نمایندگی خاویار ایران
شنبه , بهمن ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایران / قیمت خاویار در بازار جهانی
قیمت انواع خاویار در بازار جهانی

قیمت خاویار در بازار جهانی

قیمت انواع خاویار در بازار جهانی را شرکت های ایرانی با واحد پول کشورها ی مختلف مد نظر قرار می دهند. در حال حاضر بیشتر دلار و یورو مد نظر و صادرات به کشورهای اروپایی و آمریکایی بیشتر دیده می شود. بهره گیری از پتانسیل صادرات یکی از مهمترین دلایلی ست که امروزه شرکت های ایرانی اقدام به تولید یک محصول می کنند. زیرا بازار جهانی از تقاضای زیادی در رابطه با انواع محصول برخوردار بوده که بهره گیری از آن می تواند سود آوری خوبی را به همراه داشته باشد.

خاویار یکی از تولیداتی ست که تقاضای جهانی آن بسیار زیاد بوده و امروزه تولید کننده های ایرانی توانسته اند خود را در رده شرکت های بزرگ صادر کننده خاویار قرار دهند
با توجه به اینکه خاویار ایران به عنوان مراورید سیاه ایرانی در کل دنیا شناخته شده است، طبیعتا کار صادرات برای بسیاری از شرکت ها آسان خواهد بود. به این ترتیب می توانند تولیدات درجه یک و با کیفیت را در اختیار مشتریان خارجی خود قرار دهند.

صادرات انواع خاویار اصل ایرانی

تقریبا همه مشتریان خارجی خاویار ایرانی می دانند که این محصول در انواع مختلف تولید شده و به بازار عرضه می شود. به همین دلیل در هنگام سفارش و خرید انواع خاویار هم از اصل بودن آن اطلاع پیدا کرده و هم در مورد نوع آن مطمئن می شوند. که معمولا براساس کیفیت سورت بندی شده و ارائه می گردند. از بهترین انواع خاویار صادراتی ایران می توان موارد زیر را مد نظر داشت:

• بلوگا
• استرا
• سوروگا
• اوزون برون

قیمت انواع خاویار در بازار جهانی

اعلام قیمت انواع خاویار در بازار جهانی نیز براساس مرغوبیت و کیفیت انواع خاویار انجام می شود. در این صورت هر خاویار باید با توجه به سفارش مشتریان در اختیار آنها قرار گرفته تا اسباب رضایت آنها به خوبی فراهم شود. کشورهای زیادی را می توان در دنیا نام برد که برندهای ایرانی را مد نظر قرار داده و آنها را با قیمت روز تهیه خواهند کرد.

عرضه خاویار رایبد خاویار صادراتی

یک برند ایده آل برای صادرات به کشورهای مختلف، رایبد خاویار می باشد. این محصول در خطوط تولید حرفه ای تولید و فرآوری شده و می توان استانداردهای لازم را در آن به خوبی شاهد بود. شرکت رایبد خاویار با بهره گیری از بهترین انواع ماهیان خاویاری، تولید خاویار را دنبال کرده و با کیفیت ترین ها را راهی بازار می کند. از این رو می توان برای اطلاع از قیمت انواع خاویار در بازار جهانی با کارشناسان این مجموعه ارتباط گرفت.

محولات قابل عرضه در رایبد خاویار

  • انواع خاویار
  • انواع ماهی زنده
  • گوشت انواع ماهیان خاویاری
  • گوشت فیله شده
  • گوشت کبابی
  • گوشت دودی
  • و…….

قیمت انواع خاویار در بازار جهانی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع خاویار الماس

چرا خاویار اینقدر گران شد

چرا انواع خاویار ایرانی اینقدر گران است؟ آیا از همان ایتدا خاویار ایرانی گران بود. …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار