نمایندگی خاویار ایران
یکشنبه , شهریور ۲۴ ۱۳۹۸
خانه / خاویار بلوگا / مرکز فروش خاویار بلوگا
مرکز فروش خاویار بلوگا

مرکز فروش خاویار بلوگا

مرکز فروش خاویار بلوگا محصولات درجه یک خود را در اهواز، تبریز، تهران و… از طریق نمایندگی های فروش خود با قیمت های مناسبی عرضه می کند. خاویار بلوگا در بسته بندی های مختلف را می توانید سفارش دهید. در ایران کرانه های شرقی دریای خزر، بهترین مکان برای صید خاویار بلوگا و گونه های دیگر به شمار می رود.
بلوگا یا فیل ماهی، در دنیا به عنوان بهترین و گران ترین خاویار شناخته شده، که ایران نیز خرید و فروش آن را به خوبی در بازار های جهانی انجام می دهد. کشور های اروپایی بیشترین خرید خاویار ایران را دارند.

خاویار در ایران

قیمت بالای خاویار، این ماده غذایی را در ایران به یک منبع درآمد برای کشور تبدیل کرده است. به طوری که با توجه به صادرات خوب این محصول، ایران در زمینه پرورش آن نیز وارد شده است و موفق شده با راهکار های جدید بتواند پرورش و تکثیر این نوع ماهی مرغوب و درجه یک را به بهترین نحو ممکن انجام دهد. فیل ماهی از اصلی ترین ماهیان خاویاری ایران به شمار می رود.

انواع خاویار اصل در ایران برای خرید و فروش

 • خاویار بلوگا اصل
 • خاویار سوروگا اصل
 • خاویار آسترا اصل
 • خاویار بری اصل
 • خاویار فشرده اصل
 • خاویار طلایی اصل
 • و…….

خاویار بلوگا چیست؟

بلوگا یا فیل ماهی، تولید کننده خاویار یا مروارید سیاه که جزو لوکس ترین مواد غذایی در جهان معرفی شده است. بلوگا از دیدگاه کیفیت در رتبه های برتر قرار دارد و هر ساله تولید خاویار از این نوع، در ایران انجام گرفته و به سراسر دنیا عرضه می شود.
از نظر سنی خاویار بلوگا تا حدود ۱۰۰ سال نیز صید شده است.

قیمت انواع خاویار بلوگا

خاویار بلوگا نیز همانند سایر گونه ها در انواع مختلفی تولید می شود، طعم لذیذ و عطر و بوی این نوع از خاویار، را نمی توان در گونه های دیگر پیدا کرد. خاویار بلوگا اعلا را می توانید با قیمت های متفاوت و بسته بندی های مختلفی، از شرکت های تولید کننده ایرانی خریداری کنید.

انواع خاویار بلوگا ایرانی

 • سه صفر ایرانی
 • امپریال ایرانی
 • درجه یک ایرانی
 • درجه دو ایرانی

شرکت فروش خاویار بلوگا

اگر خریدار عمده خاویار هستید و تجارت این محصول مرغوب را انجام دهید، حتما از مراکزی اقدام به خرید کنید، که مراحل تولید خاویار درجه یک کاملا بهداشتی انجام می گیرد، زیرا اگر به روش های غیر بهداشتی تولید خاویار انجام گیرد، عوارض بسیاری برای مصرف کننده خواهد داشت.

این شرکت فروش با تولید و بسته بندی استاندارد و بهداشتی محصولات خاویار بلوگا در کشور، به عنوان تخصصی ترین مرکز فروش خاویار فعالیت می کند.

فروش خاویار بلوگا

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خواص و فواید خاویار

خواص و فواید خاویار درجه یک بلوگا

خواص و فواید خاویار درجه یک بلوگا چیست؟ خاویار درجه یک ایرانی کدام خاویار می …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار