نمایندگی خاویار ایران
سه شنبه , اسفند ۶ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایران / قیمت خاویار ایران در سال ۹۸
فروش قوطی خاویار

قیمت خاویار ایران در سال ۹۸

قیمت انواع خاویار ایران در سال ۹۸ برای خریداران داخلی و صادر کننده های خارجی مهم است. به همین دلیل شرکت های تولید کننده ها در نظر گرفتن نوسانات قیمت محصول خود را اعلام می دارند. طبیعتا هر محصول که در بازار عرضه می شود، باید از قیمت مشخص برخوردار باشد. این مسئله سبب خواهد شد خریداران مختلف به این محصول اهمیت داده و برای تهیه آن اقدام کنند.

در رابطه با خاویار نیز این موضوع به شدت مطرح بوده و باید با در نظر گرفتن آن اقدام به عرضه محصول کرد. از آنجا که خاویار ایران در بازار جهانی بسیار محبوب بوده و افراد زیادی آن را خریداری می کنند، طبیعتا از نظر قیمت و نوع آن مشخص شود. در حال حاضر تولید کننده های ایرانی مهمترین مراکز تعیین کننده قیمت انواع خاویار می باشند. زیرا این فاکتور را با در نظر گرفتن دیگر فاکتورها اعلام داشته و به این محصول توجه ویژه ای دارند.

خاویار اصل را از کجا تهیه کنیم

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی چند؟

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی در سال ۹۷ بین ۶ تا ۷ میلیون بوده که این بازه قیمتی به دلیل متفاوت بودن کیفیت و نوع خاویار می باشد.
در این سال به دلیل نوسانات ارزی شاهد افزایش قیمت زیادی در بازار خاویار بوده ایم که تاثیر زیادی بر روی میزان صادرات نیز داشت.

قیمت خاویار ایران

قیمت انواع خاویار ایران

با توجه به اینکه در آستانه سال ۹۸ هستیم، قیمت انواع خاویار ایران برای بسیاری از خریداران و شرکت های توزیع کننده اهمیت دارد. به همین دلیل پیش بینی می شود این رقم در سال ۹۸ حدودا بین ۸ تا ۹ میلیون تومان باشد. البته این رقم با در نظر گرفتن نوع خاویار نیز مهم بوده و باید به آن توجه شود.

قیمت خاویار ایران

انواع خاویار ایرانی

 • خاویاربلوگا
 • خاویار کالوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار فشرده
 • خاویار طلایی
 • خاویار کلاسیک

خرید و فروش خاویار صادراتی

نحوه خرید خاویار در تهران

یکی از بازارهای مهم ایران که نحوه خرید خاویار در آن اهمیت دارد، تهران است. در این شهر هم مصرف کننده های زیادی برای خرید خاویار اقدام می کنند و هم مسافران زیادی را می توان دید که به منظور بردن این محصول به دیگر کشورها آن را خریداری می کنند. لذا باید از مراکز تخصصی این محصول را تهیه کنند. نحوه خرید خاویار در تهران:

 • خرید از فروشگاه اینترنتی
 • خرید ار فروشگاه پروتینی
 • خرید از هایپر مارکت ها
 • خرید حضوری از مزارع

آیا خاویار ایران را می توان صادر کرد

طبیعتا خاویار ایران را می توان به کشورهای مختلف دنیا صادر کرد. زیرا هم کیفیت عالی داشته و هم کشورهای زیادی متقاضی خرید آن می باشند. از این رو اگر قصد صادرات انواع خاویار را داشته و یا در این زمینه سوالی دارید، با همکاران ما در بخش فروش ارتباط برقرار کنید.

قیمت خاویار ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع خاویار الماس

چرا خاویار اینقدر گران شد

چرا انواع خاویار ایرانی اینقدر گران است؟ آیا از همان ایتدا خاویار ایرانی گران بود. …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار