نمایندگی خاویار ایران
دوشنبه , بهمن ۲۸ ۱۳۹۸
خانه / خاویار ایرانی / قیمت خاویار ایرانی در بازار اروپا
خاویار ایرانی قیمت

قیمت خاویار ایرانی در بازار اروپا

خاویار ایرانی قیمت مشخصی در بازار کشورهای اروپا دارند. این نرخ که براساس شاخصه های مختلف انتخاب شده، طبیعتا در بازه های زمانی مختلف متفاوت بوده و باید به آنها اهمیت داد. خاویار محصولی ست که ایرانی ها به صورت تخصصی و حرفه ای به آن پرداخته و امروزه با بهترین شرایط آن را به بازار جهانی عرضه می دارند. این تولیدات که در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارند، طعم خوب و فوایدی داشته که می توان آن را به روش های مختلف مورد استفاده قرار داد.

شرکت های ایرانی تولید کننده خاویار که امروزه تولیدات خوبی را ارائه می دهند، در راستای صادرات نیز عملکرد خوبی داشته و می توانند از بازار جهانی بهره خوبی برند.

خاویار ایرانی قیمت

طبیعتا خاویار ایرانی صادراتی از نظر کیفیت بسیار مطلوب بوده و می توان به راحتی آنها را توزیع نمود.  به این ترتیب وقتی خریداران عمده خاویار به شرکت های تخصصی ایرانی مراجعه می کنند، کیفیت را عاملی مهم برای خرید خود دانسته و آنها را با نرخ مناسب خریداری خواهند کرد. با توجه به رونق بازار فروش خاویار ایرانی قیمت در کشورهای اروپایی، شرکت های زیادی در این رابطه سرمایه گذاری داشته و بهترین ها را ارائه می دهند.

انواع خاویار صادراتی  در بازار

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری

شرایط صادرات خاویار به اروپا

طبیعتا در راستای صادرات خاویار به اروپا قوانینی وضع شده که باید صادر کننده ها در چهارچوب آن اقدام کنند. از مهمترین این شرایط، اخذ مجوزهای لازم از سازمان های مختلف مانند شیلات و وزارت بهداشت می باشد. بعلاوه هر کشور اروپایی در راستای واردات خاویار ایرانی شرایطی را مد نظر قرار داده که توجه به آنها نیز اهمیت زیادی دارد. به طور مثال برخی از کشورها توجه ویژه به نوع بسته بندی خاویار داشته و باید بهترین ها ارائه شود. از جمله برندهای صادراتی که در حال حاضر در اغلب کشورهای اروپایی توزیع می شود عبارتند از:

• رایبد خاویار
• باهو خاویار
• لاکچر
• الماس
• میراث خاویار

وضعیت صادرات خاویار به اروپا

مطلوبیت بازار تقاضا در اروپا در سال های اخیر بهتر شده و صادر کننده ها توانایی بیشتری را بدست آورده اند. بخصوص اینکه بالا بودن نرخ ارز در ایران، شرایط را برای صادرات بهتر کرده و افراد زیادی می توانند از بازار صادراتی خاویار استفاده مطلوبی برند. در این صورت باید کشورهایی که بیشترین تقاضا را داشته بیشتر مد نظر قرار داده حجم قابل توجهی از تولیدات ایران را به آنها ارائه داد.

خاویار ایرانی قیمت

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار صادراتی الماس

فروش عمده خاویار الماس ایرانی در کشور

فروش عمده خاویار الماس از طریق مراکز معتبری همچون رایبد خاویار امکان پذیر می باشد. …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار