🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
قیمت خاویار شیلات ایران

قیمت خاویار شیلات ایران

قیمت خاویار شیلات ایران در انواع بسته بندی ها و نیز فله ای اعلام می شود. در این صورت خریداران می توانند انتخاب خود را براساس نوع نیاز خود مشخص کرده و برای تامین آنها اقدام کنند. یکی از روش های تولید خاویار در ایران به صورت شیلات است. در این روش ماهیان خاویاری در محیط حفاظت شده دریای خزر نگهداری شده تا از شرایط طبیعی بهره گیرند. با توجه به اینکه تولید خاویار به روش شیلات بسیار مشکل بوده و معمولا میزان تولید محدود است، صادرات آن ممنوع بوده و فقط فروش آن در بازار داخلی مجاز می باشد.
[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]به همین دلیل مراکز فروش خاویار شیلات در بازار سراسر کشور فعالیت داشته و تولیدات خود را در اختیار مصرف کننده های داخلی قرار می دهند. این نوع خاویار طعم طبیعی داشته و می توان به راحتی آن را از نمایندگی های رسمی خریداری نمود.[/box]

فروش عمده خاویار شیلات

در بازار ایران فروش خاویار به صورت عمده، بیشتر مد نظر است. زیرا شرکت ها می توانند از این طریق سود آوری بهتری داشته و راحت تر آنها را تهیه کنند. از این رو خاویار شیلات براساس کیفیت و مطلوبیت تعیین قیمت شده و در بازار عرضه می شوند. این محصولات توسط شرکت های تخصص فرآوری شده و می توان نیاز خود را با در نظر گرفتن کیفیت خاویار عرضه شده از طریق این شرکت ها رفع کرد.

قیمت خاویار شیلات ایران بسته بندی

خاویار شیلات ایران که در بسته بندی های متنوع و با وزن مشخص راهی بازار می شوند، دارای کیفیت خوب بوده و ایرانی ها می توانند استفاده بهتری از آنها برند. از این رو تولیدی های که وزنش مشخصی از انواع خاویار را به بازار عرضه می دارند، مورد توجه خریداران بوده و باید به آنها اهمیت دهند. این تولیدات وقتی در بسته بندی های بهداشتی و استاندارد راهی بازار می شوند، افراد زیادی آنها را خریداری و استفاده می کنند.

انواع بسته بندی خاویار ایرانی موجود در بازار

  • ۱۰ گرمی
  • ۲۰ گرمی
  • ۳۰ گرمی
  • ۵۰ گرمی
  • ۱۰۰ گرمی
  • پک نیم کیلویی
  • پک یک کیلویی
  • و………

قیمت خاویار شیلات ایران کیلویی

قیمت خاویار ایران در بازار به صورت کیلویی نیز اعلام می شود. از این رو وقتی عرضه کننده ها نرخ مشخص خاویار را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند، نیازشان را بهتر برطرف کرده و سفارشات زیادی را رفع می کنند. به همین دلیل شرکت هایی که انواع خاویار شیلات را به بازار عرضه می دارند، از هر جهت بر روی کیفیت تولیدات دقت خواهند داشت. در این صورت میزان فروش آنها بیشتر بوده و افراد زیادی آنها را انتخاب می کنند.

قیمت خاویار شیلات ایران

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *