خانه / خاویار دریای خزر / روش صید و بهره بردای خاویار دریای خزر
صید و بهره بردای خاویار دریای خزر

روش صید و بهره بردای خاویار دریای خزر

صید و بهره بردای خاویار دریای خزر امروزه به دلایل و علت های بسیار زیادی ممنوع شده است. ماهی های استروژن به حساب ماهیان خاویاری موجود در دریای خزر به دلیل آلوده بودن و غیره در حال از بین رفتن هستند و این موضوع سبب شده تا ماهیان خاویاری در حال حاضر فقط به صورت پرورشی در کلیه استان ها تولید شود. صید و بهره بردای خاویار دریای خزر فقط در مراکز تخصصی مانند شیلات هر شهرستان انجام می شود یعنی هر مزرعه ماهی خاویاری ود را به شیلات برده و خاویارش را استحصال می کند.

خاویار پرورشی که دارای طعم و مزه همان خاویار دریای خزر باشد را با قیمت عالی و مناسب از مجموعه فروشگاهی رایبد خاویار خریداری نمایید.

صید و بهره بردای خاویار دریای خزر

صید و بهره بردای خاویار دریای خزر در شیلات هر شهر انجام می شود و در این صورت آن خاویار دارای تمامی مجوزها می شود و تمامی مجوزها به آن خاویار داده می شود. خاویار دریای خزر خود دارای تعداد متنوعی است چون تعداد شش گونه ماهی خاویاری بسیار بسیار معروف در دریای خزر وجود دارند و از آن ها خاویار استحصال می شود و آن خاویار به تمام دنیا ارسال می شود و همین مضوع سبب شده تا خاویارهای دریای خزر دارای بهترین معروفیت ها باشد. خاویارها همه دارای انواع مختلف می باشند و در این متن به سبب معروفیت خاویارها آنها را برای شما بیان می نماییم.

  • خاویار بلوگا دریای خزر
  • خاویار سوروگا دریای خزر
  • خاویار آسترا دریای خزر
  • خاویار بری دریای خزر
  • خاویار طلایی دریای خزر
  • خاویار فشرده دریای خزر
  • خاویار کلاسیک دریای خزر
  • و……………

خرید خاویار دریای خزر

خرید و فروش انواع خاویار ایرانی دریای خزر در مجموعه سایت های فروشگاهی رایبد خاویار به میزان عمده صورت می پذیرد. دریای بزرگ خزر خلیج فارس یکی از دریاهایی است که دارای بهترین و معروف ترین ماهیان خاویاری است و این موضوع سبب شده تا ایران بهترین خاویارهای صادراتی را دارا باشد.

صید و بهره بردای خاویار دریای خزر

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای فتحی
شماره تماس: 09113846944
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

مراکز خرید خاویار خزر

مراکز خرید خاویار خزر

مراکز خرید خاویار خزر در ایران این نمایندگی می باشد. خریداران همیشه به دنبال خاویار …

دیدگاهتان را بنویسید