نمایندگی خاویار ایران
شنبه , اسفند ۱۰ ۱۳۹۸
خانه / خاویار دریای خزر / فروش انواع خاویار دریای خزر
فروش انواع خاویار دریای خزر

فروش انواع خاویار دریای خزر

فروش انواع خاویار دریای خزر با استفاده از فروشگاه های اینترنتی صورت می گیرد. امروزه عصر عصر تکنولوژی و ارتباطات است و همین موضوع سببشده تا خاویارهای ایرانی دریای خزر به صورت اینترنتی از طریق سایت های اینترنتی به فروش برسد. خاویار یکی از بهترین غذاهای ایرانی است که برای بسیاری از درمان ها استفاده می شود.

خاویارهای دریای خزر یکی از بهترین انواع خاویارهایی است که امروزه تمامی افراد آن را مصرف می نمایند و از ویژگی ها و خواصش بهره می برند.

فروش انواع خاویار

خرید و فروش انواع خاویار یکی از عواملی است که امروزه به صورت عمده صورت می گیرد. خاویار اصل ایرانی و انواع آن را می توانید به روش حضوری و اینترنتی انجام دهید. یکیاز غذاهای بسیار مقوی که در ایران تولید می شود خاویار اصل ایرانی است. خاویار نیز مانند تمام محصولات دارای انواع و درجه بندی مختلفی می باشد. پر فرو ترین محصولات با ارزش ایرانی خاویار است که در ایران زمین وجود دارد و در حال تولید شدن است.

فروش انواع خاویار دریای خزر

دریای خزر یکی از بزرگترین دریاهایی است که مختص ایران است و در آن ۵ نوع از معروف ترین ماهی های استروژن وجود دارند و این موضوع سبب شده تا بهترین خاویارها از این دریا استحصال شوند. انواع خاویارها بسته به اندازه، رنگ، کیفیت و ….. با یکدیگر متفاوت هستند و این ویژگی ها کلا به نوع ماهی که خاویار از آن استحصال می شود مربوط است. تخم کلیه ماهی های خاویاری یا همان استروژن به خاویار شهرت دارد.

فروش خاویار اصل

خاویار ایرانی که از دریای خزر استحصال می شود یکی از اصیل ترین خاویارهای ایرانی است ولی امروزه به سبب دلایل زیادی در حال از بین رفتن می باشد و این موضوع سبب شده تا در استان های گیلان بسیاری از مزارع ماهی های خود را با آب دریا پرورش دهند و خاویار اصل ایرانی را استحصال نمایند و به بازار عرضه نمایند.

انواع خاویار اصل ایرانی

  • خاویار بلوگا اصل
  • خاویار سوروگا اصل
  • خاویار آسترا اصل
  • خاویار بری اصل
  • خاویار طلایی اصل
  • خاویار فشرده اصل
  • خاویار کلاسیک اصل
  • و………

فروش انواع خاویار دریای خزر

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خرید انواع خاویار پرورشی

خرید انواع خاویار پرورشی دریای خزر

خرید انواع خاویار پرورشی در ایران با یک قیمت مناسب امکان پذیر است. خاویار، تخمک …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار