خانه / صادرات خاویار / قیمت خاویار صادراتی ایران
فروش بهترین خاویار

قیمت خاویار صادراتی ایران

قیمت خاویار صادراتی ایران را بسیاری از خریداران به ارزهای مختلف مد نظر دارند. به همین دلیل از شرکت های تخصصی در رابطه با نرخ روز محصول کمک گرفته و بهترین ها را تهیه می کنند. خاویار یکی محصولاتی ست که در دنیا با نام ایران شناخته شده و بسیاری از مصرف کننده ها محصول ایرانی را مد نظر خود قرار می دهند. این تولیدات که به صورت حرفه ای تولید شده و بسته بندی می شوند، برای صادرات به دیگر کشورها وضعیت خوبی داشته و خریداران زیادی آنها را مد نظر قرار می دهند. برخی از شرکت هایی که بهترین خاویار صادراتی ایران را برای فروش در بازار جهانی ارائه می دهند:

• باهو خاویار
• رایبد خاویار
• کالچر
خاویار ایران

این برند ها شهرت جهانی داشته و مصرف کننده ها از کیفیت آنها راضی هستند.

قیمت خاویار صادراتی به تومان

در راستای صادرات خاویار قیمت موضوعی مهم بشمار می آید. به همین دلیل معمولا عرضه کننده ها محصولات خود را با نرخ مشخص راهی بازار کرده و در اختیار خریداران عمده قرار می دهند. با توجه به این که نرخ خاویار صادراتی به تومان برای برخی از خریداران مهم است، صادر کننده ها این موضوع را مد نظر قرار می دهند. در حال حاضر قیمت خاویار صادراتی بیشتر از ۸ میلیون تومان در هر کیلو بوده که البته با دریافت مجوز های لازم این نرخ بیشتر نیز خواهد بود. این قیمت وابستگی به موضوعات نیز دارد:

• شرکت تولید کننده
• نوع خاویار
• طعم طبیعی
• کیفیت

خاویار صادراتی ایران

قیمت خاویار صادراتی به دلار و یورو

اما در بازار جهانی قیمت خاویار صادراتی با ارزهایی مانند دلار و یورو مطرح است. به این ترتیب صادر کننده هایی که این محصول را در دیگر کشورها تحویل مشتریان خود می دهند، قیمت انواع خاویار را با ارزهای متفاوت با توجه به کشور مقصد ارائه می دهند. قیمت خاویار به همراه اخذ تمام مجوزها در گمرک کشورهای اروپایی چیزی حدود ۹۰۰ یورو بوده که می تواند کمتر و یا زیادتر نیز باشد.

خاویار صادراتی ایران

با توجه به اینکه سفارش خاویار صادراتی نیازمند در نظر گرفتن شرایط موجود بوده، طبیعتا خریداران به این موضوع توجه دارند. از این رو محصول صادراتی را از شرکت های مختلف ایرانی بدست آورده و برای دریافت آن در بازار جهانی توجه ویژه ای به استانداردهای موجود دارند. هر چقدر خاویار صادراتی کیفیت مطلوبتری داشته می توان راحت تر آنها را راهی بازار جهانی کرده و با قیمت روز در اختیار شرکت های خریدار قرار داد.

خاویار صادراتی ایران

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن

صادرات خاویار ایران به ژاپن و تمام کشوزها در در حال بالا رفته و افزایش …

دیدگاهتان را بنویسید