نمایندگی خاویار ایران
دوشنبه , بهمن ۲۸ ۱۳۹۸
خانه / خاویار سیاه / قیمت خاویار چینی در بازار ایران
قیمت خاویار چینی

قیمت خاویار چینی در بازار ایران

قیمت خاویار چینی در بازار کشورهای مختلف مورد توجه است. اما قیمت این محصول در بازار ایران باید با برندهای داخلی مقایسه شود. این اقدام می تواند به خوبی کیفیت خاویار را مشخص کند. خاویار از جمله خوراکی هایی ست که کشورهای مختلف دنیا به منظور تولیدش سرمایه گذاری ویژه ای را مد نظر قرار داده اند. این تولید کننده ها با بهره گیری از بازار فروش دیگر کشورها می توانند تولیدات خود را در حجم بالا و قیمت خوب به فروش رسانده و از این طریق سود آوری مطلوبی داشته باشند. از این رو رقابتی سنگین میان کشورهای تولید کننده خاویار در بازار جهانی می شود و کشورها در تلاشند که توانایی خود را در فروش افزایش دهند.

در راستای فروش و توزیع انواع خاویار، کیفیت نقش مهمی داشته و معمولا خریداران عمده به این موضوع اهمیت زیادی می دهند.

کشورهای تولید کننده خاویار

در این میان چین را می توان مهمترین رقیب خاویار ایرانی در بازار جهانی شناخت. به طوری که کشورهای زیادی برندهای عرضه شده از سوی ایران را با بردهای چینی مقایسه می کنند. به منظور شناخت بهتر کشورهای تولید کننده خاویار در ایران به برخی از آنها اشاره می شود:

• ایران
• چین
• روسیه
• آذربایجان

چین یکی از بزرگترین تولید کننده های خاویار

با آنکه خاویار از جمله محصولات بومی چین نبوده است، اما در حال حاضر این کشور یکی از بزرگترین تولید کننده های خاویار در دنیا بشمار آمده و محصولات زیادی را توزیع می کند. این کشور در حال حاضر یکی از بزرگترین رقبای ایران در بازار خاویار دنیا بوده و شرکت های ایرانی با هدف رقابت با این کشور فعالیت دارند. از این رو تولیدات خود را در بهترین شرایط راهی بازار می کنند.

کیفیت خاویار چینی در مقایسه با خاویار ایران

با توجه به اینکه خاویار چینی و ایرانی از نمونه های متفاوت ماهیان خاویاری تولید می شوند، طبیعتا کیفیت آنها نیز تفاوت هایی داشته و باید به آن دقت شود. از این رو می توان به جرات گفت برخی از برندهای خاویار اصیل ایرانی بسیار با کیفیت تر از انواع خاویار چینی بوده و می توان برای فروش آنها در بازار جهانی راحت تر تلاش کرد.

انواع خاویار ایرانی

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری
  • طلایی

قیمت خاویار چینی چقدر است؟

در بازار ایران قیمت خاویار چینی به مراتبط پایین تر از برندهای ایرانی ست. زیرا کیفیت مطلوبی نداشته و خریداران در انتخاب آنها راحت تر اقدام می کنند. بعلاوه ایرانی ها در اکثر مواقع برندهای داخلی را ترجیح داده و برای خرید آنها از نمایندگی های معتبر اقدام می کنند.

قیمت خاویار چینی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار مهرشاد فتحی
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09129723449
شماره تماس: 09114623642
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

ماهی خاویار سیاه

فروش ماهی خاویار سیاه

ماهی خاویار سیاه از گونه های پر طرفداری ست که در استخرهای فعال سراسر ایران …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار