نمایندگی خاویار ایران
خانه / خاویار بلوگا / فروش اینترنتی خاویار بلوگا در تهران
فروش اینترنتی خاویار بلوگا

فروش اینترنتی خاویار بلوگا در تهران

فروش اینترنتی خاویار بلوگا در تهران با استفاده از فروشگاههای معتبری همچون رایبد خاویار صورت می گیرد. در کلان شهر تهران فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارد که خاویار ایرانی رابه فروش می رسانند ولی مهم ترین موضوع این است که خاویاری ه به فروش می رسد دارای کیفیت مناسبی است یا خیر؟ قیمت خاویار برای مشتری مناسب است یاخیر؟

فروشگاه رایبد خاویار یکی از فروشگاههای بزرگ اینترنتی در کل کشور به خصوص تهران است که بهترین خاویار ایرانی را با یک قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

فروش اینترنتی خاویار بلوگا

خاویار ایرانی که همان تخم ماهی های خاویاری است درارای نام های مختلفی است واین نام ها براساس ماهی که از آن استخراج می شود نام گذاری می شود. اویار بلوگا هم یکی از این خاویارهای ایرانی است که از ماهی خاویاری فیل ماهی استحصال شده است و بیش تر به بلوگا معروف شده است. دانه های خاویار بلوگا درشت هستند و طعم و مزه به خوصوصی دارند. بزرگ بودن اندازه خاویار بلوگا باعث شده استکه این خاویار یکی از بهترین های خاویار صادراتی به شمار رود و تمام افراد این نوع خاویار را بشناسند و آن را خریداری نمایند. انواع خاویار بلوگا ایرانی عبارتند از:

  • سه صفر
  • امپریال
  • درجه یک
  • درجه دو

خرید و فروش خاویار بلوگا

فیل ماهی که در ایران موجود است دارای تخم خاویاری بلوگا است. تخم ماهی فیل ماهی یا همان بلوگا به میزان عمده در ایران و کلیه کشورها مورد خرید و فروش ویژه ای قرار گرفته است. در فروشگاههای بزرگ انواع خاویار ایرانی با بهترین بسته بندی ها اعم از خاویار بلوگا و به صورت ریپک شده در اختیار کلیه افراد قرار می گیرد. امروزه به سبب مصرف بیش از حد انواع خاویار ایرانی به دلیل خواص ویژه درمانی که دارد این محصول نیز به صورت کاملا اینترنتی مورد خرید و فروش قرار گرفته است.

انواع خاویار ایرانی صادراتی

  • بلوگا صادراتی
  • سوروگا صادراتی
  • آسترا صادراتی
  • بری صادراتی

فروش اینترنتی خاویار بلوگا

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

تولید خاویار بلوگا امپریال

تولید خاویار بلوگا امپریال مرغوب

تولید خاویار بلوگا امپریال در شرکتهای بزرگ ایرانی مد نظر است. زیرا این محصول مرغوب …

دیدگاهتان را بنویسید