خانه / ماهی خاویار / صادر کننده ماهی خاویار ایران
ماهی خاویار ایران

صادر کننده ماهی خاویار ایران

ماهی خاویار ایران به دلیل تولید خاویار سیاه که خوش طعم ترین و پر طرفدار ترین خاویار در بین انواع سرخ و طلایی است، در دنیا شهرت پیدا کرده است.

صید و پرورش انواع ماهی خاویار

دریای خزر محل پر رونقی برای صید ماهی خاویار است. اما روش نا صحیح صید در گذشته باعث بر به وجود آمدن خطر انقراض شده است. زیرا که در گذشته برای استخراج خاویار دم ماهی را می زدند و باعث مرگ و میر روز افزون ماهی می شدند. مهم ترین محل صید ماهیان خاویاری شامل موارد زیر می شوند:

● قسمت کناره های شرقی خزر به خصوص ساحل بندر ترکمن
● سفید رود

حال با افزایش آگاهی و ورود متخصصان در این عرصه به روش سزارین خاویار را استخراج کرده پس از ۶ ماه قرنطینه و نشانه گذاری ماهی را به دریا باز می گردانند.
وقوع انقراض باعث شده بر تعداد مزارع پرورش ماهی خاویار افزوده شود. برای استخراج خاویار به بیش از چندین سال زمان لازم است.

ارزش قیمتی انواع ماهیان خاویار

قیمت انواع ماهی خاویار بسته به نوع آن است.
فیل ماهی که عظیم الجثه ترین ماهی آب های ایران محسوب می شود،دارای بهترین نوع خاویار است. و همین امر سبب شده جایگاه گران ترین ماهی خاویار جهان را به خود اختصاص دهد. ماهیان خاویاری ماده عموماً به صورت زنده به فروش می رسند. و گوش ماهیان نر که فاقد خاویار هستند، وارد بازار برای فروش می شوند.

صادرات ماهی خاویار ایران

تقاضا کنندگان کثیری همیشه خاستار محصولات صادراتی ماهی خاویار ایران بوده اند. از همین رو سرمایه داران به سرمایه گذاری در این عرصه ی سود آور وسوسه می شوند. سرمایه گذاری در این شاخه نیازمند صبر و کوشش فراوانی است، چرا که بازدهی طولانی ای دارد. اما با اعمال شرایط مناسب و صرف زمان مطلوب قادر به بیشترین سود آوری خواهد بود.

خاویار صادراتی انواع ماهیان خاویاری ایرانی

  • بلوگا صادراتی
  • سوروگا صادراتی
  • آسترا صادراتی
  • بری صادراتی
  • طلایی صادراتی
  • فشرده صادراتی
  • شیلات صادراتی
  • و…….

ماهی خاویار ایران

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت ماهی خاویار درجه یک

آخرین قیمت ماهی خاویار درجه یک

آخرین قیمت ماهی خاویار درجه یک را می توان از سایت های اینترنتی بدست آورد. …

دیدگاهتان را بنویسید