🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
قیمت هر کیلو خاویار اوزون برون

قیمت هر کیلو خاویار اوزون برون

قیمت هر کیلو خاویار اوزون برون در شرکت ها و سایت های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشند. ماهی اوزون برون تقریبا یکی از ماهی های کوچک خاویاری است که در دریای خزر موجود می باشد. اوزون برون نیز مانند بقیه ماهی ها دارای تخم خاویاری در خود می باشد که آن را سوروگا نیز می نامند. بنا بر جثه کوچکی که دارد خاویار ریز تری نیز دارا می باشد. دهان و پوزه ماهی اوزون برون یا همان سوروگا از بقیه ماهی های خاویاری بلند تر است و با این نشانه می توان آن را از بقیه ماهیان استروژن یا همان خاویاری شناسایی کرد. خاویار سوروگا نیز دارای طعم مناسبی می باشدو داای رنگ همان خاکستری می باشد.

قیمت هر کیلو خاویار اوزون برون

قیمت هر کیلو خاویار اوزون برون نیز مانند سایر نمونه ماهی های خاویاری بالا می باشد چون این محصول یکی از محصولات تقریبا لوکس در کل جهان می باشد که مورد مصرف کلیه افراد قرار گرفته است. خاویار اوزون برون برای صادرات در وزن های مختلف باید دارای کلیه مجوزها باشد. خاویار این ماهی دارای طعم و مزه خوبی است که مورد پسند هر فرد می باشد. قیمت خاویار سوروگا به دلیل کوچک بودن کمی از بقیه ماهی ها مناسب تر می باشد. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]انواع خاویار اوزون برون به میزان عمده در کل ایران و جهان از طریق مجموعه رایبد خاویار با یک قیمت مناسبی به فروش می رسد.[/box] خاویار اوزون برون نیز مانند بیشتر خاویارها دارای درجه بندی خاصی می باشد که آن درجه بندی عبارت است از:

  • رویال
  • رقم یک
  • رقم دو

خرید و فروش خاویار اوزون برون

ماهی خاویار اوزون برون را دراکول نیز می نامند. در ایران کلیه ماهیان خاویاری را به اسم ماهی اوزون برون می شناسند بلکه اینگونه نیست و ماهی های خاویاری خود دارای انواع مختلفی می باشند. خاویار اوزون برون به روش های مختلفی استحصال و مورد خرید و فروش قرار می گیرد. خرید و فروش خاویار اوزون برون با استفاده از طریق مشاورین این سایت با یک قیمت عالی به فروش می رسد. خرید و فروش خاویار اوزون برون در ایران تقریبا راحتر است ولی در خارج نیاز به یکسری مجوزها داردکه باید دریافت شود و آن مجوزها عبارتند از:

  • سایتس
  • قرنطینه
  • حمل و نقل
  • کارت بازرگانی
  • و……

خاویار اوزون برون چگونه مصرف می شود؟

خاویار یک ماده غذایی با ارزش و پر کالری است که بیشتر افراد برای صبحانه و گرفتن انرژی ریاد آن را مصرف می کنند. خاویار را معمولا به صورت های خام و با غذاهای دیگر مانند تخم مرغ، خامه و دیگر مواد غذایی مصرف می  نمایند و این خلاصه ای از طرز خودن خاویار ماهی اوزون برون بود که برایتان بیان نموده ایم.

قیمت هر کیلو خاویار اوزون برون |

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *