نمایندگی خاویار ایران
شنبه , اسفند ۱۰ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایرانی / قیمت خاویار به تومان و دلار
قیمت خاویار به تومان

قیمت خاویار به تومان و دلار

قیمت خاویار به تومان چقدر است؟بسیاری از خریداران سعی در اطلاع از قیمت خاویار به تومان و دلار دارند. به همین دلیل با شرکت های تخصصی ارتباط گرفته و در مورد قیمت انواع خاویار به صورت دقیق اطلاعات کسب می کنند. از آنجا که خاویار یکی از محصولاتی ست که در بازار جهانی مطرح بوده و خرید و فروش آن را شرکت های مختلف مدریت می کنند، به همین دلیل قیمت آن اهمیت زیادی دارد. به طوری که هر شرکت صادر کننده باید در اعلام قیمت به مشتریان خود صادقانه عمل کرده و دلایل قانع کننده ای را ارائه دهند. از این رو در اختیار قرار دادن قیمت خاویار به صورت ریال و دلار برای شرکت های ایرانی اهمیت زیادی دارد. زیرا روش های دریافت محصول متفاوت بوده و نیاز به بررسی قیمت ها با واحد های مختلف می باشد.

قیمت خاویار به تومان

قیمت خاویار به تومان

قیمت خاویار به تومان در بازار ایران اهمیت دارد. به این ترتیب که خریدارانی که می توانند خاویار را در یکی از شهرهای ایران دریافت کرده، قیمت را به صورت ریال از عرضه کننده ها جویا می شوند. با توجه به اینکه معامله خاویار به ریال بصرفه تر می باشد، طبیعتا شرکت هایی که امکان خرید در ایران را دارند، از این واحد پول بهره می گیرند. در این صورت نیازی به پرداخت مابه تفات ریال و دلار را نبوده و می توانند هزینه های خود را کاهش دهند. به این ترتیب می توانند با شرکت های عرضه کننده خاویار مانند رایبد خاویار ارتباط گرفته و قیمت روز انواع محصولاتشان را به صورت مشخص دریافت کنند.

شرایط خرید خاویار به تومان

معمولا شرایط خرید خاویار به تومان بسیار آسان است. زیرا خریدار می توان به راحتی این محصول را رویت کرده و از شرکت عرضه کننده در شهر مد نظر خود دریافت کند. به این ترتیب کافی ست با شرکت های تخصصی ارتباط برقرار نموده و لیست قیمت انواع محصولاتش را استعلام گیرد.
از مهمترین شرایطی که در خرید خاویار به تومان مطرح است، مشخص بوده شهر تحویل بار می باشد. زیرا هزینه های حمل متوجه محصول بوده و باید در محاسبات اعمال شود. در این صورت می توان شهری را مد نظر قرار داد که کمترین هزینه حمل به آن تعلق می گیرد.

انواع روش های خرید خاویار

 • خرید اینترنتی
 • خرید از فروشگاهها پروتئینی
 • خرید از فروشگاههای زنجیره ای
 • خرید مستقیم از مزرعه

قیمت خاویار به دلار

اما قیمت خاویار ایرانی به دلار بیشتر برای شرکت های صادر کننده و خریداران دیگر کشورها مطرح است. زیرا در بازار جهانی معمولا با ارز دلار خرید و فروش شده و تفاوت قیمتی بسیار مورد توجه و اهمیت است. در بازار جهانی وقتی قیمت خاویار اعلام می شود، طبیعتا کشور مقصد مد نظر می باشد. زیرا می توان با توجه به هزینه های آن کشور عملکرد بهتری در فروش انواع خاویار داشت. در این صورت عرضه کننده ها از مشتریان خود کشور مقصد را جویا می شوند.

شرایط خرید خاویار به دلار

در رابطه با خرید خاویار ایرانی به دلار باید شرایط صادرات به کشورهای مختلف را در نظر داشت. زیرا قوانین متفاوت بوده و طبیعتا هزینه های حمل و نقل بسیار مه و اساسی می باشد. در رابطه با خرید خاویار به دلار بسیاری از کشورها ترجیح می دهند این محصول را به صورت مستقیم از شرکت های ایرانی تهیه کنند. زیرا این عرضه کننده ها می توانند هزینه های مختلف را کاهش داده و برای تهیه محصول به آنها کمک زیادی می کنند.
از این رو می توانند شرکت های معتبر و برندهای معروف را یافته و از آنها بدون واسطه کمک بگیرند. در این صورت می توانند هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش داده و در رابطه با قیمت خاویار از آنها تخفیف ویژه ای دریافت کنند. برای این منظور از سایت های اینترنتی کمک گرفته می شود.

انواع خاویار ایرانی

 • خاویار بلوگا
 • خاویار کالوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار طلایی
 • خاویار فشرده

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فواید و خواص مصرف خاویار

فواید و خواص مصرف خاویار ایرانی

فواید و خواص مصرف خاویار چیست؟ خاویار یک ماده غذایی پرانرژی است که طعم و …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار