید خاویار تقلبی به عنوان خاویار طلایی نیز پول و هزینه خود را هدر دهند. بسیاری از افراد سودجویانه امروزه در کشور تخم ماهی قزل الا که طیف رنگی طلایی را نسبت به خود دارند به عنوان تخم ماهی و خاویار طلایی به فروش میرسانند که بسیار با هم فرق دارد و تخم ماهی قزل الا به نام شپب میباشد. برای خریداری بهتر است از نمایندگی های بسیار معتبر که دارای بهترین برندها میباشند خریداری نمایند.

آیا خاویار طلایی قزل آلا تقلبی است؟

قیمت کنسرو خاویار برای فروش داخلی

قیمت های کنسرو خاویاری برای فروش داخلی به نسبت ارزان تر از قیمت فروش در بازارهای خارجی و صادراتی میباشد.[box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]مشتریانی که تمایل به خرید خاویار دارند و میخواهند از قیمت دقیق مطلع شوند میتوانند به سایت ها و نمایندگی های معتبر خاویار ایرانی مراجعه نمایند. [/box] با مراجعه به سایت خاویار ایران پس از کسب اطلاعات مورد نظر و کاملا دقیق نوع خاویار خود و کنسروش انها را با قیمتی مناسب همراه با کیفیتی ارگانیک خریداری نمایند. امروزه ۹۰ درصد از مردم در کشورهای جهان گوشت های خاویاری را مصرف می نمایند، و ۵۰ تا ۶۰ درصد خاویار ماهی خاویاری پرورشی در کشور مصرف می شود.

قیمت کنسرو خاویار برای فروش داخلی

قیمت یک کیلو خاویار صادراتی چقدر است؟

قیمت یک کیلو خاویار صادراتی، بستگی به این دارد که از کدام گونه های ماهیان خاویاری میباشد و این به دلیل وضعیت شرایط اقتصادی ایجاد شده است که باعث شده خاویارها و قیمت هایشان در یک سطح نباشد. مشتریان با مراجعه به سایت و همچنین فروشگاه شرکت و نمایندگی معتبر رایبد خاویار به همراه بهترین برند، میتوانند علاوه بر مطلع شدن از انواع قیمت های ماهیان خاویاری انها را به صورت اصل و با دسترسی اسان انها را خریداری نمایند.

قیمت یک کیلو خاویار صادراتی چقدر است؟

صادرات خاویار طلایی یا سیاه

صادرات خاویار طلایی و یا سیاه که خاویار طلایی همان خاویار استرا میباشد و به دلیل اینکه طیف رنگی مایل به طلایی و قهوه ای روشن دارد به این اسم شهرت یافته است و مشتریان هنگام خرید باید توجه داشته باشند که خاویار تقلبی را خریداری نکنند زیرا بسیاری تخم ماهی قزل الا را به عنوان خاویار طلایی به فروش میرسانند. [box type=”download” align=”alignright” class=”” width=”5″]صادرات خاویار سیاه به کشورهای اسیایی و اروپایی و همچنین دیگر کشورهای جهان بدون اتلاف وقت از طریق مراگز پخش و فروش خاویاری صورت میگیرد.[/box]

انواع خاویار طلایی صادراتی

 • خاویار رویال طلایی
 • خاویار درجه یک طلایی
 • خاویار درجه دو طلایی

صادرات خاویار طلایی یا سیاه

نحوه صادرات خاویار ایران

نحوه صادرات خاویار ایران به این صورت میباشد، مشتریانی که محصول ماهی خاویار خود را تهیه و سفارش داده اند از طریق همان نمایندگی با داشتن مجوزهای معتبر و رسمی برای صادر کردن خاویارها انواع محصولات به کشورخای خارجی جهان از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی در ایران صادر میگردد. امروزه ۹۰ درصد خاویارها به خاویاران ایرانی مرتبط است و ۵ گونه بهترین خاویارهای صادراتی در دریای خزر ایران میزیستند.

نحوه صادرات خاویار ایران

نمایندگی شرکت فروش خاویار طلایی در ایران

نمایندگی شرکت فروش خاویار طلایی در ایران و شهرهای بزرگ ایران همچون تهران بسیار میباشد که همان گونه که نمایندگی های معتبر وجود دارند کسانی هستند که خاویارهای تقلبی را به مردم میدهند و ذلیل این میباشد که مشتریان اطلاعات کافی را در باره خاویارها هنگام خرید ندارند.[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]نمایندگی معتبر با برندی عالی از طریق داشتن فروشگاهی انلاین با محصولاتی ارگانیک و تازه، دسترسی مشتریان را برای خرید انواع محصولات تازه اسان نموده است و برای خرید کافیست به سایت فروشگاه نمایندگی مراجعه نمایید.[/box]

انواع نمایندگ های فروش خاویار به صورت اینترنتی

 • نمایندگی مجاز اینترنتی رایبد خاویار
 • نمایندگی مجاز اینترنتی دریا خاویار
 • نمایندگی مجاز اینترنتی میراث خاویار
 • نمایندگی مجاز اینترنتی باهو خاویار
 • نمایندگی مجاز اینترنتی مازند خاویار
 • نمایندگی مجاز اینترنتی خاویار ایران
 • نمایندگی مجاز اینترنتی کالچر

نمایندگی شرکت فروش خاویار طلایی در ایران

قیمت هر کیلو ماهی خاویار

قیمت هر کیلو ماهی خاویاری بستگی به نوع ان ماهی دارد و اینکه بر اساس کیفیت از کدام گونه های خاویاری میباشد و مشتریان برای اطلاعات دقیق از قیمت های به صورت جزیی و همچنین کیلویی میتوانند به نمایندگی های معتبر خاویاری و سایت انها در ایران مراجعه نمایند و ادرس نمایندگی را جهت خرید حضوری دریافت نمایند. خاویارهای صادراتی ایران به عنوان غذای اشرافی در بین همگان محسوب میبشود و به دلیل قدمت چندین و چند ساله خاویارها انها را فسیل های زنده جهان می نامند.

قیمت هر کیلو ماهی خاویار

قیمت هر کیلو گوشت ماهی خاویار

قیمت هر کیلو  گوشت ماهی خاویار همانطور که میدانید ماهی های خاویاری هر یکی بر اساس اندازه و همنین کیفیت با دیگری فرق دارد و برای همین است که قیمت هایشان نیز متفاوت میباشد. کسانی که تمایل به خرید دارند و میخواهند از قیمت و اطلاعات درباره نوع خرید خود مطلع شوند میتوانند به سایت و نمایندگی معتبر خاویار ایرانی مراجعه نمایند. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]هم اکنون ۹۵ درصد گوشت ماهیان خاویاری و ۵۰ تا ۶۰ درصد خاویار ماهیان خاویاری پرورشی در کشور مصرف می شود.[/box]

انواع ماهی خاویاری برای تولید گوشت در ایران

 • فیل ماهی خاویاری ایران
 • تاس ماهی خاویاری ایران
 • چالباش خاویاری ایران
 • قره برون خاویاری ایران
 • اوزن برون خاویاری ایران
 • شیب خاویاری ایران
 • استرلیاد خاویاری ایران

قیمت هر کیلو گوشت ماهی خاویار

روش مصرف خاویار

روش مصرف خاویار در بین هر کشور و مردمانش بسیار متفاوت میباشد. بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل اینکه میخواهند از همه خواص خاویار بهرمند شوند انها را هنگام صبحانه میل میکنند و بسیاری دیگر خاویارها را در کنار تخم مرغ ابپز که به شکل پوره در می اورند نیز مصرف میکنند. بهتر است خاویار را با قاشق فلزی نخوریم تا مزه ان دچار تغییر نشود و طمع ان را هنگام خوردن عوض نکند و خاویارها را باید به صورت سرد و به همان صورت خام سرو کرد و برای خوردن خوب است که ظروف یخی را در زیر ان قرار دهیم.

انواع روش های مصرف خاویار

 • مصرف خاویار با تخم مرغ
 • مصرف خاویار با کره و مربا
 • مصرف خاویار با نون تست
 • مصرف خاویار با سبزیجات معطر
 • مصرف خاویار با ماهی سالمون
 • مصرف خاویار با خامه
 • و دیگر موارد مصرف خاویار

روش مصرف خاویار

محصولات جانبی از خاویار

خاویارهای ایرانی به عنوان غذاهای اشرافی در جهان هستند و به دلیل شرایط الان نسبت به قدیم دسترسی پیدا کردن به انواع خاویارهای صادراتی و اصیل ایرانی اسان شده است و فقط کافیست برای خرید به سایت فروشگاه های اینترنتی نمایندگی مورد نظر خود و معتبر خود مراجعه نمایید تا محصولی تازه را به همراه بهترین کیفیت و همچنین ارزان ترین قیمت خریداری نمایید. انواع خاویارها شامل، بلوگا، سوروگا، استرا و بری میباشد که خاویار صادراتی در ایران بیشتر به خاویار یلوگا مربوط میشود.

انواع محصولات جانبی از خاویار

 • ظروف سرو خاویار
 • ظروف بسته بندی خاویار
 • روغن خاویار
 • کرم خاویار
 • پوست ماهی خاویار
 • کنسرو خاویاری
 • و……..

محصولات جانبی از خاویار

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *