🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
بهره برداری خاویار دریایی

روش صید و بهره برداری خاویار دریایی

بهره برداری خاویار دریایی به دو صورت شکل می گیرد یکی بدون کشتن ماهی و به صورت سزارین و دیگری با کشتن ماهی و استحصال خاویار صورت می گیرد. ماهیان خاویار بعد از اینکه ۱۲ سال و به بعد از سن آنها گذشت بارور شده و در داخل شکم خود تخم خاویاری به وجود می آید. بعد از گذشت سن قانونی ماهیان خاویاری بهره برداری خاویار دریایی از آنها صورت می گیرد. صید و استحصال خاویار از ماهیان دریایی به سبب انقراض این ماهیان ممنوع شده است و این موضوع سبب شه تا در گیلان ماهیان خاویاری با آب دریا با همان کیفیت دریایی پرورش داده شوند. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]ماهیان خاویاری پرورشی و خاویار باکیفیت آنها را می توانید با بهترین قیمت از رایبد خاویار خریداری نمایید.[/box]

بهره برداری خاویار دریایی

بهره برداری خاویار به صورت سزارین چون سبب عفونت ماهی می شود امروزه زیاد انجام نمی شود. ماهیان خاویاری پرورشی بعد از سن بلوغ کشته و خاوارشان استحصال می شود.  بهره برداری خاویار دریایی امروزه منعشده است ولی خاویار پرورشی دریای گیلان و مازندران دارای طعم و مزه همان خاویار دریایی هستند. خاویارهای دریای خزر دارای انواع مختلفی می باشد که به تعدادی از آنها برای شما ااره می نماییم تا با آنها تا حدی آشنا شوید.

انواع خاویار دریای دریای خزر

  • بلوگا دریایی
  • سوروگا دریایی
  • آسترا دریایی
  • بری دریایی
  • طلایی دریایی
  • فشرده دریایی
  • و……….

خرید و فروش خاویار دریای خزر

دریای خزر در بخشی که مختص به ایران است دارای تعدادی از مهم ترین ماهیان خاویاری است و این ماهیان خاویاری هر کدام دارای بهترین خاویار ها هستند که در بالا برای شما اشاره کرده ایم. خرید و فروش انواع خاویار ایرانی امروزه به سبب معروفیتش روز به روز در حال افزایش است. خاویار ایرانی دریای خزر یکی از انواع خاویارهای بسیار عالی در سطح جهان می باشد که از فروشگاه رایبد خاویار به صورت عمده و با قیمت عالی خرید و فروش می شود.

بهره برداری خاویار دریایی

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *