🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
فروش خاویار ماهی

فروش خاویار ماهی بلوگا و سوروگا

فروش خاویار ماهی بلوگا و سوروگا به دلیل داشتن کیفیت عالی هم در بازار داخلی مطلوب بوده و هم در بازار جهانی شرایط خوبی دارد. به همین دلیل می توان سرمایه گذاری ویژه ای را از سوی شرکت های تولید کننده بر روی این دو نوع خاویار شاهد بود.

همانطور که می دانید خاویار گونه های مختلفی داشته که وابستگی به نوع ماهی خاویاری دارد. به همین دلیل در بازار نیز این محصولات براساس کیفیت و نوع خرید و فروش می شوند.

به این ترتیب معمولا انواع خاویار درجه یک و با کیفیت از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و افراد مختلف راحت تر به آن اهمیت می دهند. لذا باید عرضه کننده ها نیز نوع خاویار خود را مشخص کرده و آنها را با کیفیت مطلوب به دست مشتریان خود رساننند. خاویار بلوگا و سوروگا از جمله معروفترین انواع خاویار ایرانی بوده که توانسته در بازار جهانی با محصول کشورهای مختلف رقابت کند. از این رو این محصولات فروش خوبی را برای شرکت های رقم زده است.

فروش خاویار ماهی بلوگا برای فروش داخل و صادرات

در نظر گرفتن خاویار ماهی بلوگا برای فروش داخل و صادرات می تواند برای شرکت ها حاشیه سود خوبی را به همراه داشته باشد. به این ترتیب می توانند براساس تقاضای بازار انواع خاویار بلوگا را در بسته بندی های استاندارد و بهداشتی راهی بازار کنند. طبیعتا از آنجا که بلوگا گران ترین نوع خاویار ایرانی بوده، در راستای صادرات بیشتر مد نظر می باشد. به همین دلیل شرکت هایی که در زمینه تولید و عرضه این محصول فعالیت دارند، هدف خود را بر روی صادرات بیشتر متمرکز کرده اند. در این کشورها حجم زیادی از تولیدات ایرانی با فروش بالا همراه بوده و تولید کننده ها هدف بهتری را فراهم می کنند. در حال حاصر می توان شاهد صادرات خاویار ماهی بلوگا به کشورهای زیر بود:

 •  آلمان
 •  ترکیه
 •  روسیه
 •  اتریش
 •  ایتالیا
 • بلژیک
 • انگلیس

فروش خاویار ماهی سوروگا و استرا برای فروش داخل و صادرات

از دیگر انواع خاویار که در ایران تولید خوبی داشته، سوروگاه و استرا می باشد. این دو نوع خاویار میزان تولید بیشتر در مقایسه با بلوگا داشته و می توان فروش بهتری از آن را در بازار داخلی رقم زد. مهمترین دلیل استقبال از این خاویار ها مناسب بودن قیمت آنها و اینکه شرکت های عرضه کننده توجه ویژه به این موضوع دارند. صادرات خاویار سوروگا و استرا نیز در برنامه شرکت های مختلف قرار داشته و می توانند نیاز کشورهای مختلف دنیا را به صورت مستقیم تامین کنند. طبیعتا صادرات همیشه بیشتر از فروش داخلی مد نظر بوده و می تواند برای شرکت های ایرانی با سودآوری بهتری همراه باشد.

شرایط خرید و فروش خاویار ماهی

در راستای خرید و فروش خاویار ماهی شرکت های عرضه کننده و خریداران باید شرایط و ضوابط آن را مد نظر داشته باشند. در این صورت می توانند عملکرد بهتری داشته و این ماهی را با کیفیت بهتری خریداری کنند. معمولا در خرید عمده انواع خاویار ماهی تولید کننده های معتبر و شرکت های تخصصی بیشتر مد نظر می باشند. به همین دلیل مراجعه به این شرکت ها مهم بوده و برای تهیه محصول آنها می توان تقاضای زیادی را شاهد بود.

میزان فروش خاویار انواع ماهی در ایران

معمولا در اختیار داشتن میزان فروش خاویار انواع ماهی در ایران می تواند به شرکت ها انگیزه بیشتری دهد. زیرا این محصولات با هدف فروش در بازار داخلی و خارجی تولید شده و باید به صورت هدفمند انجام شوند. بررسی ها و آمارها نشان دهنده فروش انواع خاویار ایران به صورت سالانه در حدود ده تن بوده که بیشتر آن در راستای صادرات می باشد. این موضوع نشان می دهد که تولید خاویار در ایران پیشرفت خوبی داشته است.

انواع ماهی خاویاری ایرانی

 • بلوگا
 • سوروگا
 • قره برون
 • چالباش
 • شیب
 • استرلیاد

فروش خاویار ماهی

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *