خانه / خاویار اصل / لیست قیمت خاویار ۲۰۱۹ جهت صادرات
قیمت خاویار 2019

لیست قیمت خاویار ۲۰۱۹ جهت صادرات

قیمت خاویار ۲۰۱۹ جهت صادرات را از ما بخواهید. قیمت خاویار ایران برای فروش در داخل کشور دچار نوسانات زیادی شده است که دلیل اصلی آن کاهش ارزش ریال نسبت به سایر ارزها است. درست است از لحاظ ریالی قیمت خاویار در داخل کشور بالا رفته است، اما با این حال قیمت دلاری خاویار ایران در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ نسبت به سال قبل از آن حتی کاهش نیز یافته است و به زیر ۱۰۰۰ یورو نیز رسیده است.

خاویار صادراتی ایران

لیست قیمت خاویار ۲۰۱۷ به چه نحو بود؟!

سال ۲۰۱۷ سال خوبی برای بازار خاویار ایران و صادرات خاویار محسوب می شد و قیمت خاویار ایرانی در بازار های جهانی نسبتا بالا بود و حتی به بالای ۱۰۰ یورو هم می رسید که دلیل اصلی بال بودن قیمت را می شود به افت تولید خاویار در ایران هم نسبت داد. البته افزایش تولید می تواند با قیمت خاویار رابطه عکس داشته باشد. همچنین قیمت خاویار با کیفیت و لوکس ایرانی همچنان ارزش واقعی خود را در بازار جهانی دارد.

 

چرا لیست قیمت خاویار ۲۰۱۸ در ایران تغییر می کرد؟

اینکه بگوییم تاثیر تحریم های ایالات متحده بر بازار ایران و همچنین قیمت خاویار تاثیر نگذاشت، حرف درستی نیست. در تابستان ۲۰۱۸ و پس از خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم های جدید علیه ایران، بازار داخلی و قیمت اجناس به شدت دچار نوسان شد. خاویار هم از این موج مستثنی نبود. لیست قیمت خاویار ۲۰۱۸ که شامل انواع خاویار بلوگا، بری و… می شود، در بازار داخلی ایران دچار افزایشی و در بازار جهانی دچار کاهش شد. اما با روند ثبات بازار این وضع تغییر کرد و قیمت خاویار ۲۰۱۹ و گوشت ماهی خاویار مناسب شد.

 • واردات خاویار ایرانی

قیمت خاویار ۲۰۱۹

پییش بینی می شود در بازار ارز داخل کشور ثبات داشته باشیم و بازگشایی سیستم مالی ایران و اروپا مشکل مبادله ارز خاویار از کشور کمتر شود. خریداران راحتتر بتوانند سفارش خود را ثبت نمایند و میزان صادرات خاویار افزایش یابد. با توجه به همه این نکات قیمت خاویار ۲۰۱۹ هم تغییر چندانی نخواهد داشت و بازار صادراتی خاویار ایران همچنان رونق خود را داشته و پیشرفت هم می کند. یکی از دلایل دوباره قدرت گرفتن خاویار ایران در بازار جهانی افزایش تولید و پرورش ماهی خاویاری در کشورمان است.

همچنین زمینه تولید خاویار با کیفیت بسیار بالا و لوکس نیز افزایش یافته است. با تمرکز به همه این عوامل و تحلیل بازار خاویار ایران می شود امیدوار بود حتی قیمت انواع خاویارهای ایرانی در حدود ۶۵۰ تا ۹۰۰ یورو در بازار مبادله شود. قیمت رقم های مختلف که هر کدام دارای کیفیت متفاوت هستند، متغییر خواهد بود.

 

 • قیمت خاویار 2019

نام انواع خاویارهای ایرانی به همراه کیفیت شان

 • خاویار بلوگا امپریال یا بلوگا رویال
 • خاویار بلوگا درجه یک
 • خاویار بلوگا درجه دو
 • خاویار بری امپریال
 • خاویار بری درجه یک
 • خاویار آسترا امپریال
 • خاویار آسترا درجه یک
 • خاویار سوروگا امپریال
 • خاویار سوروگا درجه یک

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار اصل شمال

خرید خاویار اصل شمال

خاویار اصل شمال از طریق سایت های آنلاین خرید به صورت غیر حضوری در هر …

دیدگاهتان را بنویسید