🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
خرید ماهی های خاویاری دریای خزر

صادرات ماهی خاویار بلوگا به روسیه

صادرات ماهی خاویار به آذربایجان، گرجستان، اوکراین و… باعث شده است که پرورش ماهی خاویاری برای تولید گوشت، به شدت افزایش یابد. و تولید کنندگان بیشتری به سمت پرورش و ماهی جهت فروش و صادرات گوشت خاویار بروند. روس ها به فیل ماهی می گویند ماهی بلوگا. فیل ماهی بزرگترین نوع ماهی خاویاری دریای خزر است. این نوع ماهی به دلیل وزن بالایی که دارد و همچنین طعم خوب گوشتش در کشور روسیه بازار پسندی بسیار بالایی دارد. تجار و خریداران تمایل به خرید ماهی بلوگا هستند.

انواع خاویار ماهی بلوگا در ایران

 • خاویار سه صفر ماهی بلوگا
 • خاویار امپریال ماهی بلوگا
 • خاویار درجه یک ماهی بلوگا
 • خاویار درجه دو ماهی بلوگا

صادرات ماهی خاویار بلوگا به روسیه

صادرات ماهی خاویار و گوشت ماهی خاویاری

تقریبا همه ساله چندین تن گوشت ماهی خاویاری برای صادرات خریداری و به تمام نقاط مختلف جهان صادر می شود. گوشت انواع ماهیان خاویاری به سبب معرفیت بالایی که دارد به تمام کشورها صادر می شوند. همه ماهیان خاویاری دارای گوشت بسیار خوشمزه و لذیذی هستند که در کل ایران و جهان دارای طرفداران زیادی می باشد.

تولید گوشت خاویار در ایران چقدر است؟

به طور کلی تعداد استخرهایی که در بحث تولید و پرورش ماهی خاویاری ورود کرده اند بسیار پایین است. میزان پرورش ماهیان خاویاری در مقایسه با پرورش ماهی قزل آلا رقم بسیار ناچیزی است. اما این روند در حال تغییر است و چند سالی است که استخرداران تمایل دارند ماهی خاویاری پرورش دهند. حتی مجموعه هایی که در بخش ماهی قزل فعال هستند نیز در حال ورود به بازار ماهیان خاویاری هستند. و دلیل آن هم بازار قوی و سود خوب است.

تولید گوشت خاویار در ایران چقدر است؟

چرا استخرداران به سمت پرورش ماهی خاویاری می آیند؟

با بیان چند نکته اساسی جواب این سوال به طور واضح مشخص میگردد:

 •  سودهی بسیار بالاتر نسبت به وقت و سرمایه گذاری مشابه در سایر قسمت ها.
 •  تطبیق پذیری ماهی در آب شور و شیرین.
 •  تحمل شرایط آب و هوایی مختلف.
 •  بکر بودن بازار و وجود مشتری زیاد.
 •  استقبال دولت از پرورش دهندگان ماهی خاویاری.
 •  بالا بودن قیمت خاویار در بازار ایران و جهان.
 •  و…

این ها برخی از دلایلی است که پرورش دهنده و استخردار را متقاعد کرده است به سمت ماهی خاویاری بیاید.

چرا استخرداران به سمت پرورش ماهی خاویاری می آیند؟

بهترین وزن برای صادرات ماهی خاویار بلوگا به روسیه

تاجران و خریداران روس در دو وزن خاص خریدار ماهی بلوگا هستند:

• وزن ۵ تا ۱۰ کیلو گرم
• وزن بالای ۱۵ کیلو گرم

البته ممکن است بخواهند، فقط شکم ماهی خالی شود و یا علاوه بر خالی بودن شکم ماهی سر دم و باله های آن هم جدا شود. که پس از مراحل پاکسازی و فرآوری و بسته بندی (گوشت یخ زده) آمده صادرات می شود.

صادرات گوشت ماهی خاویار

اوج صادرات گوشت ماهی خاویار فصل پاییز و زمستان (بازار شب عید کریسمس) است. اما باید توجه داشت که در این بازه زمانی ما در داخل ایران نیز رونق فروش داریم و بازار شب عید ایران نیز برای تولید کننده مهم است. به دلیل زمان بر بودن انجام مراحل صادراتی و جمع کردن حجم گوشت مورد نیاز، مشتری و صادر کننده برای خرید گوشت ماهی خاویاری (بلوگا، قره برون، اوزون برون، سیبری و…) باید از تابستان به فکر خرید گوشت باشد. و در زمان مناسب بدنبال گرفتن مجوزات صادراتی باشد. شما می توانید برای خرید گوشت ماهی خاویار بلوگا صادراتی به کشورهای CIS و یا فروش در بازار داخل کشور با مدیر فروش رایبد خاویار هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

بهترین وزن برای صادرات ماهی خاویار بلوگا به روسیه

بازار ماهی و خاویار انزلی

بازار ماهی خاویار انزلی رونق بسیاری دارد زیرا این بازارها به دریای خزر ایران نزدیک می باشند. این ماهیان به ۲۷ گونه و زیرگونه در جهان تقسیم می‌شوند که از این تعداد ۶ گونه در دریای خزر زندگی می‌کنند. خاویار را جهت خریداری در هر کجای کشور و جهان که هستید میتوانید به راحتی به صورت انلاین از نماینگی و فروشگاه خاویار ایران خریداری نمایید.  و اطمینان کاملا را از محصول سفارش داده خود داشته باشد. و به همراه یک خرید ارزان محصولی اصل و ارگانیک را درب منزل خود بدون اتلاف زمان زیاد تحویل گیرید. خاویار به تخمک‌های بارور نشده حاصل از تخمدان جنس ماده ماهیان خاویاری گفته می‌شود که اینگونه ی ماهیان خاویاری «استروژن» نیز نامیده می‌شوند.

بازار ماهی و خاویار انزلی

پرورش و تولید انواع خاویار با قیمت ارزان

پرورش و تولید انواع خاویار با قیمت ارزان نیز در بین بسیاری از نمایندگی ها امکان پذیر می باشد. اول باید از معتبر بودن نمایندگی و دارا بودن خاویارهای اصل ان اطمینان حاص نمایید. زیرا خاویارهای اصیل ایرانی نه تنها دارای مضرات و ضرر نمیباشد بلکه به همراه فواید های بسیار گوناگونه خواص های بسیاری را نیز به دنبال خود دارد. باید بدانیم خاویار اصل دارای درهای پلمپ شده میباشند. و همینطور کدهای بهره برداری، تاریخ تولید و انقضا. خوردن خاویار برای تمام قشرهای جامعه از جمله جوانان، کودکان، مردان زنان و دیگر افراد بسیار پیشنهاد میشود و مهم است. بخصوص در زنان باردار خوردن غذاهایی همچون خاویارهای اصل و مرغوب بسیار مهم میباشد.

انواع ماهی های خاویاری برای تولید و پرورش خاویار

 • فیل ماهی خاویاری پرورشی
 • تاسماهی خاویاری پرورشی
 • چالباش خاویاری پرورشی
 • قره برون خاویاری پرورشی
 • اوزون برون خاویاری پرورشی
 • شیب خاویاری پرورشی
 • استرلیاد خاویاری پرورشی
 • و………….

پرورش و تولید انواع خاویار با قیمت ارزان

فروش گوشت فیل ماهی

اگر مایل به خرید گوشت انواع ماهیان خاویاری اعم از فیل ماهی را هستید می توانید با مجموعه بزرگ رایبد خاویار در ارتباط باشید. چون در این مجموعه تمام استانداردها در مورد فروش گوشت فیل ماهی و نظیر آن رعایت شده است. طعم واقعی گوشت فیل ماهی خاویاری را فقط با خرید از مجموعه رایبد خاویار بچشید. گوشت فیل ماهی یکی از غذاهایی مفید است که در رستوران ها و منازل می توان از آن استفاده کرد. غذاهای دریای مانند گوشت ماهیان خاویاری برای انسان خیلی مفید می باشد. و این موضوع سبب شده تا استفاده از این مواد غذایی در رستوران ها و دیگر مراکز باعث جذب بیشتر مشتری شود. تمام رستوران ها و هتل ها می توانند انواع گوشت ماهی خاویاری را با قیمت مناسب خریداری و سرو نمایند. انواع روش های خرید و فروش فیل ماهی خاویاری در ایران عبارت است از:

 1. ماهی زنده
 2. لاشه تازه به صورت ماهی سر و دم نزده
 3. لاشه تازه به صورت ماهی سر و دم زده
 4. فیله ماهی
 5. استیک
 6. و…..

فروش گوشت فیل ماهی

صادرات گوشت فیل ماهی خاویاری

خاویار و گوشت فیل ماهی خاویاری که در ایران تولید می شود خیلی خیلی خوشمزه می باشد. همین موضوع سبب شده تا انواع کشورهای موجود در جهان خواستار چنین گوشتی باشند. تمام این امور باعث می شود تا صادرات گوشت خاویار به صورت روز افزونی افزایش یابد. از کشورهای خارجی نظیر روسیه درخواست های بسیاری برای خرید گوشت ماهیان خاویاری به خصوص فیل ماهی خاویاری شده است. مردم تمام کشورها علاقه مند به ماهیان و خاویار ایرانی هستند.
صادرات گوشت فیل ماهی خاویاری

 

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *